Orienteering Australia

Official results for Waggaroos Bush - Wolfram

Event informationShow result list by classPress result listUpload routePrint

Name: Waggaroos Bush - Wolfram
Organiser: Wagga and Riverina Occasional Orienteers
Date: Sunday 16 August 2020

WRN

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
1Alex DaveyHard1 (3)1:14:2311:06

WRN

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
2John OliverHard1 (3)1:16:27+2:0411:24

WRN

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
3Phil Roy & Loren EdmansonHard1 (3)2:13:34+59:1119:56

WRN

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
1Stuart YoungHard2 (5)50:1410:55

WRN

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
2Jack JanetzkiHard2 (5)50:54+0:4011:03

WRN

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
3Shani RajasekeraHard2 (5)1:03:04+12:5013:42

WRN

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
4Sean & Julie SunleyHard2 (5)1:33:00+42:4620:13

WRN

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
5Pauline MooreHard2 (5)1:58:28+1:08:1425:45

WRN

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
1Bob MooreModerate (6)1:06:0216:55

WRN

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
2Shane & Robyn McMullenModerate (6)1:06:25+0:2317:01

WRN

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
3Wes CampbellModerate (6)1:09:52+3:5017:54

WRN

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
4Chontelle Dailey & Izzi HutchinsonModerate (6)1:11:12+5:1018:15

WRN

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
5Greg & Ellena HalloranModerate (6)1:11:41+5:3918:22

WRN

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
6Angela FarrellModerate (6)1:16:08+10:0619:31

WRN

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
1Matilda SealEasy (10)24:1712:46

WRN

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
2Felix McNellieEasy (10)24:19+0:0212:47

WRN

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
3Elijah KelleherEasy (10)25:04+0:4713:11

WRN

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
4Kerri MillerEasy (10)25:30+1:1313:25

WRN

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
5Duncan, Emily, Ella & Alexander FarquharEasy (10)35:11+10:5418:31

WRN

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
6Melanie Bradley & Alexander & Nicholas YoungEasy (10)41:50+17:3322:01

WRN

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
7Jarrah & Eltan MestanEasy (10)41:53+17:3622:02

WRN

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
8Rachelle Ward & Camilla HalloranEasy (10)42:18+18:0122:15

WRN

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
9Julie Gooding & Eddie MestanEasy (10)43:13+18:5622:44

WRN

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
10Kath OliverEasy (10)43:34+19:1722:55

Please report errors in the result list to the organiser.