Orienteering Australia

Official results for SWOT Summer Series 1 - Dalyellup SW

Event informationShow result list by classPress result listUpload routePrint

Name: SWOT Summer Series 1 - Dalyellup SW
Organiser: South-West Orienteering Trekkers
Date: Sunday 11 February 2018

Casual membership

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
3Ryan LongMedium (13)44:30+10:35

Casual membership

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
4Karen Roberts + 1Medium (13)44:46+10:51

Casual membership

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
6Lucy Murray + 3Medium (13)49:30+15:35

Casual membership

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
7Kelly Lindley + 2Medium (13)56:27+22:32

Casual membership

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
9Daniel Maritz + 2Medium (13)1:01:35+27:40

Casual membership

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
10Viv Campbell + 2Medium (13)1:05:43+31:48

Casual membership

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
12Leah Dunham + 4Medium (13)1:14:44+40:49

Casual membership

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
13Kaiden Snellgrove + 1Medium (13)1:23:56+50:01

Casual membership

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
14Christie Pettiway + 1Medium (13)did not finish

Casual membership

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
1Nichelle Evans + 1Short (15)38:15

Casual membership

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
2Tayla LongShort (15)40:15+2:00

Casual membership

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
4Karen Williams + 3Short (15)43:35+5:20

Casual membership

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
5Ryan Djanegara + 2Short (15)46:35+8:20

Casual membership

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
6Paul Snellgrove + 1Short (15)47:08+8:53

Casual membership

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
8Chris Ridgeway + 2Short (15)55:40+17:25

Casual membership

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
10Bailey Clifton + 1Short (15)1:00:00+21:45

Casual membership

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
11Rachel Djanegara + 2Short (15)1:00:00+21:45

Casual membership

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
12Nathan Seivwright + 4Short (15)1:06:30+28:15

Casual membership

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
13Kirrily Bennett + 3Short (15)1:06:30+28:15

Casual membership

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
14Teagan Pesce + 1Short (15)1:07:10+28:55

Casual membership

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
15Damian PostmaShort (15)1:15:25+37:10

SW.W

12 starting competitors
PlacNameClassTimeDiff
1Aldo BosmanLong (4)40:33
1Eckart Bosman + 1Medium (13)33:55
2Jordan NeillLong (4)41:33+1:00
2Liam PhillipsMedium (13)43:55+10:00
3Clifford PhillipsLong (4)43:52+3:19
3Cheryl WilsonShort (15)40:15+2:00
4Malcolm NeillLong (4)47:50+7:17
5Peter O'Loughlin + 1Medium (13)45:08+11:13
7Hans Blom + 1Short (15)49:00+10:45
8Don Mason + 1Medium (13)57:04+23:09
9Robyn Phillips + 1Short (15)59:56+21:41
11Kynen NeillMedium (13)1:08:08+34:13

Please report errors in the result list to the organiser.