Official results for 2017 VSSOC - Plenty Gorge West

Event informationShow result list by organisationPress result listUpload routePrint

Name: 2017 VSSOC - Plenty Gorge West
Organiser: Orienteering Victoria
Date: Friday 19 May 2017

B13A

2 825 m, 4 starting competitors
PlacNameOrganisationTimeDiffKm time
1James LoveOXL Oxley College22:598:08
2Angus HallSPAGS St Pauls AGS25:43+2:449:06
3Liam McSwigganSHCK Sacred Heart College-Kyneton29:32+6:3310:27
4Hunter DawSHCK Sacred Heart College-Kyneton46:13+23:1416:21
Aden WilmshurstTRIN Trinity Grammardid not start

B13B

2 700 m, 5 starting competitors
PlacNameOrganisationTimeDiffKm time
1George HamiltonTRIN Trinity Grammar31:0611:31
2Aden WilmshurstTRIN Trinity Grammar36:43+5:3713:35
3Justin BoothSCOT Scotch College40:38+9:3215:02
4Daniel SwainSCOT Scotch College42:11+11:0515:37
5Camren Downing-MooneyEAGSC Eaglehawk SC1:30:18+59:1233:26
Lachlan PearceSHCK Sacred Heart College-Kynetondid not start

B14A

3 675 m, 10 starting competitors
PlacNameOrganisationTimeDiffKm time
1Torren ArthurTRIN Trinity Grammar25:276:55
2Callum WhiteWfrs Whitefriars College29:58+4:318:09
3Hadyn TangTRIN Trinity Grammar30:04+4:378:10
4Ben CosgriffBra Braemar College38:34+13:0710:29
5Charlie Lines-PerrierSCOT Scotch College49:06+23:3913:21
6Jack BrianKEW Kew High School50:50+25:2313:49
7Jesse SmithBra Braemar College1:00:23+34:5616:25
8Daniel LaurieBra Braemar College1:19:30+54:0321:37
Kai DonaldsonBra Braemar Collegemispunched
Max KentBra Braemar Collegemispunched
Solomon CameronBSEC Bendigo South East Collegedid not start
Alex CarrelBra Braemar Collegedid not start
David GreigTRIN Trinity Grammardid not start
Jacob PoyserBra Braemar Collegedid not start
Silas SermersheimBra Braemar Collegedid not start

B14B

3 025 m, 14 starting competitors
PlacNameOrganisationTimeDiffKm time
1Alexander RowlandsTemp Templestowe College22:467:31
2Laurence ArmstrongTRIN Trinity Grammar25:07+2:218:18
3Olivier SullivanSHCK Sacred Heart College-Kyneton29:51+7:059:52
4Thomas ShaddockBra Braemar College32:31+9:4510:44
5Felix DurstonBra Braemar College32:39+9:5310:47
6Raymond SirlynSCOT Scotch College33:37+10:5111:06
7Cameron CrawfordBra Braemar College37:13+14:2712:18
8Gabriel Hebb Bra Braemar College37:20+14:3412:20
9Mitchell WearneBra Braemar College37:34+14:4812:25
10Charles TeedBra Braemar College38:07+15:2112:36
11Tom LawsonSHCK Sacred Heart College-Kyneton47:18+24:3215:38
12Ewan SmithRSC Ringwood SC48:08+25:2215:54
Zac WebbBra Braemar Collegemispunched
Will ZanSHCK Sacred Heart College-Kynetonmispunched
Daniel WatsonRSC Ringwood SCdid not start

B15A

3 675 m, 19 starting competitors
PlacNameOrganisationTimeDiffKm time
1Jensen KeyKEW Kew High School23:126:18
2Mason ArthurTRIN Trinity Grammar24:55+1:436:46
3William DaveyKEW Kew High School27:29+4:177:28
4Jack WigneyCRUS Crusoe College27:56+4:447:36
5Archie NeylonSHCK Sacred Heart College-Kyneton28:37+5:257:47
6Patrick DoyleBra Braemar College34:30+11:189:23
7Jeremy NewcombeMHS Melb High School36:13+13:019:51
8Edward CaldwellSCOT Scotch College36:14+13:029:51
9Flynn BlackGIR Girton Grammar41:23+18:1111:15
10Calvin BlairTRIN Trinity Grammar43:07+19:5511:43
11Joshua SmithBra Braemar College44:52+21:4012:12
12Louis HansfordBra Braemar College49:52+26:4013:34
13Jacob LiMHS Melb High School1:04:17+41:0517:29
14Thang QuachMHS Melb High School1:11:02+47:5019:19
15Tully FattoreBra Braemar College1:12:44+49:3219:47
16Bach LeMHS Melb High School1:23:22+1:00:1022:41
17Jordan LiMHS Melb High School1:26:37+1:03:2523:34
18Jainam ShahMHS Melb High School1:33:49+1:10:3725:31
Lachlan WatsonRSC Ringwood SCdid not finish
Jack CasleySHCK Sacred Heart College-Kynetondid not start
Sai DasaMHS Melb High Schooldid not start

B15B

3 150 m, 23 starting competitors
PlacNameOrganisationTimeDiffKm time
1Darcy KappelBra Braemar College29:169:17
2Alex SheenanSHCK Sacred Heart College-Kyneton29:55+0:399:29
3Connor WhitifeldBra Braemar College30:11+0:559:34
4Isaac StewartSHCK Sacred Heart College-Kyneton33:36+4:2010:40
5Percy RandallSHCK Sacred Heart College-Kyneton37:33+8:1711:55
6Jackson WaetherillRSC Ringwood SC41:36+12:2013:12
7Ben PalichRSC Ringwood SC42:33+13:1713:30
8Micah WhiteRSC Ringwood SC44:55+15:3914:15
9Ben NunanBra Braemar College46:54+17:3814:53
10Callum RiggRSC Ringwood SC48:05+18:4915:15
11Damon GervasioniRSC Ringwood SC49:30+20:1415:42
12Willam NeweyRSC Ringwood SC50:18+21:0215:58
13Ruturaj PatilMHS Melb High School50:35+21:1916:03
14Janil ShahMHS Melb High School51:43+22:2716:25
15William OswinBra Braemar College51:44+22:2816:25
16Jake HeyRSC Ringwood SC53:40+24:2417:02
17Kyle MacCartneyRSC Ringwood SC55:51+26:3517:43
18Luke LoganTRIN Trinity Grammar1:01:24+32:0819:29
19Jack StelfoxRSC Ringwood SC1:09:25+40:0922:02
20Ky TreacyRSC Ringwood SC1:09:34+40:1822:05
21Fletcher SmithRSC Ringwood SC1:11:36+42:2022:43
22Harrington GontierRSC Ringwood SC1:40:59+1:11:4332:03
Mitch KuppersSHCK Sacred Heart College-Kynetondid not finish
Gordon BeetMHS Melb High Schooldid not start
Alec Cordova MarinoSDC Sunbury Downs Collegedid not start
Bailey CousellSDC Sunbury Downs Collegedid not start
Caleb DelaneySDC Sunbury Downs Collegedid not start
Adam DonnellySHCK Sacred Heart College-Kynetondid not start
Idris EadesSDC Sunbury Downs Collegedid not start
Aiden FermanerSDC Sunbury Downs Collegedid not start
Jordan FlaniganSDC Sunbury Downs Collegedid not start
Landon FlaniganSDC Sunbury Downs Collegedid not start
Himasha GamageMHS Melb High Schooldid not start
Seniru HaputhanthriMHS Melb High Schooldid not start
Raveen HerathMHS Melb High Schooldid not start
Braedyn LeonardSDC Sunbury Downs Collegedid not start
Benjamin LillywhiteSDC Sunbury Downs Collegedid not start
Ben MaherSDC Sunbury Downs Collegedid not start
Riley McKenzieSDC Sunbury Downs Collegedid not start
Steven MillsSDC Sunbury Downs Collegedid not start
Vinnie ParadisoSDC Sunbury Downs Collegedid not start
Venura PitigalaMHS Melb High Schooldid not start
Lindsay RoutRSC Ringwood SCdid not start
Liang SongSDC Sunbury Downs Collegedid not start
Justin TenagliaSDC Sunbury Downs Collegedid not start
Jayden WattsSDC Sunbury Downs Collegedid not start
Nash WebsterSDC Sunbury Downs Collegedid not start

B16A

5 850 m, 24 starting competitors
PlacNameOrganisationTimeDiffKm time
1Brody McCarthyVIEW Viewbank SC48:358:18
2Marcus RedmanSCOT Scotch College52:04+3:298:54
3Harris PlowmanTRIN Trinity Grammar53:28+4:539:08
4Cooper WithersBra Braemar College1:01:12+12:3710:27
5Christopher McRaeBra Braemar College1:04:32+15:5711:01
6Will SomersBra Braemar College1:10:03+21:2811:58
7Bradley NugentSHCK Sacred Heart College-Kyneton1:12:51+24:1612:27
8Richard JeffersonSHCK Sacred Heart College-Kyneton1:14:50+26:1512:47
9Glen ChenMHS Melb High School1:15:43+27:0812:56
10Bernard TsoMHS Melb High School1:16:41+28:0613:06
11James LiangMHS Melb High School1:18:04+29:2913:20
12Gabriel HalvarssonSHCK Sacred Heart College-Kyneton1:20:21+31:4613:44
13Luke CooperSHCK Sacred Heart College-Kyneton1:27:20+38:4514:55
14Kevin HuangMHS Melb High School1:41:03+52:2817:16
15Elgin LohMHS Melb High School1:47:56+59:2118:27
16William FangMHS Melb High School1:47:59+59:2418:27
17Liam DuffySHCK Sacred Heart College-Kyneton2:00:41+1:12:0620:37
18Het PatelMHS Melb High School2:23:17+1:34:4224:29
19Erik WongMHS Melb High School2:33:15+1:44:4026:11
Jack HansfordBra Braemar Collegemispunched
Sean LarkinTRIN Trinity Grammarmispunched
Tristan SumarnaMHS Melb High Schoolmispunched
Andrew ZhengMHS Melb High Schoolmispunched
Peter NguyenMHS Melb High Schooldid not finish
Kristian KnightSHCK Sacred Heart College-Kynetondid not start

B16B

3 475 m, 21 starting competitors
PlacNameOrganisationTimeDiffKm time
1Lachlan TingateSCOT Scotch College31:569:11
2Doug PedenSCOT Scotch College33:39+1:439:41
3Alex FosterBra Braemar College35:26+3:3010:11
4Mitchell HartRSC Ringwood SC42:06+10:1012:06
5Steven HuangMHS Melb High School44:49+12:5312:53
6Luke WeberBra Braemar College47:08+15:1213:33
7Mackenzie BurtonRSC Ringwood SC49:08+17:1214:08
8Nathan ChenMHS Melb High School54:16+22:2015:36
9Mitchell FrithRSC Ringwood SC55:57+24:0116:06
10Eric LiMHS Melb High School1:01:25+29:2917:40
11Griffyn WoodBra Braemar College1:04:02+32:0618:25
12Sanjayan MoorthyMHS Melb High School1:04:31+32:3518:33
13Jonathan KerslakeMHS Melb High School1:22:30+50:3423:44
14Siddhant AryaMHS Melb High School1:54:21+1:22:2532:54
Raymond YanagiSCOT Scotch Collegemispunched
Matthew FrithSHCK Sacred Heart College-Kynetonmispunched
Paddy GrindlayBra Braemar Collegemispunched
David GreigTRIN Trinity Grammarmispunched
Amritjot SinghMHS Melb High Schoolmispunched
Eric WangMHS Melb High Schoolmispunched
Cosmo MarshallRSC Ringwood SCdid not finish
Cameron BrownRSC Ringwood SCdid not start
Shanae BrundellSHCK Sacred Heart College-Kynetondid not start
Kalindu HettiarachchiMHS Melb High Schooldid not start
Joshua JoyceRSC Ringwood SCdid not start
Luka MichalczakSHCK Sacred Heart College-Kynetondid not start
Menul MudeyanaselageMHS Melb High Schooldid not start

BOpenA

5 850 m, 25 starting competitors
PlacNameOrganisationTimeDiffKm time
1Jimmy CameronBSSC Bendigo SSC39:446:47
2Patrick Bradfield-SmithSHCK Sacred Heart College-Kyneton42:12+2:287:12
3Sam PortTRIN Trinity Grammar43:51+4:077:29
4Max DalheimIGS Ivanhoe GS46:10+6:267:53
5Michael LoughnanGIR Girton Grammar47:54+8:108:11
6Mihin PereraSCOT Scotch College53:33+13:499:09
7Callum EvansSCOT Scotch College59:13+19:2910:07
8Shehan PathiranaMHS Melb High School1:04:42+24:5811:03
9Matthew TingateSCOT Scotch College1:04:50+25:0611:04
10Yiming WeiMHS Melb High School1:04:59+25:1511:06
11Thomas BraddySCOT Scotch College1:06:48+27:0411:25
12Christopher ChamberlainSCOT Scotch College1:10:16+30:3212:00
13Alistair HockingSHCK Sacred Heart College-Kyneton1:14:18+34:3412:42
14Lachlan SuttonSHCK Sacred Heart College-Kyneton1:16:16+36:3213:02
15Samuel EllenSHCK Sacred Heart College-Kyneton1:18:53+39:0913:29
16Thea McCoyBra Braemar College1:23:20+43:3614:14
17Alex SutherlandSCOT Scotch College1:27:13+47:2914:54
18Hamish CareyBra Braemar College1:27:15+47:3114:54
19James BurnipBra Braemar College1:29:08+49:2415:14
20Oscar FenwickTRIN Trinity Grammar1:31:00+51:1615:33
21Timothy ElveyGIL Gilson College1:45:22+1:05:3818:00
22Andrew MykhaylyhGIL Gilson College1:54:05+1:14:2119:30
Ken LuongGIL Gilson Collegemispunched
Quan OnGIL Gilson Collegemispunched
Dev BijlaniMHS Melb High Schooldid not finish
Glenn JamesBALG Balcombe Grammardid not start
Aston KeyKEW Kew High Schooldid not start
Eddie KlusikBra Braemar Collegedid not start
Tully SonnemanSHCK Sacred Heart College-Kynetondid not start

BOpenB

3 750 m, 11 starting competitors
PlacNameOrganisationTimeDiffKm time
1Luke KnuckeyBra Braemar College28:277:35
2Angus SandersSCOT Scotch College31:21+2:548:21
3Riley WhitfieldBra Braemar College35:41+7:149:30
4Angus McRaeSCOT Scotch College45:18+16:5112:04
5Lachlan McKeithSCOT Scotch College45:31+17:0412:08
6Sam RogersBra Braemar College45:45+17:1812:12
7Tim DuffBra Braemar College55:32+27:0514:48
8Deenath WalpitagamaMHS Melb High School58:05+29:3815:29
9Jacob StewartSHCK Sacred Heart College-Kyneton1:25:06+56:3922:41
10Anmirth AdithyaMHS Melb High School1:26:28+58:0123:03
11Sohan PujarMHS Melb High School1:34:49+1:06:2225:17
John BardidasSDC Sunbury Downs Collegedid not start
Kaleb BartlettSDC Sunbury Downs Collegedid not start
Joshua BornikhofSDC Sunbury Downs Collegedid not start
Trent CranwellSDC Sunbury Downs Collegedid not start
Taylor DiBenardoSDC Sunbury Downs Collegedid not start
Callum EvansSCOT Scotch Collegedid not start
Ethan FisherSDC Sunbury Downs Collegedid not start
Joshua FisherSDC Sunbury Downs Collegedid not start
John FitzgeraldSCOT Scotch Collegedid not start
Jayden GibsonSDC Sunbury Downs Collegedid not start
Jacob HenneseySDC Sunbury Downs Collegedid not start
Ryan KenneySDC Sunbury Downs Collegedid not start
Adam LacySDC Sunbury Downs Collegedid not start
Nicholas LeggettSDC Sunbury Downs Collegedid not start
Kingsley LowingSDC Sunbury Downs Collegedid not start
Aaron MuletaSDC Sunbury Downs Collegedid not start
Brad OliverSDC Sunbury Downs Collegedid not start
James PennySDC Sunbury Downs Collegedid not start
William ThomasSCOT Scotch Collegedid not start
Zac TorreSDC Sunbury Downs Collegedid not start
Jayden WaldronSDC Sunbury Downs Collegedid not start
Tommy WeiSCOT Scotch Collegedid not start
Alexander YapSCOT Scotch Collegedid not start

G13A

2 825 m, 8 starting competitors
PlacNameOrganisationTimeDiffKm time
1Lily IveyGIR Girton Grammar27:129:37
2Elise PutyraBra Braemar College28:31+1:1910:05
3Tana MalesBra Braemar College30:31+3:1910:48
4Sophie TavernaGISB Gisborne SC32:55+5:4311:39
5Stella EalesBra Braemar College37:17+10:0513:11
6Luca BogdanovitsSHCO Sacred Heart College - Oakleig47:58+20:4616:58
7Jasmine BragagliaBra Braemar College51:05+23:5318:04
8Finley WithersBra Braemar College1:01:30+34:1821:46

G13B

2 700 m, 6 starting competitors
PlacNameOrganisationTimeDiffKm time
1Julia BarrettBra Braemar College30:3011:17
2Tess JackmanBra Braemar College32:07+1:3711:53
3Heather SutherlandBra Braemar College32:41+2:1112:06
4Anita BriertyBra Braemar College37:11+6:4113:46
5Sophie GehlingBra Braemar College37:44+7:1413:58
Holly GrantEAGSC Eaglehawk SCmispunched

G14A

3 500 m, 9 starting competitors
PlacNameOrganisationTimeDiffKm time
1Serryn EenjesGIR Girton Grammar28:458:12
2Holly KodesBra Braemar College43:35+14:5012:27
3Chenoa WeitmanBra Braemar College43:51+15:0612:31
4Sally BarlowAVC Avila College43:59+15:1412:34
5Zoe DillonBra Braemar College48:47+20:0213:56
6Amber HolmbergEAGSC Eaglehawk SC50:35+21:5014:27
7Eliza CowburnBra Braemar College52:02+23:1714:52
8Jemima Bradfield-SmithSHCK Sacred Heart College-Kyneton1:10:19+41:3420:05
9Zoe SinclairBra Braemar College1:10:28+41:4320:08
Amber LouwWES Wesley Collegedid not start

G14B

3 025 m, 11 starting competitors
PlacNameOrganisationTimeDiffKm time
1Kate BartlettSHCK Sacred Heart College-Kyneton40:4813:29
2Natasha Miller Bra Braemar College45:01+4:1314:52
3Sophie AlexanderBra Braemar College45:48+5:0015:08
4Chelsea EvansBra Braemar College48:58+8:1016:11
5Kate HineRSC Ringwood SC49:03+8:1516:12
6Matilda WilsonRSC Ringwood SC55:30+14:4218:20
7Nikki AndersonRSC Ringwood SC57:41+16:5319:04
8Isabella HuntRSC Ringwood SC1:00:08+19:2019:52
9Anna QuachLOW Lowther Hall1:00:13+19:2519:54
10Lauren GoodwinSHCK Sacred Heart College-Kyneton1:19:32+38:4426:17
11Aileen ZhangLOW Lowther Hall1:20:25+39:3726:35
Holly KadesBra Braemar Collegedid not start

G15A

3 500 m, 12 starting competitors
PlacNameOrganisationTimeDiffKm time
1Caitlyn SteerCRUS Crusoe College35:0810:02
2Elly JackmanBra Braemar College44:45+9:3712:47
3Hannah Burnett Bra Braemar College1:04:19+29:1118:22
4Lily CowburnBra Braemar College1:04:26+29:1818:24
5Arika BogdanovitsSHCO Sacred Heart College - Oakleig1:05:50+30:4218:48
6Alicia DangGIL Gilson College1:06:41+31:3319:03
7Courtney BannerSHCK Sacred Heart College-Kyneton1:09:45+34:3719:55
8Emma RogersBra Braemar College1:14:49+39:4121:22
9Olivia CrausGIL Gilson College1:19:37+44:2922:44
Megan BramleyEAGSC Eaglehawk SCmispunched
Vanessa NguyenGIL Gilson Collegedid not finish
Christine TruongGIL Gilson Collegedid not finish

G15B

3 125 m, 20 starting competitors
PlacNameOrganisationTimeDiffKm time
1Jasmine LacyRSC Ringwood SC40:1112:51
2Angela InfantiRSC Ringwood SC42:06+1:5513:28
3Abbey MartinBra Braemar College42:44+2:3313:40
4Felicity WattsRSC Ringwood SC43:00+2:4913:45
5Sahana DanaRSC Ringwood SC46:26+6:1514:51
6Tara SempleRSC Ringwood SC48:05+7:5415:23
7Alana CouparRSC Ringwood SC48:35+8:2415:32
8Stella HemingwayBra Braemar College48:46+8:3515:36
9April ONeillRSC Ringwood SC55:12+15:0117:39
10Tarni CavanaghRSC Ringwood SC55:40+15:2917:48
11Charlotte TollidayRSC Ringwood SC55:54+15:4317:53
12Isabella NormanRSC Ringwood SC56:46+16:3518:09
13Grace VeenmanRSC Ringwood SC57:14+17:0318:18
14Billie BlytheRSC Ringwood SC59:52+19:4119:09
15Charlie MartinRSC Ringwood SC1:00:56+20:4519:29
16Rhian LumsdenRSC Ringwood SC1:04:45+24:3420:43
17Sophie WallBra Braemar College1:13:38+33:2723:33
18Adara CerviRSC Ringwood SC1:21:26+41:1526:03
19Sarah FlanningtonRSC Ringwood SC1:39:53+59:4231:57
20Charlee RennieRSC Ringwood SC1:50:15+1:10:0435:16
Daniela BarunSDC Sunbury Downs Collegedid not start
Jessi BuchananSDC Sunbury Downs Collegedid not start
Sarah DelaridisBra Braemar Collegedid not start
Samantha LohSDC Sunbury Downs Collegedid not start
Gemma McGannSDC Sunbury Downs Collegedid not start
Katelyn SertoriSDC Sunbury Downs Collegedid not start
Olivia Sicily-ChildsSDC Sunbury Downs Collegedid not start

G16A

4 350 m, 9 starting competitors
PlacNameOrganisationTimeDiffKm time
1Sarah DaviesSHCG Sacred Heart College - Geelong54:2312:30
2Karina CherryCSCC Creek Street Christi College58:12+3:4913:22
3Alex KadesBra Braemar College1:01:44+7:2114:11
4Jemma HolmbergEAGSC Eaglehawk SC1:10:37+16:1416:14
5Lain JacksonEAGSC Eaglehawk SC1:13:39+19:1616:55
6Molly RenwickBra Braemar College1:16:02+21:3917:28
7Sarah MaggsEAGSC Eaglehawk SC1:23:02+28:3919:05
8Imogen HansenRSC Ringwood SC1:28:35+34:1220:21
9Stephanie TrewEAGSC Eaglehawk SC1:30:31+36:0820:48
Chloe IrwinBra Braemar Collegedid not start
Paige KellyRSC Ringwood SCdid not start
Tess RandallBra Braemar Collegedid not start

G16B

3 200 m, 12 starting competitors
PlacNameOrganisationTimeDiffKm time
1Kaylee OgdenRSC Ringwood SC38:1211:56
2Kirrily SpencerBra Braemar College41:41+3:2913:01
3Morgen MackayBra Braemar College44:55+6:4314:02
4Grace HaeringBra Braemar College46:21+8:0914:29
5Holly RobinsonBra Braemar College48:44+10:3215:13
6Olivia SmartRSC Ringwood SC56:05+17:5317:31
7Alexandra WilliamsLOW Lowther Hall1:00:16+22:0418:50
8Nicole DykesRSC Ringwood SC1:01:34+23:2219:14
9Madison ButlerLOW Lowther Hall1:28:27+50:1527:38
10Sharni MorleySHCK Sacred Heart College-Kyneton1:36:16+58:0430:05
11Shanae BrundellSHCK Sacred Heart College-Kyneton1:44:53+1:06:4132:46
Eh Doh Doh HtooRSC Ringwood SCmispunched

GOpenA

4 350 m, 16 starting competitors
PlacNameOrganisationTimeDiffKm time
1Alice BillsLOW Lowther Hall49:3011:22
2Samara FletcherSHCK Sacred Heart College-Kyneton1:03:25+13:5514:34
3Bessie DimeryBra Braemar College1:04:30+15:0014:49
4Renee StockdaleBra Braemar College1:15:57+26:2717:27
5Abby ThompsonBra Braemar College1:27:42+38:1220:09
6Olivia ThompsonLOW Lowther Hall1:29:25+39:5520:33
7Hilary LeongLOW Lowther Hall1:39:15+49:4522:48
8Shayla LuongGIL Gilson College1:53:51+1:04:2126:10
9Ravneet MannGIL Gilson College2:00:33+1:11:0327:42
10Jacqueline DunnSHCK Sacred Heart College-Kyneton2:06:02+1:16:3228:58
Duyen DuongGIL Gilson Collegedid not finish
Natalia MunsamyGIL Gilson Collegedid not finish
Suong NguyenGIL Gilson Collegedid not finish
Cassandra SazdovGIL Gilson Collegedid not finish
Alicia SidonGIL Gilson Collegedid not finish
Joyce WuGIL Gilson Collegedid not finish
Oshara GunawardanaGIL Gilson Collegedid not start

GOpenB

3 200 m, 6 starting competitors
PlacNameOrganisationTimeDiffKm time
1Solange RichterLOW Lowther Hall42:3413:18
2Daphne PiperBra Braemar College43:43+1:0913:39
3Ria JainLOW Lowther Hall47:11+4:3714:44
4Mikaela BrundellSHCK Sacred Heart College-Kyneton55:05+12:3117:12
Hannah TindleyBra Braemar Collegemispunched
Molly RobinsonLOW Lowther Hallmispunched
Zoe KermondeLOW Lowther Halldid not start
Phillippa RushfordBra Braemar Collegedid not start

Please report errors in the result list to the organiser.