Orienteering Australia

Official results for Melbourne PAS Eastern Summer Series 22 - Maroondah Triangle

Event informationShow result list by classShow result list by organisationPress result listUpload routePrint

Name: Melbourne PAS Eastern Summer Series 22 - Maroondah Triangle
Organiser: Dandenong Ranges Orienteering Club
Date: Wednesday 15 March 2017

Power Walkers

39 starting competitors
PlacNameOrganisationTimeDiff
1LARA BELLBayside Kangaroos Orienteers1:05:00
2MICHAEL STILLWELLNillumbik Emus Orienteering Club1:05:00
3KAY RASIDIBayside Kangaroos Orienteers1:05:00
4HELEN KERLEYDandenong Ranges Orienteering Club1:05:00
5MARK HAMMONDOrienteering Victoria1:05:00
6MATTHEW KINGBayside Kangaroos Orienteers1:05:00
7ANDREW HUNTERBayside Kangaroos Orienteers1:05:00
8TONY BIRDDandenong Ranges Orienteering Club1:05:00
9PAM KINGDandenong Ranges Orienteering Club1:05:00
10GWENNYTH BAKERBayside Kangaroos Orienteers1:05:00
11BUZZ BAYLEYBayside Kangaroos Orienteers1:05:00
12ADAM SCAMMELLBayside Kangaroos Orienteers1:05:00
13PAT MILLERDandenong Ranges Orienteering Club1:05:00
14BERNIE SHUTTLEWORTHNillumbik Emus Orienteering Club1:05:00
15ROSALIND KINGDandenong Ranges Orienteering Club1:05:00
16RHONDA LEARYOrienteering Victoria1:05:00
17BARRY CROSSOrienteering Victoria1:05:00
18MICHAEL HUBBERTBayside Kangaroos Orienteers1:05:00
19DIANNE SHALDERSVictorian ARDF Group1:05:00
20HENK DE JONGBayside Kangaroos Orienteers1:05:00
21ERICA JOHNSONNillumbik Emus Orienteering Club1:05:00
22DENISE PIKEDandenong Ranges Orienteering Club1:05:00
23DAVE STILLWELLOrienteering Victoria1:05:00
24LYN GREENWOODDandenong Ranges Orienteering Club1:05:00
25NOEL MCVEYTuckonie Orienteering Club1:05:00
26TED VAN GELDERMALSENYarra Valley Orienteering Club1:05:00
27ANNIE HOLLAWAYBayside Kangaroos Orienteers1:05:00
28SUZANNE OCALLAGHANVictorian ARDF Group1:05:00
29TINA SMITHDandenong Ranges Orienteering Club1:05:00
30JAMES FOWLEROrienteering Victoria1:05:00
31JOHN DEMPSTERYarra Valley Orienteering Club1:05:00
32JENNY SHEAHANBayside Kangaroos Orienteers1:05:00
33ILZE YEATESDandenong Ranges Orienteering Club1:05:00
34IAN STIRLINGNillumbik Emus Orienteering Club1:05:00
35KEITH ANKERBayside Kangaroos Orienteers1:05:00
36MALCOLM CALDWELLBayside Kangaroos Orienteers1:05:00
37NAVIGATORS NEWBURYOrienteering Victoria1:05:00
38NELSON STREETOrienteering Victoria1:05:00
39JOHN SHEAHANBayside Kangaroos Orienteers1:05:00

Please report errors in the result list to the organiser.