Orienteering Australia

Official results for Sherwood Arboretum Parks and Streets

Event informationShow result list by classPress result listUpload routePrint

Name: Sherwood Arboretum Parks and Streets
Organiser: Orienteering Queensland
Date: Thursday 17 May 2018

- -

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
4Jennifer SchultzMedium (12)34:29+3:2211:29

- -

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
5Stuart FraserMedium (12)36:40+2:1112:13

ENQ

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
2Sharon WithersShort (9)19:17+1:4710:42

ENQ

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
7Rhonda BowlingShort (9)34:58+5:0119:25

ENQ

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
9Jim BowlingShort (9)41:38+3:0623:07

ENQ

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
9Jason RossMedium (12)46:2715:29

ENQ

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
10Esther TownsendMedium (12)53:07+6:4017:42

ENQ

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
6Gordon MuirLong (8)38:54+0:2210:48

RRQ

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
2Stewart MeelenLong (8)32:30+1:539:01

TFQ

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
1Tony Tavner CornerShort (9)17:309:43

TFQ

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
3Judith HayShort (9)20:59+1:4211:39

TFQ

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
4Jennifer BrettShort (9)27:32+6:3315:17

TFQ

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
6Judith ManningShort (9)29:57+0:4616:38

TFQ

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
8Roy KalecinskiShort (9)38:32+3:3421:24

TFQ

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
6Johanna Tavner-CornerMedium (12)38:19+1:3912:46

TFQ

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
9Karyn RossMedium (12)46:27+0:2115:29

TFQ

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
9Matthew RossMedium (12)46:2715:29

TFQ

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
3Stephen MorrisLong (8)36:23+3:5310:06

TFQ

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
5David SchulzLong (8)38:32+1:4710:42

UGQ

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
5John CooperShort (9)29:11+1:3916:12

UGQ

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
1Tony HowesMedium (12)20:066:42

UGQ

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
2Phil ScottMedium (12)26:37+6:318:52

UGQ

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
3Elizabeth FergusonMedium (12)31:07+4:3010:22

UGQ

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
7Christopher SpriggsMedium (12)38:28+0:0912:49

UGQ

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
8Clive PopeMedium (12)46:06+7:3815:22

UGQ

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
1Erin AppletonLong (8)30:378:30

UGQ

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
4Allan MoffattLong (8)36:45+0:2210:12

UGQ

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
7Ann WhitehouseLong (8)42:17+3:2311:44

UGQ

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
8James MitchellLong (8)48:58+6:4113:36

Please report errors in the result list to the organiser.