Orienteering Australia

Official results for Geelong and Surf Coast PAS Summer Series - Windmill Reserve

Event informationShow result list by classShow result list by organisationPress result listUpload routePrint

Name: Geelong and Surf Coast PAS Summer Series - Windmill Reserve
Organiser: Bayside Kangaroos Orienteers
Date: Thursday 28 January 2016

Bayside Kangaroos Orienteers

2 starting competitors
PlacNameClassTimeDiff
19JOHN SHEAHANPower Walkers (20)1:05:00
20JENNY SHEAHANPower Walkers (20)1:05:00

Eureka Orienteers

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
3TOBY COOPERA (Scatter) (3)1:00:00

Nillumbik Emus Orienteering Club

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
6DON FELLB (Scatter) (7)1:00:00

Orienteering Victoria

35 starting competitors
PlacNameClassTimeDiff
1LINDEN YOUNGCourse Setter (1)completed
1LUKE HAINESA (Scatter) (3)1:00:00
1GLENN MARTINIB (Scatter) (7)1:00:00
1DAMIAN WITHERSC (Scatter) (4)1:00:00
1JEANETTE BANGOURAD (Scatter) (5)1:00:00
1TRACEY MANDICPower Walkers (20)1:05:00
2ANDREW TURNERA (Scatter) (3)1:00:00
2SOFIE VAN GUNSTERENB (Scatter) (7)1:00:00
2PAUL VAN DE VENC (Scatter) (4)1:00:00
2ANTHONY LARMAHD (Scatter) (5)1:00:00
2MICHELLE SAWERSPower Walkers (20)1:05:00
3SHARRYN SAVICKASB (Scatter) (7)1:00:00
3JEANETTE KONOMOUD (Scatter) (5)1:00:00
3GRACE MANDICPower Walkers (20)1:05:00
4TIM WEBBB (Scatter) (7)1:00:00
4FRANK ENGELSMANC (Scatter) (4)1:00:00
4JEANNE KONOMOUD (Scatter) (5)1:00:00
4BEN KERSTENPower Walkers (20)1:05:00
5ALAN COOKEB (Scatter) (7)1:00:00
5CELESTINE LARMAHD (Scatter) (5)1:00:00
5TOM FOGARTYPower Walkers (20)1:05:00
6FIONA KERSTENPower Walkers (20)1:05:00
7STEFANOVSKI JOHNB (Scatter) (7)1:00:00
7EVA KERSTENPower Walkers (20)1:05:00
8LEONIE SMITHPower Walkers (20)1:05:00
9CARMEL BROWNPower Walkers (20)1:05:00
10ELNA ESTCOURTPower Walkers (20)1:05:00
11LYNDA MCMAHONPower Walkers (20)1:05:00
12WENDY MARCHMENTPower Walkers (20)1:05:00
13MICHAEL NORMANPower Walkers (20)1:05:00
14CHRISTINE GIBBSPower Walkers (20)1:05:00
15DOLORES BARROWPower Walkers (20)1:05:00
16DAVID JEFFERSONPower Walkers (20)1:05:00
17ROBIN HOWELLPower Walkers (20)1:05:00
18JOYCE MARTINIPower Walkers (20)1:05:00

Tuckonie Orienteering Club

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
3PETER BEGGSC (Scatter) (4)1:00:00

Please report errors in the result list to the organiser.