Orienteering Australia

Competitors entered to SH Forest Series #3, Lake Alexandra - Mittagong

Event informationShow entries by organisation

Name: SH Forest Series #3, Lake Alexandra - Mittagong
Organiser: Southern Highlands Orienteers
Date: Sunday 11 October 2020

The entry list is updated every five minutes.

65 competitors entered in total.

M Long Hard (19)

NameOrganisationPunching card number
John BrayanGaringal Orienteers2073095
David ChristieUringa Orienteers1931363
Ben CumminsSouthern Highlands Orienteers1406080
Shane DoyleUringa Orienteers9201059
John FitzsimmonsSouthern Highlands Orienteers2130420
Ben JohnsonNo club membership
Jim MackayUringa Orienteers7002150
Bob MorganBennelong Northside Orienteers2052055
Titus MurraySouthern Highlands Orienteers7300062
Johnny PetersenGaringal Orienteers7001111
Robert PrenticeNewcastle Orienteering Club8644580
Dan RedfernGaringal Orienteers2065559
Craig RoachSouthern Highlands Orienteers8001280
Serje RobidouxUringa Orienteers2800872
Greg SavoieCasuals NSW
Angus SheddenSouthern Highlands Orienteers762601
Ewan ShinglerBig Foot Orienteers8250602
Andy SimpsonBig Foot Orienteers8645939
Karl SpackmanBig Foot Orienteers250490

W Long Hard (8)

NameOrganisationPunching card number
Niamh CassarWestern and Hills Orienteers8644578
Melanie ChristieUringa Orienteers2103587
Serena DoyleUringa Orienteers9101317
Carolyn HauptGaringal Orienteers8005861
Ruth SheddenSouthern Highlands Orienteers895155
Nea ShinglerBig Foot Orienteers8080405
Paula ShinglerBig Foot Orienteers8080563
Elizabeth WoodgateIllawarra Kareelah Orienteers7207808

M Short Hard (4)

NameOrganisationPunching card number
Stephen HollowayIllawarra Kareelah Orienteers2087836
Peter MeyerSouthern Highlands Orienteers9005206
Dick OgilvieUringa Orienteers2036820
David SquiresSouthern Highlands Orienteers9102007

W Short Hard (3)

NameOrganisationPunching card number
Barbara DawsonGaringal Orienteers8006162
Luca SquiresNo club membership1470351
Sandra StewartSouthern Highlands Orienteers1395366

M Moderate (7)

NameOrganisationPunching card number
Taine CassarWestern and Hills Orienteers2116437
Martin CroninSouthern Highlands Orienteers2134497
Felix KontosSouthern Highlands Orienteers2112118
John McGannSouthern Highlands Orienteers2133880
Dan MurraySouthern Highlands Orienteers2046651
Michael ThomsonCasuals NSW
Geoffrey WilliamsSouthern Highlands Orienteers2101982

W Moderate (5)

NameOrganisationPunching card number
Michele JacksonSouthern Highlands Orienteers
Elizabeth LewisSouthern Highlands Orienteers9201786
Maggie MackayUringa Orienteers2056455
Miriam MeischkeSouthern Highlands Orienteers2136384
Eve MurraySouthern Highlands Orienteers2087828

M Easy (8)

NameOrganisationPunching card number
Caleb DyerNo club membership
Charlie MatchettSouthern Highlands Orienteers2134491
Francis MeischkeSouthern Highlands Orienteers2131118
Andre SavoieCasuals NSW
Euan SheddenSouthern Highlands Orienteers41322
Rory SheddenSouthern Highlands Orienteers414413
Ellis SquiresSouthern Highlands Orienteers
Hugh WilliamsonSouthern Highlands Orienteers9005182

W Easy (11)

NameOrganisationPunching card number
Emma DyerNo club membership
Heather DyerNo club membership
Willow GumbleyCasuals NSW
Allira HoganCasuals NSW
Laura LarumbeCasuals NSW
Sarhn McArthur-GumbleyCasuals NSW
Angel MeischkeSouthern Highlands Orienteers2131117
Kyra NerelloCasuals NSW2045000
Maureen OgilvieUringa Orienteers2054783
Alienor SavoieCasuals NSW
Anela SibilaCasuals NSW