Orienteering Australia

Official results for Go for 2&5 Good Friday Open Sprint Relay incl Family Relay

Event informationShow result list by classShow result list by organisationHide team lineupsPress result listPrint

Name: Go for 2&5 Good Friday Open Sprint Relay incl Family Relay
Organiser: Orienteering WA
Date: Friday 19 April 2019

Open Sprint Relay, leg 2

43 starting competitors
PlacNameTeamTimeDiff
1Callum HerriesOrienteering Queensland Orienteering Association17:28
2Matthew CohenAustralopers Orienteering Club Orienteering Association19:38
3Gary CarrollEsk Valley Orienteering Club Orienteering Association20:45
4Istvan KerteszOrienteering Association of WA Garingal Orienteers / Or21:00
5Leith SodenTintookies Orienteers Orienteering Association22:39
6Karen Wild-AllenAustralopers Orienteering Club Australopers / Orienteer22:40
7Toni BrownBushflyers Orienteering Association22:50
8Vanessa SmithOrienteering Association of WA Orienteering Association23:24
9Tara SutherlandRed Roos Orienteering Association23:40
10Tania KennedyGaringal Orienteers Orienteering Association23:59
11Sue HancockAustralopers Orienteering Club Orienteering Association24:07
12Jane PulfordTjuringa Orienteers Orienteering Association24:09
13Michael DuftyOrienteering Association of WA Orienteering Association24:12
14Steve FlickGoldseekers Orienteers Orienteering Association24:30
15Regina NeukonFuersten OK Ettingen Orienteering Association24:31
16Bill VandendoolBayside Kangaroos Orienteers Orienteering Association24:34
17Bill Pullmannone Orienteering Association24:47
18Jenny BourneEureka Orienteers Orienteering Association24:56
19Stephen CollinsBayside Kangaroos Orienteers Orienteering Association25:14
20David JaffeMelbourne Forest Racers Orienteering Association25:24
20Edward PlummerYarra Valley Orienteering Club Orienteering Association25:24
22Juliana de NooyOrienteering Queensland Orienteering Association25:38
23Nick DentGaringal Orienteers Orienteering Association26:58
24Fabrice LeconteCO2 Orienteering Association27:12
25Christine HowittOrienteering Association of WA Orienteering Association27:33
26Joanna ParrSouthern Highlands Orienteers Orienteering Association28:14
27Ian RathboneAustralopers Orienteering Club Orienteering Association28:17
28Chris BrownEsk Valley Orienteering Club Orienteering Association28:50
29John ScownAbominable O-Men Orienteering Association28:58
30Phil DuftyOrienteering Association of WA Orienteering Association29:33
31Prue DobbinBayside Kangaroos Orienteers Orienteering Association31:01
32Valerie BarkerRed Roos Orienteering Association31:20
33Jean-Christophe MillotCONVERGENCE Orienteering Association31:32
34John Le CarpentierSouthern Highlands Orienteers Orienteering Association31:53
35Keith FifieldRed Roos Orienteering Association33:30
36Jennifer BinnsOrienteering Association of WA Orienteering Association35:25
37Judi HerkesBayside Kangaroos Orienteers Orienteering Association36:54
38John MeekingYarra Valley Orienteering Club Orienteering Association39:06
39Kerryne JonesRed Roos Orienteering Association39:10
40Elizabeth HatleyYalanga Orienteers Orienteering Association39:12
41Michael WarltersUringa Orienteers Orienteering Association40:15
Gordon WilsonGaringal Orienteers Orienteering Associationmispunched
Bill ButlerAustralopers Orienteering Club Orienteering Associationmispunched

Please report errors in the result list to the organiser.