Orienteering Australia

Official results for SOS/ONSW Presentation Day run

Event informationShow result list by classPress result listUpload routePrint

Name: SOS/ONSW Presentation Day run
Organiser: Orienteering NSW
Date: Saturday 7 November 2015

- -

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
32Hannah & Amy MartinLong Line (32)1:00:56+39:4514:51

- -

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
3Sam KeyShort Line (20)28:04+5:3410:01

- -

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
19Rosie Barry MartinShort Line (20)1:07:49+45:1924:13

- -

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
20Raquei AbrahamsShort Line (20)1:16:04+53:3427:10

150

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
15William Stuart SaxbyScore (19)46:03+19:162:11:34

220

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
14Maggie MackayScore (19)41:19+14:321:58:02

250

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
13Nicole DavisScore (19)32:35+5:481:33:05

280

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
12Lee CoadyScore (19)25:351:13:05

290

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
11Barbara MartinScore (19)43:10+16:232:03:20

310

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
10Charlotte Keira Kylie SearyScore (19)44:41+17:542:07:40

330

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
9Ian MillerScore (19)29:08+2:211:23:14

340

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
8Robert SpryScore (19)43:51+17:042:05:17

350

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
1John BulmanScore (19)26:471:16:31

350

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
2Sean & AnalsScore (19)28:39+1:521:21:51

350

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
3Elena WilliamsScore (19)38:52+12:051:51:02

350

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
4Eliza StormanScore (19)41:30+14:431:58:34

350

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
4Nea ShinglerScore (19)41:30+14:431:58:34

350

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
6Chloe ThomasScore (19)43:54+17:072:05:25

350

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
7Wil ThomasScore (19)44:06+17:192:06:00

-350

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
17Christopher CheiungScore (19)1:36:53+1:10:064:36:48

-360

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
18Brandon LuScore (19)1:36:58+1:10:114:37:02

-370

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
19Ronald LaiScore (19)1:37:01+1:10:144:37:11

-90

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
16Lachlan CoadyScore (19)1:28:12+1:01:254:12:00

BN

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
1Richard MorrisLong Line (32)21:115:10

BN

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
8James SouthwellLong Line (32)28:21+7:106:54

CC

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
11Paul PrudhoeLong Line (32)30:39+9:287:28

CC

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
2Julia PrudhoeShort Line (20)26:49+4:199:34

GO

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
2Peter AnnettsLong Line (32)23:51+2:405:49

GO

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
4Toby WilsonLong Line (32)26:15+5:046:24

GO

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
12John BulmanLong Line (32)33:23+12:128:08

GO

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
13Airdrie LongLong Line (32)33:55+12:448:16

GO

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
19Melissa AnnettsLong Line (32)36:57+15:469:00

GO

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
20Riley GraingerLong Line (32)37:00+15:499:01

GO

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
24Dan RedfernLong Line (32)39:50+18:399:42

GO

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
26Ethan LeeLong Line (32)41:07+19:5610:01

GO

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
26Jamie LeeLong Line (32)41:07+19:5610:01

GO

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
30Elizabeth BulmanLong Line (32)50:53+29:4212:24

GO

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
31Ellis LeungLong Line (32)56:18+35:0713:43

GO

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
8Angus LeungShort Line (20)35:20+12:5012:37

GO

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
12Shileen LeeShort Line (20)47:36+25:0617:00

GO

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
13YC LeeShort Line (20)48:52+26:2217:27

GO

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
14Vickie LeeShort Line (20)49:06+26:3617:32

GO

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
15Joanna HillShort Line (20)53:35+31:0519:08

IK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
7David GreenLong Line (32)28:01+6:506:50

IK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
11Dayle GreenShort Line (20)41:01+18:3114:38

IK

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
17Anita Nobleza Alex JolleyShort Line (20)59:50+37:2021:22

LO

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
1Richard MatthewsShort Line (20)22:308:02

NC

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
6Glenn BurgessLong Line (32)27:50+6:396:47

NC

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
15Geoff PeelLong Line (32)35:12+14:018:35

NC

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
17Margaret PeelLong Line (32)36:28+15:178:53

NC

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
22Sharon BurgessLong Line (32)39:22+18:119:36

NC

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
4Claire BurgessShort Line (20)28:33+6:0310:11

NC

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
7Sheena RobertsonShort Line (20)34:00+11:3012:08

SH

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
10Lyn MalmgronShort Line (20)39:05+16:3513:57

SH

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
18Neville FathersShort Line (20)1:05:43+43:1323:28

UR

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
3Ian JonesLong Line (32)24:46+3:356:02

UR

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
5Georgia JonesLong Line (32)27:02+5:516:35

UR

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
9Jim MackayLong Line (32)28:39+7:286:59

UR

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
10Linda SestaLong Line (32)29:25+8:147:10

UR

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
16Margaret JonesLong Line (32)35:35+14:248:40

UR

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
18Helen MurphyLong Line (32)36:46+15:358:58

UR

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
21Finn MackayLong Line (32)37:10+15:599:03

UR

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
28Dick OgilvieLong Line (32)41:13+20:0210:03

UR

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
29Dave LottyLong Line (32)48:37+27:2611:51

UR

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
16Maureen OgilvieShort Line (20)58:27+35:5720:52

WH

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
14Greg JolleyLong Line (32)34:48+13:378:29

WH

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
23Madelynne ChanLong Line (32)39:42+18:319:40

WH

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
25Cameron ChanLong Line (32)40:12+19:019:48

WH

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
5Stephanie ChanShort Line (20)28:39+6:0910:13

WH

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
6Barry HanlonShort Line (20)33:50+11:2012:05

WH

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
9Janet MorrisShort Line (20)38:30+16:0013:45

Please report errors in the result list to the organiser.