Orienteering Australia

Official results for Botanic Gardens - Hobart Autumn Schools/Twilight #7

Event informationShow result list by classPress result listUpload routePrint

Name: Botanic Gardens - Hobart Autumn Schools/Twilight #7
Organiser: Australopers
Date: Wednesday 27 March 2019

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
7Paul EnkelaarMen LONG (22)24:18+4:328:10

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
11Ivor LeonardMen LONG (22)27:43+7:579:18

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
12Neil HawthorneMen LONG (22)30:36+10:5010:17

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
Peter BicevskisMen MEDIUM (9)mispunched

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
1Clare HawthorneWomen LONG (8)22:597:43

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
8Elizabeth BicevskisWomen LONG (8)58:01+35:0219:30

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
4Jane BrooksWomen MEDIUM (13)26:57+6:0410:34

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
11Kobi LeeWomen MEDIUM (13)46:04+25:1118:03

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
2Jessica BentleyWomen SHORT (8)14:13+0:409:19

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
4Deb TerryWomen SHORT (8)18:01+4:2811:48

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
5Tahlia RoyceWomen SHORT (8)19:57+6:2413:04

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
9Max HopwoodBoys LONG (9)47:02+26:5315:48

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
8James O'KeefeBoys MEDIUM (27)23:51+6:269:21

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
10Alexander MackayBoys MEDIUM (27)24:43+7:189:41

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
16William ThorpeBoys MEDIUM (27)32:15+14:5012:38

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
21Edward KennettBoys MEDIUM (27)37:05+19:4014:32

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
6Noah SargentBoys SHORT (31)11:57+2:207:50

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
9Tom GiddingsBoys SHORT (31)13:17+3:408:42

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
18Jonah DavieBoys SHORT (31)18:17+8:4011:59

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
23Jay WatkinsBoys SHORT (31)24:56+15:1916:20

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
8Anna MulcahyGirls SHORT (22)15:30+5:5610:09

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
10Lucy BignellGirls SHORT (22)22:39+13:0514:51

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
4Dorje McQuilliamBoys PRIMARY (5)15:12+6:2014:28

Australopers

43 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
1Ainsley ScottWomen MEDIUM (13)20:538:11
1Dion McKenzieMen LONG (22)19:466:38
1Dane CavanaghMen MEDIUM (9)20:167:56
1Esta BirdahicWomen SHORT (8)13:338:53
2Anthony StonerMen LONG (22)19:54+0:086:41
2Ian RathboneMen MEDIUM (9)25:51+5:3510:08
2Cathy McCombWomen LONG (8)24:03+1:048:05
3Andrew KoerbinMen MEDIUM (9)27:29+7:1310:46
3Leandra BennettWomen SHORT (8)14:47+1:149:41
3Jeff DunnMen LONG (22)21:27+1:417:12
3Jenny SheridanWomen LONG (8)24:58+1:598:23
3Hermione Powell-DaviesWomen MEDIUM (13)25:42+4:4910:04
4Brett SpauldingMen MEDIUM (9)28:22+8:0611:07
4Steve WatsonMen LONG (22)21:57+2:117:22
5Barbara TassellWomen MEDIUM (13)28:45+7:5211:16
5Kim CarrollWomen LONG (8)27:21+4:229:11
5Mike CalderMen MEDIUM (9)28:48+8:3211:17
6Sally SalierWomen SHORT (8)20:13+6:4013:15
6Terry CavanaghMen MEDIUM (9)29:00+8:4411:22
6Janet BushWomen MEDIUM (13)30:44+9:5112:03
6Jonathan McCombMen LONG (22)23:22+3:367:51
7Wendy AndrewarthaWomen SHORT (8)24:05+10:3215:47
7Rosie RutledgeWomen MEDIUM (13)30:45+9:5212:03
7Rob TorokMen MEDIUM (9)29:55+9:3911:43
7Liz CanningWomen LONG (8)31:40+8:4110:38
8Griff Bendeichsilver (9)2:24+0:490:04
9Liz ButlerWomen MEDIUM (13)30:58+10:0512:08
9Gary CarrollMen LONG (22)24:40+4:548:17
11Gary Carrollbrown (15)6:13+4:580:20
13Griff Bendeichgold (21)1:22+0:270:05
14Adalyn ScottGirls PRIMARY (17)17:52+10:2217:00
14Renny DuckettMen LONG (22)40:33+20:4713:37
15Julian RoscoeMen LONG (22)54:27+34:4118:18
19Griff BendeichBoys SHORT (31)20:04+10:2713:09
Matthew CohenMen LONG (22)mispunched
Beverley MillerWomen MEDIUM (13)mispunched
Jemery DayMen LONG (22)mispunched
Stephen BendeichMen LONG (22)mispunched
Jan HardyWomen MEDIUM (13)mispunched
Griff Bendeichbrown (15)mispunched
Paul LigginsMen LONG (22)mispunched
James SugdenMen LONG (22)mispunched
Karen WalterWomen SHORT (8)mispunched

Casual Members Tas

9 starting competitors
PlacNameClassTimeDiffKm time
5John LaughlinMen LONG (22)22:25+2:397:32
6Jessica MinchamWomen LONG (8)30:20+7:2110:11
8Emily WarnerWomen MEDIUM (13)30:54+10:0112:07
10Bruce TerryMen LONG (22)27:08+7:229:07
10Karen HoWomen MEDIUM (13)31:24+10:3112:18
15Machik McQuillenGirls PRIMARY (17)20:39+13:0919:40
30Robin ThomsonBoys SHORT (31)3:24:00+3:14:232:13:46
Robert CarmichaelMen LONG (22)mispunched
Kris ClausonMen LONG (22)mispunched

Collegiate

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
3Nell BradshawGirls LONG (3)29:42+1:499:58

Collegiate

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
5Kitty AtkinsonGirls MEDIUM (7)1:10:35+46:5827:40

Collegiate

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
6Ebony O FlahertyGirls MEDIUM (7)1:10:36+46:5927:41

Collegiate

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
Emily BleaselGirls MEDIUM (7)mispunched

Collegiate

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
5Mikayla CooperGirls SHORT (22)13:37+4:038:55

Collegiate

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
11Isabella LeicesterGirls SHORT (22)22:50+13:1614:58

Collegiate

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
12Caitlyn CreanGirls SHORT (22)22:58+13:2415:03

Collegiate

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
15Yee Hwee LinGirls SHORT (22)25:20+15:4616:36

Collegiate

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
16Caroline ShannonGirls SHORT (22)25:50+16:1616:56

Collegiate

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
18Elizabeth ZeckendorfGirls SHORT (22)27:49+18:1518:14

Collegiate

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
20Jemima ZeckendorfGirls SHORT (22)28:26+18:5218:38

Collegiate

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
2Bess BignellGirls PRIMARY (17)8:53+1:238:27

Collegiate

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
5Georgia LeicesterGirls PRIMARY (17)9:32+2:029:04

Collegiate

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
Chloe LeicesterGirls PRIMARY (17)mispunched

Collegiate

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
3Chloe Leicestergold (21)0:58+0:030:03

Collegiate

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
3Georgia Leicestergold (21)0:58+0:030:03

Collegiate

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
11Bess Bignellgold (21)1:16+0:210:05

Collegiate

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
15Yee Hwee Lingold (21)1:29+0:340:05

Collegiate

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
17Caroline Shannongold (21)1:47+0:520:07

Collegiate

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
17Caitlyn Creangold (21)1:47+0:520:07

Collegiate

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
6Caroline Shannonbrown (15)1:59+0:440:06

Collegiate

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
7Yee Hwee Linbrown (15)2:02+0:470:06

Fahan

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
14Emily MazengarbGirls SHORT (22)23:22+13:4815:19

Fahan

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
17Margaret WinspearGirls SHORT (22)25:51+16:1716:57

Fahan

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
Roisin GrosvenorGirls SHORT (22)mispunched

Fahan

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
3Verity LeonardGirls PRIMARY (17)9:01+1:318:35

Fahan

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
4Felicity MorganGirls PRIMARY (17)9:20+1:508:53

Fahan

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
8Lilie von SavageriGirls PRIMARY (17)12:29+4:5911:53

Fahan

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
9Rachel StanelosGirls PRIMARY (17)13:20+5:5012:41

Fahan

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
10Keira LynchGirls PRIMARY (17)13:58+6:2813:18

Fahan

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
11Lucy StonemanGirls PRIMARY (17)14:42+7:1214:00

Fahan

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
12Lauren StanelosGirls PRIMARY (17)15:32+8:0214:47

Fahan

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
13Isabelle MansonGirls PRIMARY (17)17:43+10:1316:52

Fahan

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
10Lilie von Savageribrown (15)2:35+1:200:08

Fahan

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
Rachel Stanelosbrown (15)mispunched

Friends

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
2Rosie BrennanWomen MEDIUM (13)24:19+3:269:32

Friends

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
7Alexander MateeviciBoys LONG (9)32:11+12:0210:49

Friends

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
6Thomas Powell-DaviesBoys MEDIUM (27)21:32+4:078:26

Friends

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
8James DownieBoys SHORT (31)12:17+2:408:03

Friends

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
17William BradshawBoys SHORT (31)16:12+6:3510:37

Friends

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
2Julia Powell-DaviesGirls LONG (3)28:23+0:309:32

Friends

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
2Tara PowellGirls MEDIUM (7)24:51+1:149:44

Friends

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
3Imogen NationGirls MEDIUM (7)30:05+6:2811:47

Friends

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
19Georgina BendeichGirls SHORT (22)27:58+18:2418:20

Friends

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
14Georgina Bendeichgold (21)1:25+0:300:05

Friends

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
1Julia Powell-Daviesgreen (9)1:180:03

Friends

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
7Georgina Bendeichgreen (9)2:09+0:510:05

Friends

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
8Imogen Nationgreen (9)2:20+1:020:06

Friends

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
5Georgina Bendeichbrown (15)1:42+0:270:05

Glenorchy

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
13Graeme DennisMen LONG (22)36:08+16:2212:08

Goulburn Street Primary

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
6Penelope SlamenGirls PRIMARY (17)11:02+3:3210:30

Hobart College

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
4Ashley WatsonWomen LONG (8)27:18+4:199:10

Hobart College

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
3Dexter CanningBoys LONG (9)21:23+1:147:11

Hobart College

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
4Tom PoortenaarBoys LONG (9)21:26+1:177:12

Hobart College

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
4Dexter Canningsilver (9)1:53+0:180:03

Hutchins

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
8James AndersonMen LONG (22)24:34+4:488:15

Hutchins

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
8William MabyMen MEDIUM (9)30:50+10:3412:05

Hutchins

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
6Will WhittingtonBoys LONG (9)26:14+6:058:49

Hutchins

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
2Robert ElkertonBoys MEDIUM (27)20:11+2:467:54

Hutchins

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
3Harry PridmoreBoys MEDIUM (27)20:37+3:128:05

Hutchins

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
4Jack LuttrellBoys MEDIUM (27)20:46+3:218:08

Hutchins

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
5Patrick AlcockBoys MEDIUM (27)20:56+3:318:12

Hutchins

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
7Tobias NixonBoys MEDIUM (27)23:50+6:259:20

Hutchins

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
9Henry BainBoys MEDIUM (27)23:53+6:289:21

Hutchins

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
14Oliver ThomasBoys MEDIUM (27)29:10+11:4511:26

Hutchins

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
17Fergus McLeanBoys MEDIUM (27)35:13+17:4813:48

Hutchins

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
18Joshua GreenBoys MEDIUM (27)35:15+17:5013:49

Hutchins

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
19Campbell ArcherBoys MEDIUM (27)35:19+17:5413:50

Hutchins

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
20Ivan ThurleyBoys MEDIUM (27)36:02+18:3714:07

Hutchins

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
22Seth HomfrayBoys MEDIUM (27)37:19+19:5414:38

Hutchins

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
23Reuben CousinsBoys MEDIUM (27)47:13+29:4818:30

Hutchins

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
23Sam LyonsBoys MEDIUM (27)47:13+29:4818:30

Hutchins

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
25Jack VallanceBoys MEDIUM (27)50:25+33:0019:46

Hutchins

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
26Zachary ChatwoodBoys MEDIUM (27)50:29+33:0419:47

Hutchins

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
27Alexander HubbardBoys MEDIUM (27)50:45+33:2019:54

Hutchins

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
2Giorgio AlbertiniBoys SHORT (31)11:02+1:257:14

Hutchins

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
3George CourtneyBoys SHORT (31)11:10+1:337:19

Hutchins

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
4Aidan SandersonBoys SHORT (31)11:36+1:597:36

Hutchins

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
5Taj ParsonsBoys SHORT (31)11:41+2:047:39

Hutchins

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
7Sam RobertsBoys SHORT (31)12:05+2:287:55

Hutchins

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
10Owen HomfrayBoys SHORT (31)13:23+3:468:46

Hutchins

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
12Mitchell WoolfordBoys SHORT (31)14:07+4:309:15

Hutchins

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
13Ben DavieBoys SHORT (31)14:10+4:339:17

Hutchins

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
15Owen MorleyBoys SHORT (31)15:02+5:259:51

Hutchins

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
20Keith MalloryBoys SHORT (31)21:05+11:2813:49

Hutchins

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
20Lachlan DevineBoys SHORT (31)21:05+11:2813:49

Hutchins

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
22William TarantoBoys SHORT (31)22:04+12:2714:28

Hutchins

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
24Henry CarneBoys SHORT (31)25:21+15:4416:37

Hutchins

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
25Harry BourneBoys SHORT (31)26:17+16:4017:14

Hutchins

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
26Luca NunnBoys SHORT (31)27:23+17:4617:57

Hutchins

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
27Hilton VossBoys SHORT (31)27:29+17:5218:01

Hutchins

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
28Hamish NixonBoys SHORT (31)38:29+28:5225:14

Hutchins

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
29Charlie HugoBoys SHORT (31)45:12+35:3529:38

Hutchins

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
3Will Whittingtonsilver (9)1:42+0:070:03

Hutchins

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
7Will Whittingtongold (21)1:08+0:130:04

Illawarra

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
1Callum DegenaarBoys PRIMARY (5)8:528:26

Illawarra

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
7Callum Degenaarsilver (9)2:21+0:460:04

Illawarra

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
16Callum Degenaargold (21)1:37+0:420:06

Illawarra

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
5Callum Degenaargreen (9)1:51+0:330:04

Illawarra

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
8Callum Degenaarbrown (15)2:11+0:560:07

Kingston High

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
1Marcus DegenaarBoys SHORT (31)9:376:18

Kingston High

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
2Marcus Degenaarsilver (9)1:41+0:060:03

Kingston High

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
Marcus Degenaargold (21)mispunched

Kingston High

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
2Marcus Degenaargreen (9)1:24+0:060:03

Kingston High

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
2Marcus Degenaarbrown (15)1:21+0:060:04

Lenah Valley Primary

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
13May GellGirls SHORT (22)23:20+13:4615:18

Lenah Valley Primary

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
5Andrew AllanBoys PRIMARY (5)25:48+16:5624:34

Lenah Valley Primary

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
16Audrey AllanGirls PRIMARY (17)42:48+35:1840:45

Lenah Valley Primary

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
20Andrew Allangold (21)6:23+5:280:25

New Town High

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
1Henry GellBoys MEDIUM (27)17:256:49

New Town High

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
12Brodie ConnollyBoys MEDIUM (27)26:18+8:5310:18

New Town High

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
13Oskar PuclinBoys MEDIUM (27)26:32+9:0710:24

New Town High

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
15Oliver CoulsonBoys MEDIUM (27)29:12+11:4711:27

Rosetta Primary

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
14Samuel BarkerBoys SHORT (31)14:32+4:559:31

Rosetta Primary

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
9Heidi BarkerGirls SHORT (22)19:20+9:4612:40

Rosetta Primary

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
19Heidi Barkergold (21)5:38+4:430:22

Rosetta Primary

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
Samuel Barkergreen (9)mispunched

Rosetta Primary

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
Samuel Barkerbrown (15)mispunched

South Hobart

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
8Owen MulcahyBoys LONG (9)36:22+16:1312:13

South Hobart Primary

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
16Felix GreenBoys SHORT (31)16:05+6:2810:32

South Hobart Primary

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
1Liana StubbsGirls SHORT (22)9:346:16

South Hobart Primary

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
2Hannah GreenGirls SHORT (22)9:42+0:086:21

South Hobart Primary

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
3Nina FoaleGirls SHORT (22)9:50+0:166:26

South Hobart Primary

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
4Ella HoodGirls SHORT (22)9:53+0:196:28

South Hobart Primary

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
6Hannah Greensilver (9)2:13+0:380:04

South Hobart Primary

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
Felix Greensilver (9)mispunched

South Hobart Primary

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
1Nina Foalegold (21)0:550:03

South Hobart Primary

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
6Hannah Greengold (21)1:07+0:120:04

South Hobart Primary

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
8Felix Greengold (21)1:09+0:140:04

South Hobart Primary

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
9Ella Hoodgold (21)1:10+0:150:04

South Hobart Primary

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
3Felix Greengreen (9)1:37+0:190:04

South Hobart Primary

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
4Hannah Greengreen (9)1:44+0:260:04

South Hobart Primary

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
1Nina Foalebrown (15)1:150:04

South Hobart Primary

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
3Hannah Greenbrown (15)1:28+0:130:04

South Hobart Primary

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
3Felix Greenbrown (15)1:28+0:130:04

South Hobart Primary

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
Hannah Greenbrown (15)mispunched

St Marys

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
6Emily WalterGirls SHORT (22)13:44+4:109:00

St Marys

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
7Sasha BennettGirls PRIMARY (17)11:50+4:2011:16

St Marys

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
12Sasha Bennettgold (21)1:18+0:230:05

Taroona

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
2Aloo GrovesBoys PRIMARY (5)8:56+0:048:30

Taroona High

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
1Niko StonerBoys LONG (9)20:096:46

Taroona High

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
5Jett McCombBoys LONG (9)25:22+5:138:31

Taroona High

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
1Zali McCombGirls LONG (3)27:539:22

Taroona High

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
7Mali GreenlawGirls SHORT (22)15:20+5:4610:03

Taroona High

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
5Jett McCombsilver (9)1:58+0:230:03

Taroona High

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
6Mali Greenlawgreen (9)1:54+0:360:04

Taroona Primary

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
11Charlie GrovesBoys SHORT (31)13:44+4:079:00

Taroona Primary

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
4Ella ClausonGirls MEDIUM (7)33:37+10:0013:10

Taroona Primary

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
3Quincy CarlosBoys PRIMARY (5)13:01+4:0912:23

Taroona Primary

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
1Katie ClausonGirls PRIMARY (17)7:307:08

Taroona Primary

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
1Charlie Grovesgold (21)0:550:03

Tarremah

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
2Ben PoortenaarBoys LONG (9)21:03+0:547:04

Tarremah

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
1Ben Poortenaarsilver (9)1:350:03

The Friends School

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
21Alice WiggGirls SHORT (22)44:42+35:0829:18

Waimea

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
11Eddie StonerBoys MEDIUM (27)25:19+7:549:55

Waimea

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
Jamie FlemingBoys SHORT (31)mispunched

Waimea

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
1Prue ClarkeGirls MEDIUM (7)23:379:15

Waimea

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
5Eddie Stonergold (21)1:05+0:100:04

Waimea

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
10Jamie Fleminggold (21)1:12+0:170:04

Waimea

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
9Jamie Flemingbrown (15)2:15+1:000:07

Please report errors in the result list to the organiser.