Orienteering Australia

Official results for Go for 2&5 Good Friday Open Sprint Relay incl Family Relay

Event informationShow result list by classShow result list by organisationHide team lineupsPress result listPrint

Name: Go for 2&5 Good Friday Open Sprint Relay incl Family Relay
Organiser: Orienteering WA
Date: Friday 19 April 2019

Open Sprint Relay, leg 1

44 starting competitors
PlacNameTeamTimeDiff
1Tim HatleyYalanga Orienteers Orienteering Association18:56
2Jeff DunnAustralopers Orienteering Club Orienteering Association19:06
3Paul PacqueEsk Valley Orienteering Club Orienteering Association19:17
4Ian ProsserAbominable O-Men Orienteering Association19:42
5Warren KeyMelbourne Forest Racers Orienteering Association19:51
6Andrew SlatteryRed Roos Orienteering Association20:01
7Shane DoyleSouthern Highlands Orienteers Orienteering Association20:11
8James LithgowGaringal Orienteers Orienteering Association20:40
9Patrick DuftyOrienteering Association of WA Orienteering Association20:41
10Geoff LawfordEureka Orienteers Orienteering Association21:50
11Tyson HillyardTintookies Orienteers Orienteering Association21:54
12Martin KozmaBayside Kangaroos Orienteers Orienteering Association22:04
13David PolandBushflyers Orienteering Association22:59
14Mick CooperAustralopers Orienteering Club Australopers / Orienteer23:19
15Nikolett HalmaiOrienteering Association of WA Garingal Orienteers / Or23:26
16Bruce PatersonBayside Kangaroos Orienteers Orienteering Association23:44
17Chris FitzgeraldGoldseekers Orienteers Orienteering Association23:52
17Kim CarrollEsk Valley Orienteering Club Orienteering Association23:52
19Tony Simpkinsnone Orienteering Association23:59
20Colin CurrieUringa Orienteers Orienteering Association25:06
21Otti BisangFuersten OK Ettingen Orienteering Association25:22
22Jamie KennedyGaringal Orienteers Orienteering Association25:34
23Hilary WoodGaringal Orienteers Orienteering Association25:37
24Robert GraiegOrienteering Association of WA Orienteering Association25:38
25Carolyn JacksonBayside Kangaroos Orienteers Orienteering Association25:39
26Laurent MaillotCO2 Orienteering Association25:58
27Darryl ErbacherSouthern Highlands Orienteers Orienteering Association26:01
28Bill JonesRed Roos Orienteering Association26:05
29Ken BrownlieOrienteering Association of WA Orienteering Association26:09
30Maurice PattenRed Roos Orienteering Association27:43
31Philippa Lohmeyer-CollinsBayside Kangaroos Orienteers Orienteering Association27:52
32Philip BurrillOrienteering Queensland Orienteering Association29:10
33Greg HawthorneAustralopers Orienteering Club Orienteering Association30:28
34Marion BurrillOrienteering Queensland Orienteering Association32:13
35Eric WainwrightRed Roos Orienteering Association32:15
36Mike CalderAustralopers Orienteering Club Orienteering Association32:31
37Carol BrownlieOrienteering Association of WA Orienteering Association33:02
38Libby MeekingYarra Valley Orienteering Club Orienteering Association33:24
39Dennis TrewinYarra Valley Orienteering Club Orienteering Association35:23
40Kathy LileyYarra Valley Orienteering Club Orienteering Association40:35
Jemery DayAustralopers Orienteering Club Orienteering Associationmispunched
Regis MainotCONVERGENCE Orienteering Associationmispunched
Russell CandyOrienteering Association of WA Orienteering Associationmispunched
Robert SmithTjuringa Orienteers Orienteering Associationmispunched

Please report errors in the result list to the organiser.