Orienteering Australia

Official results for Mt Nelson - Southern Schools Championships/Twilight Series 7

Event informationShow result list by classPress result listUpload routePrint

Name: Mt Nelson - Southern Schools Championships/Twilight Series 7
Organiser: Australopers
Date: Wednesday 29 March 2017

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
1Steve WatsonMen M (15)22:258:04

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
3Anthony StonerMen M (15)26:429:37

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
10Dean JonesMen M (15)36:5013:16

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
Toby KoerbrnMen S (2)mispunched

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
9Jemima Ellis-MaguireGirls P (14)36:5221:41

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
12Lesley ClementsonWomen M (15)1:00:5021:55

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
1Melinda WaltersWomen S (2)39:0819:48

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
4Morgan DaviesBoys M 9/10 (15)33:0511:55

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
10Aaron GalliganBoys L (16)42:1312:03

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
2Connor DobsonBoys P (17)16:109:30

ALT

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
1Jemery DayMen L (15)24:537:06

ALT

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
3Matthew CohenMen L (15)26:167:30

ALT

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
4James SugdenMen L (15)30:198:39

ALT

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
5Paul EnkelaarMen L (15)30:318:43

ALT

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
6Peter CusickMen L (15)31:409:02

ALT

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
7Gary CarrollMen L (15)32:299:16

ALT

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
9James ScottMen L (15)35:0610:01

ALT

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
14Vaughan AndrewsMen L (15)48:3613:53

ALT

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
15Simon AllenMen L (15)49:1814:05

ALT

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
2Bert ElsonMen M (15)24:378:52

ALT

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
4Hein PoortenaarMen M (15)27:219:51

ALT

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
5Robert CarmichaelMen M (15)27:229:51

ALT

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
8Tim HamiltonMen M (15)29:2610:36

ALT

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
9Peter ShawMen M (15)31:5811:31

ALT

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
11Andrew BarberMen M (15)37:4813:37

ALT

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
12Terry CavanaghMen M (15)41:3714:59

ALT

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
14David JamesMen M (15)42:4215:23

ALT

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
1Ainsley ScottWomen L (7)31:329:00

ALT

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
2Kim CarrollWomen L (7)35:0810:02

ALT

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
6Kirrily MooreWomen L (7)43:4212:29

ALT

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
7Karen Wild-AllenWomen L (7)45:0312:52

ALT

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
2Kate LucasWomen M (15)26:269:31

ALT

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
4Robyn ChapmanWomen M (15)34:0812:18

ALT

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
5Lynley HockingWomen M (15)34:4412:30

ALT

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
6Rosie RutledgeWomen M (15)36:1513:03

ALT

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
7Kim EnkelaarWomen M (15)36:2613:07

ALT

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
8Roslyn WatsonWomen M (15)36:3413:10

ALT

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
9Hermione Powell-DaviesWomen M (15)38:5914:02

ALT

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
10Jane CusickWomen M (15)43:4715:46

ALT

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
11Beverley MillerWomen M (15)57:0720:34

ALT

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
13Barbara VaschinaWomen M (15)1:01:4422:14

ALT

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
Dorothy McCartneyWomen M (15)mispunched

ALT

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
Jan HardyWomen M (15)not competing

ALT

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
Dorothy McCartneyWomen M (15)mispunched

ALT

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
3Jacinta MackayGirls M 9/10 (4)32:1111:35

ALT

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
16Will EnkelaarBoys P (17)57:5334:02

COLLEGI

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
1David OrpinMen S (2)17:238:48

COLLEGI

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
Ella FrydmanGirls P (14)did not finish

COLLEGIATE

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
11Billie VickersGirls P (14)44:4726:20

COLLEGIATE

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
12Nina CumminsGirls P (14)45:0526:31

COLLEGIATE

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
Zara SargentGirls P (14)not competing

COLLEGIATE

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
1Ava RylanceGirls S (12)19:389:56

COLLEGIATE

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
2Indy CooperGirls S (12)20:3110:23

COLLEGIATE

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
8Catie OrpinGirls S (12)42:5021:41

COLLEGIATE

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
2Mena McLeodGirls M 7/8 (4)18:319:01

COLLEGIATE

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
1Mikayla CooperGirls M 9/10 (4)25:049:01

COLLEGIATE

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
4Jorja CooperGirls M 9/10 (4)36:4213:13

COTTAGE SCHOOL

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
10Michael EijdenbergBoys P (17)25:2814:58

EVT

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
10Simon StubbsMen L (15)35:3710:10

FAHAN

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
3Abbey WillcoxGirls P (14)27:2416:07

FAHAN

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
4Myra Wadley-FaullGirls P (14)30:1117:45

FAHAN

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
5Zoe TalbotGirls P (14)31:5618:47

FAHAN

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
6Verity LeonardGirls P (14)34:0520:02

FAHAN

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
8Agatha Harrison-NarrowayGirls P (14)35:3120:53

FAHAN

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
10Isla TalbotGirls P (14)36:5621:43

FAHAN

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
4Tarcin MarriottGirls S (12)27:2813:54

FAHAN

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
5Kiraz MarriottGirls S (12)28:1214:16

FAHAN

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
6Jewel HurstGirls S (12)28:1614:18

FAHAN

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
Rose SpeakmanGirls S (12)not competing

FAHAN

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
Kiera DevineGirls S (12)not competing

FRIENDS

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
1Rachel AllenGirls L (4)31:469:04

FRIENDS

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
3Emma RobertsGirls L (4)45:3513:01

FRIENDS

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
4Alice PickeringGirls L (4)46:5713:24

FRIENDS

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
9Ella EdwardsGirls S (12)1:13:0937:02

FRIENDS

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
10Sophie AndersonGirls S (12)1:13:1337:04

FRIENDS

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
11Fenella PattersonGirls S (12)1:13:1637:05

FRIENDS

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
20Flynn HuxtableBoys M 7/8 (21)1:25:1541:35

FRIENDS

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
3Nyah InglisGirls M 7/8 (4)24:5812:10

FRIENDS

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
4Julia Powell-DaviesGirls M 7/8 (4)27:4813:33

FRIENDS

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
1Joshua AllenBoys L (16)25:377:19

FRIENDS

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
2Sebastian O HalloranBoys L (16)27:407:54Download route in GPX format

FRIENDS

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
14Thomas Powell-DaviesBoys L (16)1:05:0318:35

FRIENDS

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
15Harry JamesBoys P (17)51:3830:22

FWOC

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
3Marion OwenWomen M (15)29:3610:40

HOBART COLLEGE

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
3Johann BurgessBoys L (16)29:428:29

HOME SC

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
6Hamish McMillanBoys M 7/8 (21)22:3611:01

HOME SC

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
12Angus McMillanBoys M 7/8 (21)27:4713:33

HOME SC

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
8Lachlan McMillanBoys P (17)23:5714:05

HUTCHIN

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
7Joshua DineBoys M 9/10 (15)46:5016:52

HUTCHIN

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
Robert ElkertonBoys M 9/10 (15)mispunched

HUTCHIN

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
16Robert JiangBoys L (16)1:08:2419:32

HUTCHIN

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
12Will OrpinBoys P (17)31:4418:40

HUTCHINS

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
1Will WhittingtonBoys M 7/8 (21)17:548:43

HUTCHINS

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
5Jake MaumillBoys M 7/8 (21)21:4010:34

HUTCHINS

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
7Mark ElkertonBoys M 7/8 (21)23:3611:30

HUTCHINS

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
8Henry CarneBoys M 7/8 (21)23:4311:34

HUTCHINS

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
9Matthew LowtherBoys M 7/8 (21)24:1311:48

HUTCHINS

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
10Jefferson Roy-ChowdhuryBoys M 7/8 (21)25:1112:17

HUTCHINS

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
11Jack LuttrellBoys M 7/8 (21)27:2913:24

HUTCHINS

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
13Ben DixonBoys M 7/8 (21)28:1213:45

HUTCHINS

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
14Jack DixonBoys M 7/8 (21)30:0014:38

HUTCHINS

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
16William ThorpeBoys M 7/8 (21)31:3815:25

HUTCHINS

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
18Byron SewardBoys M 7/8 (21)36:0917:38

HUTCHINS

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
19Owen MorleyBoys M 7/8 (21)38:0618:35

HUTCHINS

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
6Struen VanderplasBoys M 9/10 (15)44:5016:09

HUTCHINS

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
7Alexander MackayBoys M 9/10 (15)46:5016:52

HUTCHINS

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
9Will MacMichaelBoys M 9/10 (15)46:5816:55

HUTCHINS

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
9Patrick AlcockBoys M 9/10 (15)46:5816:55

HUTCHINS

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
11Gordon HamiltonBoys M 9/10 (15)1:06:3423:59

HUTCHINS

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
11Louis MillerBoys M 9/10 (15)1:06:3423:59

HUTCHINS

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
Sebbie RobinsonBoys M 9/10 (15)mispunched

HUTCHINS

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
George CourtneyBoys M 9/10 (15)mispunched

HUTCHINS

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
4Luke WestBoys L (16)30:458:47

HUTCHINS

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
5Harry EvansBoys L (16)32:249:15

HUTCHINS

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
7Alexander HallBoys L (16)34:389:53

HUTCHINS

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
8Joshua SemelbauerBoys L (16)36:4410:29

HUTCHINS

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
9Jeremy ReidBoys L (16)40:3311:35

HUTCHINS

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
11Nathan RobinsonBoys L (16)47:3613:36

HUTCHINS

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
12Koh KawaguchiBoys L (16)54:0515:27

HUTCHINS

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
13Tom DavieBoys L (16)1:01:0917:28

HUTCHINS

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
15Alec MunroBoys L (16)1:08:2219:32

HUTCHINS

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
6Eddie JohnsonBoys P (17)20:3312:05

HUTCHINS

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
2Charlie CooperBoys S (8)18:269:20

HUTCHINS

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
5Callum ParsseyBoys S (8)36:1818:22

HUTCHINS

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
6Aidan SandersonBoys S (8)37:5119:09

HUTCHINS

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
7Keith MalloryBoys S (8)40:5720:44

HUTCHINS

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
Lachlan DevineBoys S (8)not competing

HUTCHINS

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
Tom ReedBoys S (8)mispunched

ILLAWARRA

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
3Anna MulcahyGirls S (12)24:5312:35

ILLAWARRA

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
17Owen MulcahyBoys M 7/8 (21)32:3615:54

ILLAWARRA

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
1Willow StainsbyBoys P (17)15:098:54

ILLAWARRA

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
5Luke MulcahyBoys P (17)19:5011:40

ILLAWARRA

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
11Benny StainsbyBoys P (17)28:5116:58

KINGSTON PRIMARY

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
4Cathy McCombWomen L (7)38:1110:54

LINDISFARNE PRIMARY

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
7Adele WhelanGirls P (14)35:0820:40

LINDISFARNE PRIMARY

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
4Sebastian WhelanBoys P (17)19:1811:21

MOONAH PRIMARY

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
12Craig GardnerMen L (15)45:1712:56

MOUNT NELSON PRIMARY

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
13Charles DragarMen L (15)47:5313:40

MOUNT NELSON PRIMARY

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
13Rebecca WaltersGirls P (14)1:06:0938:54

MOUNT NELSON PRIMARY

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
9David WaltersBoys P (17)24:3514:27

ROSNY COLLEGE

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
2Zoe DowlingGirls L (4)33:559:41

SANDY

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
14Sebastian AdkinsBoys P (17)40:4123:55

SOUTH HOBART PRIMARY

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
1Nina FoaleGirls P (14)19:3811:32

SOUTH HOBART PRIMARY

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
2Liana StubbsGirls P (14)21:4212:45

SOUTH HOBART PRIMARY

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
Ella HoodGirls P (14)mispunched

SOUTH HOBART PRIMARY

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
7Mali GreenlawGirls S (12)29:2014:51

SOUTH HOBART PRIMARY

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
3Nicholas CarmichaelBoys S (8)23:5812:08

ST VIRGILS COLLEGE SENIOR

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
2Jaidyn GluskieBoys M 9/10 (15)24:518:57

TAROONA

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
2Maxwell TraceyBoys M 7/8 (21)18:319:01

TAROONA

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
21Felix CosgroveBoys M 7/8 (21)1:25:1941:37

TAROONA

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
Aldo GrovesBoys P (17)mispunched

TAROONA HIGH

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
4Niko StonerBoys M 7/8 (21)19:109:20

TAROONA HIGH

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
1Zali McCombGirls M 7/8 (4)18:128:52

TAROONA HIGH

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
3Dexter CanningBoys M 9/10 (15)31:4111:25

TAROONA HIGH

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
2Ashley WatsonGirls M 9/10 (4)28:0810:08

TAROONA HIGH

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
6Alex BattagliaBoys L (16)33:479:39

TARREMAH

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
3Ben PoortenaarBoys M 7/8 (21)18:379:04

TARREMAH

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
1Tom PoortenaarBoys M 9/10 (15)22:558:15

TASTAFE

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
5Thomas FultonBoys M 9/10 (15)33:0811:56

VBC

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
2Lynda BerrettWomen S (2)43:3922:06

WAIMEA

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
Mikayla PenglaseGirls S (12)mispunched

WAIMEA

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
15Henry JonesBoys M 7/8 (21)30:3314:54

WAIMEA

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
3Eddie StonerBoys P (17)18:5711:08

WAIMEA

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
7Fraser DobsonBoys P (17)21:5512:53

WAIMEA

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
13Jamie FlemingBoys P (17)34:0120:00

WAIMEA

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
1Jett McCombBoys S (8)15:568:04

WAIMEA

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
4Samuel TraceyBoys S (8)30:2215:22

WAIMEA

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
Connar DobsonBoys S (8)not competing

WAIMEA

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
Fraser DobsonBoys S (8)not competing

WRT

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
2Allan HoodMen L (15)25:017:08

WRT

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
8Michael BattagliaMen L (15)34:449:55

WRT

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
11Callum FaggMen L (15)39:3811:19

WRT

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
6Ian RathboneMen M (15)27:429:58

WRT

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
7Ian HawkesMen M (15)28:2110:12

WRT

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
13Andrew KoerbinMen M (15)42:1315:12

WRT

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
15David HancockMen M (15)1:02:1022:24

WRT

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
3Jenny SheridanWomen L (7)36:1510:21

WRT

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
5Liz CanningWomen L (7)40:0711:27

WRT

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
1Sue HancockWomen M (15)23:408:31

WRT

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm timeR
Luca GrovesBoys P (17)not competing

Please report errors in the result list to the organiser.