Orienteering Australia

Official results for Windsor Community Precinct - Northen Autumn Twilight Series 6

Event informationShow result list by classPress result listUpload routePrint

Name: Windsor Community Precinct - Northen Autumn Twilight Series 6
Organiser: Esk Valley
Date: Wednesday 22 March 2017

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
4Nick AndrewarthaLong (21)19:006:18

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
6Carlin WhiteLong (21)19:246:26

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
7George DarbyLong (21)19:576:37

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
8Liam FellLong (21)22:377:30

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
10John McLaineLong (21)22:597:38

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
11Bayley FisherLong (21)23:057:40

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
13Dirk NankervisLong (21)25:158:23

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
17Jonathan TrimbleLong (21)28:579:37

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
18Lachlan StonhehouseLong (21)29:049:39

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
19Kevin LyallLong (21)30:3810:10

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
1Matthew ZegveldMedium (14)19:367:46

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
2Heidi SmithMedium (14)22:398:59

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
3Siena FellMedium (14)23:249:17

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
4Lily RedburnMedium (14)23:329:20

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
5Kathleen AdamMedium (14)24:289:42

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
6Warren McDonoughMedium (14)25:4610:13

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
7Elyse GallMedium (14)28:5011:26

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
8Kathryn PolandMedium (14)30:5112:14

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
9April CoulsonMedium (14)31:5912:41

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
10Jessica McCallumSmithMedium (14)47:3318:52

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
11Dominic BrierleyMedium (14)54:4521:43

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
11Nicholas CroninMedium (14)54:4521:43

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
Jack WickhamMedium (14)mispunched

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
Elisabeth LordMedium (14)mispunched

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
1Alec PittShort (10)18:389:51

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
2Duncan WithersShort (10)24:5813:12

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
3Narelle WithersShort (10)25:0913:18

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
4Addison DjatschenkoShort (10)30:5716:22

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
5Amelie DjatschenkoShort (10)32:0516:58

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
6Dylan CausleyShort (10)33:5617:57

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
8Riana CausleyShort (10)38:1420:13

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
Samuel FischerShort (10)mispunched

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
Ella FischerShort (10)mispunched

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
1Amanda LyallWalkers (1)42:4016:55

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
4Carlin WhiteUltra (20)3:218:22

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
5Dirk NankervisUltra (20)3:499:32

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
6George DarbyUltra (20)4:2511:02

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
7John McLaineUltra (20)4:3811:35

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
9Silke Van RooyUltra (20)4:5912:27

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
10Addison DjatschenkoUltra (20)5:0512:42

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
11Jonathan TrimbleUltra (20)5:2913:42

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
13Kathleen AdamUltra (20)6:3216:20

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
14Liam FellUltra (20)7:0617:45

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
16Jack WickhamUltra (20)7:0817:50

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
17Siena FellUltra (20)10:5827:25

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
17Lily RedburnUltra (20)10:5827:25

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
19George PattenUltra (20)20:3451:25

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
Amelie DjatschenkoUltra (20)did not finish

0 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
Evelyn PattenUltra (20)did not start

EVT

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
1Matthew PattenLong (21)17:075:41

EVT

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
2Jed FlemingLong (21)17:545:56

EVT

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
3Kenneth McLeanLong (21)18:566:17

EVT

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
5Simon PhillipsLong (21)19:206:25

EVT

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
9Sussan BestLong (21)22:517:35

EVT

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
12Euan BestLong (21)24:438:12

EVT

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
14Christine BrownLong (21)25:328:28

EVT

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
15Riley KerrLong (21)26:038:39

EVT

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
Joseph DickinsonLong (21)mispunched

EVT

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
7Chiyuki NakaShort (10)35:4818:56

EVT

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
1Joseph DickinsonUltra (20)2:286:10

EVT

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
2Matthew PattenUltra (20)2:466:55

EVT

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
3Jed FlemingUltra (20)3:128:00

EVT

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
8Sussan BestUltra (20)4:4111:42

EVT

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
12Riley KerrUltra (20)5:4314:17

EVT

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
14Arabella Phillips & Eleanor McLeanUltra (20)7:0617:45

EVT

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
Euan BestUltra (20)mispunched

PFT

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
16Rod BissettLong (21)27:109:01

PFT

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
20Jo-Anne BissettLong (21)42:2514:05

Please report errors in the result list to the organiser.