Orienteering Australia

Official results for NavDash 4 Narrogin Senior High School

Event informationShow result list by classPress result listUpload routePrint

Name: NavDash 4 Narrogin Senior High School
Organisers: Kulgun 225 Orienteers / Orienteering WA
Date: Saturday 26 September 2020

Albany & Denmark Hinterland Orienteering Club

3 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffR
3Ruth ToomeyEasy (6)34:19+20:45
10John ToomeyHard Long (30)28:29+6:14
11Edmund ToomeyHard Medium (26)28:29+10:44

Bibbulmun Orienteers

17 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffR
1Craig DuftyHard Long (30)22:15
2Hadrien DevillepoixHard Long (30)22:32+0:17Download route in GPX format
5Ricky ThackrayHard Long (30)23:35+1:20
6Penny DuftyHard Short (13)20:01+8:14
7Liam DuftyHard Long (30)25:29+3:14
9Sue DowlingHard Short (13)26:29+14:42
9Rachel WestHard Long (30)28:00+5:45
9Amy DuftyHard Medium (26)26:50+9:05
12Patrick DuftyHard Long (30)29:19+7:04
14Michael DuftyHard Long (30)32:49+10:34
16Rob WestHard Long (30)35:21+13:06
17Sasha EvesHard Medium (26)33:06+15:21
18Lois WestHard Medium (26)33:21+15:36
19Eleanor SansomHard Long (30)38:18+16:03
22Phil DuftyHard Long (30)45:29+23:14
23Rob BeattieHard Long (30)51:26+29:11Download route in GPX format
27Andrea EvesHard Long (30)57:54+35:39

CAS W

3 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffR
5Carol VanMalsenEasy (6)39:04+25:30
25Georgie Russell 2Hard Medium (26)59:20+41:35
Georgie RussellHard Short (13)mispunched

Kulgun 225 Orienteers

11 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffR
1Rohan Braid 2Easy (6)13:34
3Sten ClaessensHard Long (30)23:13+0:58Download route in GPX format
4Ruben ClaessensEasy (6)35:54+22:20
6Veronika VavrovaHard Long (30)25:23+3:08
8Graham BraidHard Long (30)25:50+3:35
11Ceri PassHard Long (30)28:54+6:39
13Rohan BraidHard Medium (26)30:45+13:00
15Kate BraidHard Long (30)34:48+12:33
21Lachlan BraidHard Long (30)43:36+21:21
28David PassHard Long (30)1:01:03+38:48
29Wendy HobleyHard Long (30)1:22:01+59:46

LOST

16 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffR
1Jennifer Porter 2Hard Short (13)11:47
2Robert GraiegHard Medium (26)20:36+2:51
2Ian FletcherHard Short (13)12:42+0:55
3Tony SimpkinsHard Medium (26)20:41+2:56Download route in GPX format
4Anna NapierHard Short (13)18:55+7:08
4Noel SchoknechtHard Medium (26)20:45+3:00
5Rosemary KullmannHard Short (13)19:54+8:07
5Jennifer PorterHard Medium (26)22:20+4:35
7Janet FletcherHard Short (13)21:40+9:53
10Richard MatthewsHard Medium (26)28:08+10:23
11Emma PlummerHard Short (13)41:05+29:18
19Jennifer BinnsHard Medium (26)35:42+17:57
22Nicole DavisHard Medium (26)44:21+26:36
24Edward PlummerHard Long (30)51:53+29:38
25Helen BaileyHard Long (30)55:17+33:02
26Moreen CoxHard Medium (26)1:01:55+44:10

Orienteering WA

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffR
20Jan CandyHard Medium (26)39:23+21:38

South-West Orienteering Trekkers

7 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffR
1Eckart BosmanHard Medium (26)17:45
4Aldo BosmanHard Long (30)23:17+1:02
6Jaco BosmanHard Medium (26)23:25+5:40
7Nic PhillipsHard Medium (26)25:11+7:26
12Marlize BosmanHard Medium (26)30:07+12:22
17Cliff PhillipsHard Long (30)35:40+13:25
Jill ElderfieldHard Short (13)mispunched

Wullundigong Orienteers of the West

17 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffR
2Archie BrownlieEasy (6)17:17+3:43
3Peter HamiltonHard Short (13)17:06+5:19
6Fraser BrownlieEasy (6)53:42+40:08
8Jenny KomyshanHard Short (13)23:46+11:59
8Archie Brownlie 2Hard Medium (26)25:41+7:56
10Melinda RichardsHard Short (13)34:08+22:21
13Tom BrownlieHard Long (30)32:37+10:22
14Michelle MartinHard Medium (26)31:14+13:29
15Ken BrownlieHard Medium (26)31:34+13:49
16Carol BrownlieHard Medium (26)32:27+14:42
18Robert BoekelaarHard Long (30)36:49+14:34
20Peter KomyshanHard Long (30)41:07+18:52
21Vicky BrownlieHard Medium (26)41:52+24:07
23Debra LethbridgeHard Medium (26)54:34+36:49
24Nick LethbridgeHard Medium (26)54:53+37:08
26Helen PostHard Long (30)57:07+34:52
Sarah RichardsHard Long (30)mispunched

Please report errors in the result list to the organiser.