Orienteering Australia

Official results for Go for 2&5 Good Friday Open Sprint Relay incl Family Relay

Event informationShow result list by classShow result list by organisationHide team lineupsPress result listPrint

Name: Go for 2&5 Good Friday Open Sprint Relay incl Family Relay
Organiser: Orienteering WA
Date: Friday 19 April 2019

Family Sprint Relay, leg 2

39 starting competitors
PlacNameTeamTimeDiff
1Karl BicevskisAustralopers Orienteering Club Orienteering Association14:40
2Graeme RennieGreater Vancouver Orienteering Orienteering Association15:36
3David StocksBushflyers Orienteering Association16:37
4Teemu KarjalainenMelbourne Forest Racers Orienteering Association16:39
5Mason ArthurMelbourne Forest Racers Orienteering Association17:18
6Remi AfnanYalanga Orienteers Orienteering Association18:08
7Oliver MartinOrienteering Association of WA Orienteering Association18:53
8Toby CazzolatoTjuringa Orienteers Orienteering Association19:05
9Kenneth McLeanEsk Valley Orienteering Club Orienteering Association20:07
10Steve CooperYalanga Orienteers Orienteering Association20:37
11Martina CraigNewcastle Orienteering Club Orienteering Association20:57
12Lachlan FeuerherdtBendigo Orienteers Orienteering Association21:13
13Rachel WestBibbulmun Orienteers Bibbulmun Orienteers 121:58
14Mikayla EnderbyNewcastle Orienteering Club Orienteering Association22:39
15Eckart BosmanOrienteering Association of WA Orienteering Association22:46
16Ana HercegParawanga Orienteers Orienteering Association22:47
17Mason EvesOrienteering Association of WA Orienteering Association23:20
18Jen Graham-TaylorOrienteering Association of WA Orienteering Association23:56
19Oliver FreemanBig Foot Orienteers Orienteering Association24:34
20Joseph GarbelliniEnoggeroos Orienteering Association25:15
21Sophie TavernaCentral Highlands Orienteering Central Highlands Orient25:31
22Ian FletcherOrienteering Association of WA Orienteering Association27:23
22Jessica MaddenYarra Valley Orienteering Club Orienteering Association27:23
24Lachlan BraidKulgun 225 Orienteers Kulgun 225 Orienteers 127:45
25Kate MarschallTintookies Orienteers Orienteering Association28:12
26Robin UppillOrienteering SA Orienteering 128:33
27Makhaya HoggParawanga Orienteers Orienteering Association28:58
28Sandra TarrYarra Valley Orienteering Club Orienteering Association29:35
29Josephine GarbelliniEnoggeroos Orienteering Association33:57
30Kerryn SearleBendigo Orienteers Orienteering Association37:16
31Zachariah ColemanKulgun 225 Orienteers Kulgun 225 Orienteers 240:06
32Ingrid MaillotCO2 Orienteering Association40:11
33Jim MannOrienteering Association of WA Orienteering Association40:52
34Veronica JarrettOrienteering Association of WA Orienteering Association42:48
35Sau lan LauHKIOF HKIOF 11:00:54
Cath ChalmersBig Foot Orienteers Orienteering Associationmispunched
Liam ButlerOrienteering Association of WA Orienteering Associationmispunched
Saacha DonaldsonBig Foot Orienteers Orienteering Associationmispunched
Lucy BurleyYalanga Orienteers Orienteering Associationmispunched

Please report errors in the result list to the organiser.