Orienteering Australia

Competitors entered to Melbourne Sprint Weekend Race 6

Event informationShow entries by organisation

Name: Melbourne Sprint Weekend Race 6
Organisers: Bayside Kangaroos Orienteers / Orienteering Victoria / Tuckonie Orienteering Club
Date: Monday 9 March 2020

The entry list is updated every five minutes.

43 competitors entered in total.

M21E (3)

NameOrganisationPunching card number
Bruce ArthurVIC Victoria8654850
Robert BennettNSW Stingers8652589
Christopher NauntonVIC Victoria8200577

W21E (3)

NameOrganisationPunching card number
Anna DowlingTAS Foresters9005155
Lucy FlemingNo club membership7003155
Rebecca GeorgeNSW Stingers8655395

M20E (2)

NameOrganisationPunching card number
Mason ArthurVIC Victoria8641499
Torren ArthurVIC Victoria8643988

W20E (1)

NameOrganisationPunching card number
Melissa MaillotCO28655392

W12 (1)

NameOrganisationPunching card number
Alice RadajewskiParawanga Orienteers8103225

Junior Boys (1)

NameOrganisationPunching card number
Owen RadajewskiParawanga Orienteers8668968

Junior Girls (2)

NameOrganisationPunching card number
Sophie ArthurMelbourne Forest Racers8650878
Cecilia MaillotCO22054397

Senior Girls (1)

NameOrganisationPunching card number
Sally BarlowDandenong Ranges Orienteering Club8000169

M40 (5)

NameOrganisationPunching card number
Gary BuchanEureka Orienteers9002311
Christopher KentOrienteering Victoria
Laurent MaillotCO29173694
Michael RadajewskiParawanga Orienteers8103231
Glen WhiteYarra Valley Orienteering Club8001594

W40 (2)

NameOrganisationPunching card number
Anna HasanParawanga Orienteers8103238
Deirdre SharkeyParawanga Orienteers8103239

M50 (3)

NameOrganisationPunching card number
Geoff AdamsBayside Kangaroos Orienteers9101375
Stephen DunbarBayside Kangaroos Orienteers204187
Rodney PhillipsMelbourne Forest Racers8657698

W50 (2)

NameOrganisationPunching card number
Barbara DawsonGaringal Orienteers8006162
Ingrid MaillotCO22054383

M60 (4)

NameOrganisationPunching card number
Warwick DavisTuckonie Orienteering Club8654983
Ian DoddDandenong Ranges Orienteering Club8000167
Tim HatleyBayside Kangaroos Orienteers8667937
Bill VandendoolBayside Kangaroos Orienteers7204446

W60 (3)

NameOrganisationPunching card number
Debbie DoddDandenong Ranges Orienteering Club8000172
Elizabeth HatleyBayside Kangaroos Orienteers204284
Carolyn JacksonBayside Kangaroos Orienteers8269014

M70 (5)

NameOrganisationPunching card number
Ian BakerOrienteering Victoria204001
Peter BeggsTuckonie Orienteering Club204101
Ralph KochYarra Valley Orienteering Club2042674
Barry McCraeYarra Valley Orienteering Club8020382
Ewen TempletonBayside Kangaroos Orienteers7500500

W70 (2)

NameOrganisationPunching card number
Kathy LileyYarra Valley Orienteering Club8636569
Barbara McCraeYarra Valley Orienteering Club8001516

W Open (1)

NameOrganisationPunching card number
Kate FrancisMelbourne Forest Racers8647254

M/W Novice Open (2)

NameOrganisationPunching card number
Brooke AyresBayside Kangaroos Orienteers
Tessa RadajewskiParawanga Orienteers2118685