Orienteering Australia

Official results for Melbourne PAS Monday Summer Series 17 - Koolunga

Event informationShow result list by organisationPress result listUpload routePrint

Name: Melbourne PAS Monday Summer Series 17 - Koolunga
Organiser: Dandenong Ranges Orienteering Club
Date: Monday 28 January 2019

Course Setter

1 starting competitor
PlacNameOrganisationTimeDiff
1CARL STEMPcompleted

A (Scatter)

16 starting competitors
PlacNameOrganisationTimeDiff
1ANDREW HESTER1:00:00
2PETER HOBBS1:00:00
3STEVEN OCONNELL1:00:00
4IAN DAVIES1:00:00
5ANDREW BAKER1:00:00
6TED VAN GELDERMALSEN1:00:00
7ANDREW JOHNSTON1:00:00
8GLENN MUMMERY1:00:00
9MARK JARVIS1:00:00
10DAVID PRENTICE1:00:00
11HELEN WALPOLE1:00:00
12STEPHEN COLLINS1:00:00
13RICK BAILES1:00:00
14VIC SEDUNARY1:00:00
15ISOBEL ROSS1:00:00
16LAURIS STIRLING1:00:00

B (Scatter)

19 starting competitors
PlacNameOrganisationTimeDiff
1JAY KERLEY1:00:00
2LACHLAN FRASER1:00:00
3PETER MALLEN1:00:00
4DYLAN SHUTTLEWORTH1:00:00
5NICK WAKELING1:00:00
6ANDREW PERKINS1:00:00
7MARTIN KOZMA1:00:00
8BEN SKURKA1:00:00
9SAMANTHA PEREZ1:00:00
10BRUCE PATERSON1:00:00
11ERIN BRODIE1:00:00
12TIMOTHY JACKSON1:00:00
13IAN PARRY1:00:00
14NEALE BANKS1:00:00
15ROBERT HUDSON1:00:00
16MARK BESLEY1:00:00
17GEOFF HUDSON1:00:00
18BEN CRAINE1:00:00
19KELLIE MACKNAMARA1:00:00

C (Scatter)

16 starting competitors
PlacNameOrganisationTimeDiff
1IAN DODD1:00:00
2CAROLYN JACKSON1:00:00
3BILL VANDENDOOL1:00:00
4SARAH LOVE1:00:00
5JAMES LOVE1:00:00
6BRYAN ACKERLY1:00:00
7DOUGLAS SHUTTLEWORTH1:00:00
8ERIC DAVIDSON1:00:00
9RAY HOWE1:00:00
10STUART MCWILLIAM1:00:00
11DALE HOWE1:00:00
12GRAHAM LEARY1:00:00
13MARGI FREEMANTLE1:00:00
14GREG TAMBLYN1:00:00
15PHILIPPA LOHMEYER-COLLINS1:00:00
16WAYNE LOVE1:00:00

D (Scatter)

17 starting competitors
PlacNameOrganisationTimeDiff
1PHIL TORODE1:00:00
2MARK PHILLIPS1:00:00
3GED MILLARD1:00:00
4JOEL CROTHERS1:00:00
5EMMA CROTHERS1:00:00
6SAMMY LOVE1:00:00
7PETER YEATES1:00:00
8DEBBIE DODD1:00:00
9CAMPBELL MANNING1:00:00
10MATT MANNING1:00:00
11CHLOE PIKE1:00:00
12PETER GROVER1:00:00
13DENISE PIKE1:00:00
14SHEILA COLLS1:00:00
15IAN BAKER1:00:00
16HELEN KERLEY1:00:00
17NOEL MCVEY1:00:00

Power Walkers

40 starting competitors
PlacNameOrganisationTimeDiff
1DAVID STILLWELL1:05:00
2TONY BIRD1:05:00
3ROSALIND KING1:05:00
4MERV TREASE1:05:00
5BARRY GILES1:05:00
6GARRY BRODIE1:05:00
7JODIE STREET1:05:00
8MARTINE BARROT1:05:00
9KIRRA STREET1:05:00
10ALAIN LEBON1:05:00
11ANNIE HOLLAWAY1:05:00
12HANS DAMEN1:05:00
13IAN STIRLING1:05:00
14JILL PHILLIPS1:05:00
15GWENNYTH BAKER1:05:00
16AINSLIE CUMMINS1:05:00
17ALLAN MILLER1:05:00
18LAUREN JACKSON1:05:00
19ANDREA JACKSON1:05:00
20SUZANNE O'CALLAGHAN1:05:00
21SUE GURMAN1:05:00
22BEV TREASE1:05:00
23PAT MILLER1:05:00
24PETER CHEN1:05:00
25MICHAEL HUBBERT1:05:00
26HENK DE JONG1:05:00
27DIANNE SHALDERS1:05:00
28BERNIE SHUTTLEWORTH1:05:00
29ANGUS SHUTTLEWORTH1:05:00
30KATHY LILEY1:05:00
31LASHANA SUTTON1:05:00
32NEWBURY NAVIGATORS1:05:00
33LIZ MALLEN1:05:00
34CHRISTINE PALMER1:05:00
35CHRISTINE MACK1:05:00
36ILZE YEATES1:05:00
37ANDREW WOLSTENCROFT1:05:00
38TINA SMITH1:05:00
39SCHON HUDSON1:05:00
40PETER MALONEY1:05:00

Please report errors in the result list to the organiser.