Orienteering Australia

Official results for NSW Middle Distance Champs SL #3

Event informationShow result list by organisationPress result listUpload routePrint

Name: NSW Middle Distance Champs SL #3
Organiser: Northern Tablelands Orienteering Club
Date: Saturday 21 April 2018

M/W10N

2 050 m, 7 starting competitors
PlacNameOrganisationTimeDiffKm time R
Shay SweeneyWestern and Hills Orienteers31:30+15:1115:21
Alton FreemanBig Foot Orienteers16:197:57
Lani CooperBush n Beach Orienteering Club23:08+6:4911:17
Levi CoadyWestern and Hills Orienteers49:33+33:1424:10
Kari MarshBig Foot Orienteers26:01+9:4212:41
Rory SheddenSouthern Highlands Orienteers18:46+2:279:09
Euan SheddenSouthern Highlands Orienteers19:09+2:509:20
Eleanor ThompsonNewcastle Orienteering Clubdid not start
Harriet ThompsonNewcastle Orienteering Clubdid not start

W10A

2 050 m, 1 starting competitor
PlacNameOrganisationTimeDiffKm time R
1Savanna SweeneyWestern and Hills Orienteers19:409:35

W12A

2 510 m, 5 starting competitors
PlacNameOrganisationTimeDiffKm time R
1Erika EnderbyNewcastle Orienteering Club20:368:12
2Lyra SimpsonBig Foot Orienteers23:14+2:389:15
3Aoife RotheryBig Foot Orienteers27:35+6:5910:59
4Maggie MackayUringa Orienteers31:23+10:4712:30
5Rebecca CraigNewcastle Orienteering Club32:07+11:3112:47

W14A

2 810 m, 8 starting competitors
PlacNameOrganisationTimeDiffKm time R
1Nea ShinglerBig Foot Orienteers24:238:40
2Iida LehtonenGaringal Orienteers30:21+5:5810:48
3Natalie MillerBushflyers30:36+6:1310:53
4Justine HobsonBushflyers31:07+6:4411:04
5Mikayla EnderbyNewcastle Orienteering Club34:09+9:4612:09
6Heli LaajokiAbominable O-Men34:50+10:2712:23
7Julia BarbourBig Foot Orienteers37:14+12:5113:15
8Louise BarbourBig Foot Orienteers41:17+16:5414:41

W Junior B

2 810 m, 1 starting competitor
PlacNameOrganisationTimeDiffKm time R
1Zoe Barker-SmithNorthern Tablelands Orienteering Club1:23:2829:42
Zara DoyleUringa Orienteersdid not start

W16A

3 240 m, 5 starting competitors
PlacNameOrganisationTimeDiffKm time R
1Niamh CassarWestern and Hills Orienteers45:0013:53
2Mikaela GrayUgly Gully Orienteers45:21+0:2113:59
3Ellen CurrieGaringal Orienteers46:59+1:5914:30
4Tiia MarshBig Foot Orienteers49:00+4:0015:07
5Serena DoyleUringa Orienteers51:09+6:0915:47

W20A

3 240 m, 8 starting competitors
PlacNameOrganisationTimeDiffKm time R
1Emily SorensenTintookies Orienteers34:1910:35
2Claire BurgessNewcastle Orienteering Club34:30+0:1110:38
3Rebecca GeorgeBig Foot Orienteers34:53+0:3410:45
4Miho YamazakiOrienteering ACT41:21+7:0212:45
5Caitlin YoungBushflyers41:34+7:1512:49
6Joanna HillGaringal Orienteers45:51+11:3214:09
7Tshinta HopperBennelong Northside Orienteers47:13+12:5414:34
8Melissa AnnettsGaringal Orienteers51:11+16:5215:47

W21A

4 100 m, 6 starting competitors
PlacNameOrganisationTimeDiffKm time R
1Krystal NeumannEnoggeroos38:079:17
2Caroline PigerreUgly Gully Orienteers40:58+2:519:59
3Michele DawsonGaringal Orienteers43:49+5:4210:41
4Aniko Fozo-KerteszGaringal Orienteers52:42+14:3512:51
5Anna FitzgeraldGoldseekers Orienteers1:04:26+26:1915:42
6Sally-Anne HendersonNewcastle Orienteering Club1:12:47+34:4017:45

W35A

3 270 m, 4 starting competitors
PlacNameOrganisationTimeDiffKm time R
1Belinda KinneallyWestern and Hills Orienteers45:0013:45
2Samantha HoweNewcastle Orienteering Club45:50+0:5014:00
3Helen BreslinUgly Gully Orienteers47:00+2:0014:22
4Nerise McQuillanWestern and Hills Orienteers1:07:33+22:3320:39

W35AS

2 710 m, 2 starting competitors
PlacNameOrganisationTimeDiffKm time R
1Caroline JenkinsNewcastle Orienteering Club56:0720:42
2Cassandra ThompsonNewcastle Orienteering Club58:34+2:2721:36

W40A

3 270 m, 3 starting competitors
PlacNameOrganisationTimeDiffKm time R
1Tracy MarshBig Foot Orienteers31:009:28
2Ruth SheddenSouthern Highlands Orienteers46:15+15:1514:08
3Meredith GrayUgly Gully Orienteers46:47+15:4714:18

W45A

3 270 m, 6 starting competitors
PlacNameOrganisationTimeDiffKm time R
1Cath ChalmersBig Foot Orienteers41:5212:48
2Martina CraigNewcastle Orienteering Club44:37+2:4513:38
3Alexa TroedsonBig Foot Orienteers1:01:03+19:1118:40
4Helen O'CallaghanBush n Beach Orienteering Club1:12:49+30:5722:16
5Melanie ChristieUringa Orienteers1:21:57+40:0525:03
6Saffron SweeneyWestern and Hills Orienteers1:37:31+55:3929:49

W45AS

2 710 m, 5 starting competitors
PlacNameOrganisationTimeDiffKm time R
1Vanessa FreemanBig Foot Orienteers56:2820:50
2Jo HobsonBushflyers57:05+0:3721:03
3Nicola NyghBig Foot Orienteers1:10:10+13:4225:53
4Maureen FitzpatrickWestern and Hills Orienteers1:20:45+24:1729:47
5Sharon BurgessNewcastle Orienteering Club1:31:50+35:2233:53

W50A

3 240 m, 8 starting competitors
PlacNameOrganisationTimeDiffKm time R
1Barbara HillGaringal Orienteers36:0511:08
2Toni BrownBushflyers39:03+2:5812:03
3Jennifer EnderbyNewcastle Orienteering Club39:27+3:2212:10
4Linda SestaUringa Orienteers40:56+4:5112:38
5Tania KennedyGaringal Orienteers47:31+11:2614:39
6Sharon LambertBennelong Northside Orienteers54:15+18:1016:44
7Margaret PeelNewcastle Orienteering Club54:34+18:2916:50
8Sue GarrParawanga Orienteers58:42+22:3718:07

W55A

3 240 m, 10 starting competitors
PlacNameOrganisationTimeDiffKm time R
1Paula ShinglerBig Foot Orienteers37:0911:27
2Gayle QuantockNewcastle Orienteering Club41:59+4:5012:57
3Carolyn MatthewsNewcastle Orienteering Club49:38+12:2915:19
4Carol HardingBushflyers54:47+17:3816:54
5Lisa LampeNewcastle Orienteering Club57:43+20:3417:48
6Airdrie LongGaringal Orienteers1:01:06+23:5718:51
7Joanna ParrBig Foot Orienteers1:02:18+25:0919:13
8Monika BinderParawanga Orienteers1:11:45+34:3622:08
9Juliana de NooyUgly Gully Orienteers1:16:16+39:0723:32
10Lynda HewsonNewcastle Orienteering Club1:45:47+1:08:3832:38

W55AS

2 710 m, 8 starting competitors
PlacNameOrganisationTimeDiffKm time R
1Maria OrrNewcastle Orienteering Club48:0917:46
2Carolyn DaviesGaringal Orienteers50:34+2:2518:39
3Jane WattNorthern Tablelands Orienteering Club1:10:24+22:1525:58
4Julie ShepherdIllawarra Kareelah Orienteers1:23:28+35:1930:47
5Viola O'ConnorNewcastle Orienteering Club1:25:49+37:4031:40
6Erica SmithNorthern Tablelands Orienteering Club1:27:23+39:1432:14
7Diana CharltonNewcastle Orienteering Club1:29:35+41:2633:03
Johanna Tavner-CornerToohey Forest Orienteersmispunched

W60A

3 240 m, 10 starting competitors
PlacNameOrganisationTimeDiffKm time R
1Jenny BourneEureka Orienteers38:0211:44
2Debbie DaveyWagga and Riverina Occasional Orienteers43:43+5:4113:29
3Liz AbbottParawanga Orienteers43:49+5:4713:31
4Geraldine ChatfieldUgly Gully Orienteers45:30+7:2814:02
5Julia PrudhoeCentral Coast Orienteers54:29+16:2716:48
6Ann ScownAbominable O-Men59:13+21:1118:16
7Liz BourneBullecourt Boulder Bounders1:00:08+22:0618:33
8Debbie ByersBig Foot Orienteers1:09:19+31:1721:23
9Jane SayeAbominable O-Men1:13:03+35:0122:32
Mary McDonaldAbominable O-Menmispunched

W65A

2 710 m, 4 starting competitors
PlacNameOrganisationTimeDiffKm time R
1Jacquie RandUgly Gully Orienteers40:2514:54
2Lynn DabbsWestern and Hills Orienteers44:58+4:3316:35
3Robyn PallasCentral Coast Orienteers1:04:06+23:4123:39
4Rhonda BowlingEnoggeroos1:44:20+1:03:5538:29

W65AS

1 970 m, 3 starting competitors
PlacNameOrganisationTimeDiffKm time R
1Lyn MalmgronSouthern Highlands Orienteers45:2523:03
2Barbara JunghansGaringal Orienteers53:27+8:0227:07
Cheryl BluettBennelong Northside Orienteersdid not finish

W70A

2 710 m, 5 starting competitors
PlacNameOrganisationTimeDiffKm time R
1Val HodsdonSouthern Highlands Orienteers47:4317:36
2Jenny HawkinsNorthern Tablelands Orienteering Club51:48+4:0519:06
3Joan SheldonUgly Gully Orienteers1:04:33+16:5023:49
4Carol JacobsonGaringal Orienteers1:14:11+26:2827:22
5Mary Jane MahonyUringa Orienteers1:30:13+42:3033:17

W75A

1 970 m, 6 starting competitors
PlacNameOrganisationTimeDiffKm time R
1Jean BaldwinGoldseekers Orienteers34:2917:30
2Christa SchaferGaringal Orienteers39:38+5:0920:07
3Carolyn ChalmersNewcastle Orienteering Club40:58+6:2920:47
4Ann SuttonRed Roos54:21+19:5227:35
5Barbara PopeUgly Gully Orienteers1:08:37+34:0834:49
6Janet MorrisWestern and Hills Orienteers1:09:01+34:3235:02

M10A

2 050 m, 1 starting competitor
PlacNameOrganisationTimeDiffKm time R
1Lachlan CoadyWestern and Hills Orienteers28:2613:52

M12A

2 510 m, 6 starting competitors
PlacNameOrganisationTimeDiffKm time R
1Timothy McConaghyNo club membership23:049:11
2Alex WoolfordBush n Beach Orienteering Club23:10+0:069:13
3Jamie MarshBig Foot Orienteers23:40+0:369:25
4Tommy MellaNewcastle Orienteering Club25:41+2:3710:13
5Oliver McFarlaneBig Foot Orienteers33:19+10:1513:16
6Curtis PepperBennelong Northside Orienteers43:39+20:3517:23

M14A

2 810 m, 5 starting competitors
PlacNameOrganisationTimeDiffKm time R
1Sam WoolfordBush n Beach Orienteering Club20:337:18
2Oskar MellaNewcastle Orienteering Club21:46+1:137:44
3Jamie WoolfordBush n Beach Orienteering Club25:48+5:159:10
4Seth SweeneyWestern and Hills Orienteers29:10+8:3710:22
5Oliver FreemanBig Foot Orienteers40:28+19:5514:24

M Junior B

2 810 m, 1 starting competitor
PlacNameOrganisationTimeDiffKm time R
Jordi CanadellBushflyersmispunched

M16A

3 270 m, 10 starting competitors
PlacNameOrganisationTimeDiffKm time R
1Oscar WoolfordBush n Beach Orienteering Club29:218:58
2Ryan GrayUgly Gully Orienteers31:48+2:279:43
3Ewan ShinglerBig Foot Orienteers32:20+2:599:53
4Toby LangBushflyers39:15+9:5412:00
5Clyde McGheeBennelong Northside Orienteers41:16+11:5512:37
6Will WhittingtonWellington Ranges41:33+12:1212:42
7Joseph WilsonBushflyers42:54+13:3313:07
8Selwyn SweeneyWestern and Hills Orienteers48:36+19:1514:51
9Finn MackayUringa Orienteers49:36+20:1515:10
10Riley GraingerGaringal Orienteers1:00:38+31:1718:32
Alvin CraigNewcastle Orienteering Clubdid not start
Ben HobsonBushflyersdid not start
James JonesSouthern Highlands Orienteersdid not start

M20A

4 100 m, 9 starting competitors
PlacNameOrganisationTimeDiffKm time R
1Duncan CurrieGaringal Orienteers31:447:44
2Robin MennetBushflyers32:02+0:187:48
3Alastair GeorgeBig Foot Orienteers34:08+2:248:19
4Patrick MillerBushflyers34:16+2:328:21
5Noah PolandBushflyers35:29+3:458:39
6Tristan MillerBushflyers38:03+6:199:16
7Michael ClaydenGaringal Orienteers1:00:31+28:4714:45
Flynn HopkinsRed Roosmispunched
Angus LeungGaringal Orienteersmispunched

M21A

5 130 m, 12 starting competitors
PlacNameOrganisationTimeDiffKm time R
1Robert BennettNewcastle Orienteering Club40:557:58
2Toby WilsonGaringal Orienteers43:22+2:278:27
3Anatoly KulikovUgly Gully Orienteers44:58+4:038:45
4Tuve MoellerSouthern Highlands Orienteers45:22+4:278:50
5Greg BarbourBig Foot Orienteers47:13+6:189:12
6Steven TodkillNewcastle Orienteering Club49:45+8:509:41
7James SheldonUgly Gully Orienteers51:25+10:3010:01
8Blair TrewinYarra Valley Orienteering Club52:47+11:5210:17
9Huon WilsonGaringal Orienteers53:34+12:3910:26
10James DunlopWestern and Hills Orienteers1:07:56+27:0113:14
11Chris FitzgeraldGoldseekers Orienteers1:11:46+30:5113:59
Aidan DawsonGaringal Orienteersmispunched
Karl BicevskisAustralopersdid not start

M21AS

3 270 m, 3 starting competitors
PlacNameOrganisationTimeDiffKm time R
1Lewis BerkholzNewcastle Orienteering Club44:4913:42
2Robert HerkesGaringal Orienteers49:47+4:5815:13
Nathan BerkholzNewcastle Orienteering Clubmispunched

M35A

5 130 m, 2 starting competitors
PlacNameOrganisationTimeDiffKm time R
1Peter FozoGaringal Orienteers1:05:1412:42
James McQuillanWestern and Hills Orienteersmispunched

M35AS

3 240 m, 4 starting competitors
PlacNameOrganisationTimeDiffKm time R
1William ThompsonNewcastle Orienteering Club47:0714:32
2Mark BrindleyGaringal Orienteers50:36+3:2915:37
3Shane JenkinsNewcastle Orienteering Club51:08+4:0115:46
4Dan SmithWestern and Hills Orienteers1:10:10+23:0321:39
Brenton GrayUgly Gully Orienteersdid not start

M40A

4 100 m, 3 starting competitors
PlacNameOrganisationTimeDiffKm time R
1Angus SheddenSouthern Highlands Orienteers50:3312:19
2Lee CoadyWestern and Hills Orienteers51:31+0:5812:33
3Damien EnderbyNewcastle Orienteering Club1:11:40+21:0717:28

M45A

4 100 m, 7 starting competitors
PlacNameOrganisationTimeDiffKm time R
1Jock DavisBig Foot Orienteers34:308:24
2Scott SimsonNewcastle Orienteering Club38:25+3:559:22
3Shane TrotterNewcastle Orienteering Club41:34+7:0410:08
4Stephen CraigNewcastle Orienteering Club47:00+12:3011:27
5Peter MillerBushflyers54:51+20:2113:22
6Wayne PepperBennelong Northside Orienteers1:02:53+28:2315:20
7Greg WilsonBushflyers1:20:45+46:1519:41

M45AS

2 710 m, 6 starting competitors
PlacNameOrganisationTimeDiffKm time R
1Robert BradleyWestern and Hills Orienteers38:0514:03
2Ian JessupGaringal Orienteers40:09+2:0414:48
3Michael HalmyBennelong Northside Orienteers40:49+2:4415:03
4Andrew HobsonBushflyers1:00:09+22:0422:11
5Ellis LeungGaringal Orienteers1:02:24+24:1923:01
6Kris PattersonBullecourt Boulder Bounders1:08:15+30:1025:11

M50A

4 100 m, 10 starting competitors
PlacNameOrganisationTimeDiffKm time R
1Andy SimpsonBig Foot Orienteers44:0510:45
2Paul MarshBig Foot Orienteers48:10+4:0511:44
3Shane DoyleUringa Orienteers48:28+4:2311:49
4Peter AnnettsGaringal Orienteers48:59+4:5411:56
5Mark FreemanBig Foot Orienteers50:00+5:5512:11 Download route in GPX format
6Jamie KennedyGaringal Orienteers1:00:01+15:5614:38
7Tony HillGaringal Orienteers1:06:20+22:1516:10
8Michael Ridley-SmithGaringal Orienteers1:07:46+23:4116:31 Download route in GPX format
9Adrian PlaskittNewcastle Orienteering Club1:21:12+37:0719:48
10Alex EberliNorthern Tablelands Orienteering Club1:46:29+1:02:2425:58
David BrayGaringal Orienteersdid not start

M55AS

2 710 m, 8 starting competitors
PlacNameOrganisationTimeDiffKm time R
1Jim MackayUringa Orienteers31:1011:30
2Peter OrrNewcastle Orienteering Club43:41+12:3116:07
3Robert SprySouthern Highlands Orienteers46:01+14:5116:58
4Peter MayNorthern Tablelands Orienteering Club50:10+19:0018:30
5Felix BurkhardNorthern Tablelands Orienteering Club59:33+28:2321:58
6Peter NewtonNewcastle Orienteering Club1:04:57+33:4723:58
7Peter BerkholzNewcastle Orienteering Club1:06:42+35:3224:36
Bill MonaghanParawanga Orienteersmispunched

M55A

4 100 m, 10 starting competitors
PlacNameOrganisationTimeDiffKm time R
1Ian ProsserAbominable O-Men38:259:22
2Simon GeorgeBig Foot Orienteers44:37+6:1210:52
3Mark ShinglerBig Foot Orienteers44:48+6:2310:55
4Bjorn MellaNewcastle Orienteering Club45:53+7:2811:11
5Glenn BurgessNewcastle Orienteering Club50:51+12:2612:24
6Graeme DawsonGaringal Orienteers52:16+13:5112:44
7Peter CharltonNewcastle Orienteering Club1:02:36+24:1115:16
8Colin CurrieGaringal Orienteers1:04:40+26:1515:46
9Peter HopperBennelong Northside Orienteers1:17:07+38:4218:48
10Rod EckelsGaringal Orienteers1:23:12+44:4720:17

M60A

3 270 m, 14 starting competitors
PlacNameOrganisationTimeDiffKm time R
1Eoin RotheryBig Foot Orienteers32:219:53
2Alex DaveyWagga and Riverina Occasional Orienteers35:39+3:1810:54
3Geoff TodkillNewcastle Orienteering Club35:56+3:3510:59
4Melvyn CoxBennelong Northside Orienteers36:31+4:1011:10
5Grant McDonaldAbominable O-Men36:55+4:3411:17
6Rodney ParkinBennelong Northside Orienteers41:59+9:3812:50
7Andrew LumsdenBig Foot Orienteers42:54+10:3313:07
8Ian DempseyNewcastle Orienteering Club44:01+11:4013:27
9Warwick DavisTuckonie Orienteering Club44:34+12:1313:37
10Michael BurtRed Roos49:58+17:3715:16
11Geoff PeelNewcastle Orienteering Club57:37+25:1617:37
12Tony GarrParawanga Orienteers59:11+26:5018:05
13Malcolm RobertsNewcastle Orienteering Club1:07:20+34:5920:35
14Andrew Cumming ThomOrienteering ACT1:14:12+41:5122:41

M65A

3 270 m, 15 starting competitors
PlacNameOrganisationTimeDiffKm time R
1Gordon WilsonBennelong Northside Orienteers38:5811:54
2John ScownAbominable O-Men40:14+1:1612:18
3Eric BakerNorthern Tablelands Orienteering Club43:06+4:0813:10
4Paul PrudhoeCentral Coast Orienteers43:21+4:2313:15
5Peter ShepherdIllawarra Kareelah Orienteers45:26+6:2813:53
6Peter RussellSunshine Orienteers Club46:45+7:4714:17
7Bruce MederBush n Beach Orienteering Club50:36+11:3815:28
8Bruce BowenParawanga Orienteers50:50+11:5215:32
9Stephen DunlopWestern and Hills Orienteers52:36+13:3816:05
10Colin PriceCentral Coast Orienteers54:44+15:4616:44
11Johnny PetersenGaringal Orienteers1:02:39+23:4119:09
12John HardingParawanga Orienteers1:02:51+23:5319:13
13Robert LewinNewcastle Orienteering Club1:06:36+27:3820:22
14Alec WattNorthern Tablelands Orienteering Club1:11:52+32:5421:58
Robert PrestonNewcastle Orienteering Clubmispunched
Keith JayIllawarra Kareelah Orienteersdid not start
Tommy SchultsUgly Gully Orienteersdid not start

M65AS

1 970 m, 3 starting competitors
PlacNameOrganisationTimeDiffKm time R
1Dave LottyUringa Orienteers32:5216:41
2Tony Tavner-CornerToohey Forest Orienteers34:44+1:5217:37
3Dennis SparlingGaringal Orienteers1:09:10+36:1835:06

M70A

3 240 m, 10 starting competitors
PlacNameOrganisationTimeDiffKm time R
1Steve FlickBennelong Northside Orienteers39:5312:18
2Ross BarrGaringal Orienteers40:03+0:1012:21
3Greg ChatfieldUgly Gully Orienteers40:24+0:3112:28
4Terry BluettBennelong Northside Orienteers42:05+2:1212:59
5Jim LeeNewcastle Orienteering Club43:29+3:3613:25
6Bob HawkinsNorthern Tablelands Orienteering Club44:17+4:2413:40
7Jim MerchantGaringal Orienteers46:53+7:0014:28
8Kevin CurbyIllawarra Kareelah Orienteers1:34:37+54:4429:12
Trevor SauerSunshine Orienteers Clubmispunched
Kevin WilliamsWestern and Hills Orienteersmispunched

M75A

2 710 m, 10 starting competitors
PlacNameOrganisationTimeDiffKm time R
1Ron JunghansGaringal Orienteers39:0214:24
2John Le CarpentierSouthern Highlands Orienteers48:14+9:1217:47
3Basil BaldwinGoldseekers Orienteers50:01+10:5918:27
4Graham FowlerNewcastle Orienteering Club52:30+13:2819:22
5Peter MeyerSouthern Highlands Orienteers58:07+19:0521:26
6John SuttonRed Roos58:18+19:1621:30
7John HodsdonSouthern Highlands Orienteers58:46+19:4421:41
8Ken JacobsonGaringal Orienteers59:58+20:5622:07
9Jim BowlingEnoggeroos1:02:00+22:5822:52
10Barry PearceWestern and Hills Orienteers1:29:24+50:2232:59

M80A

1 970 m, 4 starting competitors
PlacNameOrganisationTimeDiffKm time R
1Clive PopeUgly Gully Orienteers40:4020:38
2Barry HanlonWestern and Hills Orienteers45:24+4:4423:02
3Brian ClelandUringa Orienteers1:03:10+22:3032:03
4Neville FathersSouthern Highlands Orienteers2:18:45+1:38:051:10:25

M Open B

2 810 m, 3 starting competitors
PlacNameOrganisationTimeDiffKm time R
1Paul SweeneyWestern and Hills Orienteers43:3115:29
2Michael LloydNewcastle Orienteering Club56:24+12:5320:04
3Don CooperBush n Beach Orienteering Club58:42+15:1120:53

W Open B

2 810 m, 5 starting competitors
PlacNameOrganisationTimeDiffKm time R
1Jenny CooperBush n Beach Orienteering Club47:5717:03
2Fiona Le SurfNorthern Tablelands Orienteering Club54:00+6:0319:13
3Natalia BeliakovaBig Foot Orienteers59:38+11:4121:13
4Samantha MellaNewcastle Orienteering Club1:07:46+19:4924:06
5Susan HallissyBushflyers1:19:52+31:5528:25

Open Easy

2 510 m, 2 starting competitors
PlacNameOrganisationTimeDiffKm time R
1Natalie GraingerGaringal Orienteers30:3112:09
2Justine BrindleyGaringal Orienteers1:00:39+30:0824:09

Please report errors in the result list to the organiser.