Orienteering Australia

Competitors entered to Melbourne Sprint Weekend Race 5

Event informationShow entries by class

Name: Melbourne Sprint Weekend Race 5
Organisers: Bayside Kangaroos Orienteers / Orienteering Victoria / Tuckonie Orienteering Club
Date: Monday 9 March 2020

The entry list is updated every five minutes.

50 competitors entered in total.

Bayside Kangaroos Orienteers (11)

NameOrganisationClassPunching card number
Geoff AdamsBayside Kangaroos OrienteersM509101375
Brooke AyresBayside Kangaroos OrienteersM/W Novice Open
Stephen DunbarBayside Kangaroos OrienteersM50204187
Zoe FlemingBayside Kangaroos OrienteersW Open
Desmond GregoryBayside Kangaroos OrienteersM70
Elizabeth HatleyBayside Kangaroos OrienteersW60204284
Tim HatleyBayside Kangaroos OrienteersM608667937
Carolyn JacksonBayside Kangaroos OrienteersW508269014
Rosie SalvarisBayside Kangaroos OrienteersW702042999
Ewen TempletonBayside Kangaroos OrienteersM707500500
Bill VandendoolBayside Kangaroos OrienteersM607204446

Bushflyers (3)

NameOrganisationClassPunching card number
Jane BarnettBushflyersW502054787
Susan HallissyBushflyersW508241070
Greg WilsonBushflyersM508181070

CO2 (4)

NameOrganisationClassPunching card number
Cecilia MaillotCO2Junior Girls2054397
Ingrid MaillotCO2W502054383
Laurent MaillotCO2M409173694
Melissa MaillotCO2W20E8655392

Dandenong Ranges Orienteering Club (3)

NameOrganisationClassPunching card number
Debbie DoddDandenong Ranges Orienteering ClubW608000172
Ian DoddDandenong Ranges Orienteering ClubM608000167
Matthew MaunderDandenong Ranges Orienteering ClubM Open9005187

Eureka Orienteers (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Gary BuchanEureka OrienteersM409002311

Garingal Orienteers (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Barbara DawsonGaringal OrienteersW508006162

Melbourne Forest Racers (4)

NameOrganisationClassPunching card number
Sophie ArthurMelbourne Forest RacersJunior Girls8650878
Kate FrancisMelbourne Forest RacersW Open8647254
Todd NeveMelbourne Forest RacersM21E8002287
Rodney PhillipsMelbourne Forest RacersM508657698

No club membership (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Lucy FlemingNo club membershipW21E7003155

NSW Stingers (2)

NameOrganisationClassPunching card number
Robert BennettNSW StingersM21E8652589
Rebecca GeorgeNSW StingersW21E8655395

Orienteering Victoria (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Ian BakerOrienteering VictoriaM70204001

Parawanga Orienteers (6)

NameOrganisationClassPunching card number
Anna HasanParawanga OrienteersW408103238
Alice RadajewskiParawanga OrienteersW128103225
Michael RadajewskiParawanga OrienteersM408103231
Owen RadajewskiParawanga OrienteersJunior Boys8668968
Tessa RadajewskiParawanga OrienteersM/W Novice Open2118685
Deirdre SharkeyParawanga OrienteersW408103239

SA Arrows (2)

NameOrganisationClassPunching card number
Abigail GeorgeSA ArrowsW20E9201051
Joanna GeorgeSA ArrowsW20E8654974

TAS Foresters (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Anna DowlingTAS ForestersW21E9005155

Tintookies Orienteers (2)

NameOrganisationClassPunching card number
David GeorgeTintookies OrienteersM509101323
Susan GeorgeTintookies OrienteersW501395956

Tuckonie Orienteering Club (1)

NameOrganisationClassPunching card number
Warwick DavisTuckonie Orienteering ClubM608654983

VIC Victoria (4)

NameOrganisationClassPunching card number
Bruce ArthurVIC VictoriaM21E8654850
Mason ArthurVIC VictoriaM20E8641499
Torren ArthurVIC VictoriaM20E8643988
Christopher NauntonVIC VictoriaM21E8200577

Yarra Valley Orienteering Club (3)

NameOrganisationClassPunching card number
Melanie KentYarra Valley Orienteering ClubM/W Novice Open
Ralph KochYarra Valley Orienteering ClubM702042674
Glen WhiteYarra Valley Orienteering ClubM408001594