Orienteering Australia

Official results for Geelong PAS Thursday Summer Series 9 - Swans

Event informationShow result list by classShow result list by organisationPress result listUpload routePrint

Name: Geelong PAS Thursday Summer Series 9 - Swans
Organiser: Bayside Kangaroos Orienteers
Date: Thursday 21 February 2019

Classes: Show all | CS | A | B | C | D | PW

41 starting competitors
PlacNameClassTimeDiff
1DUNCAN MCLEODCourse Setter (1)completed
1LUKE HAINESA (Scatter) (5)1:00:00
1ALAN COOKEB (Scatter) (5)1:00:00
1NATASHA PETROVICSC (Scatter) (8)1:00:00
1BERNARD KERSTENPower Walkers (30)1:05:00
2ANDREW TURNERA (Scatter) (5)1:00:00
2STEVE PETROVICSC (Scatter) (8)1:00:00
2LINELLE KERSTEND (Scatter) (5)1:00:00
2HENK KERSTENPower Walkers (30)1:05:00
3STEVE GELSIA (Scatter) (5)1:00:00
3CHELSEA FISHERC (Scatter) (8)1:00:00
3LOUISE DAVIESPower Walkers (30)1:05:00
4SAM VALENTINEA (Scatter) (5)1:00:00
4CHRIS FRYC (Scatter) (8)1:00:00
4CELESTINE LARMAHD (Scatter) (5)1:00:00
4CARMEL BROWNPower Walkers (30)1:05:00
5KRISTIE BRUCEA (Scatter) (5)1:00:00
5JEANETTE KONOMOUD (Scatter) (5)1:00:00
5JOHN YOUNGPower Walkers (30)1:05:00
6MICHAEL HUGHESPower Walkers (30)1:05:00
7LIV FALLONC (Scatter) (8)1:00:00
7LINDEN YOUNGPower Walkers (30)1:05:00
8JOSH FALLONC (Scatter) (8)1:00:00
8TIMOTHY KUIPERPower Walkers (30)1:05:00
9LUKE JOHNSONPower Walkers (30)1:05:00
10KIM LIMPower Walkers (30)1:05:00
11EMILY DAVIDSONPower Walkers (30)1:05:00
12CLAIRE BREAKEYPower Walkers (30)1:05:00
13LYNDA MCMAHONPower Walkers (30)1:05:00
14LEONIE SMITHPower Walkers (30)1:05:00
15FIONA KERSTENPower Walkers (30)1:05:00
16SUE TREZISEPower Walkers (30)1:05:00
17MATT BONNERPower Walkers (30)1:05:00
18SEBASTIAN WHITEPower Walkers (30)1:05:00
19RYAN COXPower Walkers (30)1:05:00
20CALLUM MCLEANPower Walkers (30)1:05:00
21THOMAS KEENEPower Walkers (30)1:05:00
22JOSHUA MANNINGSPower Walkers (30)1:05:00
23DENISE SMITHPower Walkers (30)1:05:00
24KATHY WESOLOWSKIPower Walkers (30)1:05:00
25JOYCE MARTINIPower Walkers (30)1:05:00

10 starting competitors
PlacNameClassTimeDiff
1JOHN GAVENSD (Scatter) (5)1:00:00
2ZOE FLEMINGB (Scatter) (5)1:00:00
3HEATHER LESLIED (Scatter) (5)1:00:00
4SOFIE VAN GUNSTERENB (Scatter) (5)1:00:00
5MELISSA BIVIANOB (Scatter) (5)1:00:00
5JENNY CHAPMANC (Scatter) (8)1:00:00
27JENNY SHEAHANPower Walkers (30)1:05:00
28BRAD SAUNDERSPower Walkers (30)1:05:00
29BRAD SAUNDERSPower Walkers (30)1:05:00
30JOHN SHEAHANPower Walkers (30)1:05:00

2 starting competitors
PlacNameClassTimeDiff
3DON FELLB (Scatter) (5)1:00:00
26FIONA FELLPower Walkers (30)1:05:00

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiff
6PETER BEGGSC (Scatter) (8)1:00:00

Please report errors in the result list to the organiser.