Orienteering Australia

Official results for Sydney West Primary School Championships

Event informationShow result list by classShow result list by organisationPress result listUpload routePrint

Name: Sydney West Primary School Championships
Organiser: Orienteering NSW
Date: Thursday 22 June 2017

Classes: Show all | M10 | W10 | M11 | W11 | M12 | W12

PS PE

54 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
6Millie HollowayW11 (72)20:54+7:3114:55
7Patrick HigginsM10 (29)21:04+7:2716:12
9Esha GuptaW10 (27)28:07+7:0223:25
9David KelsoM10 (29)22:25+8:4817:14
12Keyan PatelM10 (29)24:16+10:3918:40
18Ashley XinW11 (72)27:19+13:5619:30
21Gisela TennerW10 (27)44:32+23:2737:06
21Tijana PavlovicW11 (72)27:43+14:2019:47
23Wendy JinW11 (72)28:12+14:4920:08
26Andrea Mya-HanW11 (72)28:39+15:1620:27
28Joe PaulM11 (85)24:09+6:3215:05
33April ChoiW11 (72)31:11+17:4822:16
34Charles HwangM12 (106)24:57+12:3514:40
35Usman KhanM11 (85)28:08+10:3117:35
35Alice LiuW11 (72)32:29+19:0623:12
39Dorothy FengW11 (72)33:18+19:5523:47
40Taraya EdwardW12 (78)30:52+11:0919:17
42Mandy HuangW11 (72)34:21+20:5824:32
43Jayshree RajendranW11 (72)34:50+21:2724:52
44Carmen HuangW12 (78)31:33+11:5019:43
44Alex MachadoM11 (85)32:48+15:1120:30
44Joannah DassW11 (72)35:17+21:5425:12
45Heer AroraW11 (72)35:28+22:0525:20
46Mia-Rei DunwoodieW11 (72)35:54+22:3125:38
46Shayan AliM12 (106)27:36+15:1416:14
46Jacob NhewM11 (85)33:01+15:2420:38
46Omar MemonM11 (85)33:01+15:2420:38
48Noah NanyaM11 (85)33:44+16:0721:05
49Saanvi KakaniW11 (72)38:11+24:4827:16
49Liana SantosW12 (78)32:34+12:5120:21
50Sunny ZhangM12 (106)28:16+15:5416:37
53Sheyda MirakiW11 (72)42:51+29:2830:36
54Peter ZhaoM11 (85)36:11+18:3422:36
57Charlotte SleijpenW12 (78)35:14+15:3122:01
59Dean LukicM11 (85)40:12+22:3525:07
60Ian GohM11 (85)40:37+23:0025:23
62Oliver SadzakM12 (106)31:41+19:1918:38
62Kush PatelM11 (85)41:11+23:3425:44
64Joanna JosephW11 (72)57:59+44:3641:25
65Zaniab Al-MalkyW11 (72)1:00:09+46:4642:57
66Eshal ImranW12 (78)41:17+21:3425:48
67Azi JeddiW12 (78)41:28+21:4525:55
71Joel PlefferM11 (85)47:54+30:1729:56
71Mary-Treesa Chonya GonsalvW12 (78)1:02:36+42:5339:07
72Alex McQuellM12 (106)33:44+21:2219:50
72Tanisha RajputW12 (78)1:03:05+43:2239:25
73Sultan KaKarM12 (106)33:56+21:3419:57
82Sharan RajM12 (106)38:23+26:0122:34
93David BogaM12 (106)49:54+37:3229:21
94Ziad AklM12 (106)50:29+38:0729:41
95Mehul MalhoeraM12 (106)55:33+43:1132:40
Khai PhanM10 (29)mispunched
Sakhi SalviW11 (72)mispunched
Jacob JoryM11 (85)mispunched

Please report errors in the result list to the organiser.