Orienteering Australia

Official results for Waggaroos-AWOC Interclub #2

Event informationShow result list by classPress result listUpload routePrint

Name: Waggaroos-AWOC Interclub #2
Organiser: Wagga and Riverina Occasional Orienteers
Date: Sunday 28 April 2019

AWV

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
2Fab AndreoniHard1 (7)1:19:46+7:4613:31

AWV

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
3Rob SimmonsHard1 (7)1:26:45+14:4514:42

AWV

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
4Tony PerrottHard1 (7)1:31:27+19:2715:30

AWV

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
5Wayne BajenoffHard1 (7)1:33:23+21:2315:49

AWV

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
6Raf FreireHard1 (7)1:43:55+31:5517:36

AWV

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
7Alex FreireHard1 (7)1:57:33+45:3319:55

AWV

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
2Liz WoodHard2 (4)57:17+12:5313:58

AWV

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
4Norm McCannHard2 (4)1:46:00+1:01:3625:51

AWV

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
3John TrevivianModerate (4)1:20:08+25:1524:16

AWV

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
4Nick & Peter MousleyModerate (4)1:31:20+36:2727:40

AWV

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
4Naldrett FamilyEasy (7)48:09+21:0624:04

AWV

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
6Frances TancockEasy (7)52:29+25:2626:14

WRN

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
1John OliverHard1 (7)1:12:0012:12

WRN

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
1Stuart YoungHard2 (4)44:2410:49

WRN

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
3Jack JanetzkiHard2 (4)1:06:07+21:4316:07

WRN

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
1Dale CleggModerate (4)54:5316:37

WRN

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
2Jo & Cam McDougallModerate (4)1:12:04+17:1121:50

WRN

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
1Tom JanetzkiEasy (7)27:0313:31

WRN

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
2Farquhar FamilyEasy (7)31:35+4:3215:47

WRN

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
3Ian & Robbie McDougallEasy (7)35:48+8:4517:54

WRN

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
5Jarrah Mestan & Julie GoodingEasy (7)50:46+23:4325:23

WRN

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
7Kath OliverEasy (7)1:00:19+33:1630:09

Please report errors in the result list to the organiser.