Orienteering Australia

Official results for SOS Hills District - Kenthurst

Event informationShow result list by classPress result listUpload routePrint

Name: SOS Hills District - Kenthurst
Organiser: Bold Horizons Event Organiser
Date: Saturday 25 May 2019

1 starting competitor
PlacNameClassScorePenaltyTime
4Enc TseLong Line Open (21)39:44

1 starting competitor
PlacNameClassScorePenaltyTime
8David NobleLong Line Open (21)43:06

1 starting competitor
PlacNameClassScorePenaltyTime
Cameron WallaceLong Line Open (21)mispunched

1 starting competitor
PlacNameClassScorePenaltyTime
6Chris DuffLong Line High School (6)1:01:12

1 starting competitor
PlacNameClassScorePenaltyTime
1Cindy ZhangLong Line Primary (1)1:09:42

1 starting competitor
PlacNameClassScorePenaltyTime
1Milan and Mellissa TurozyShort Line Open (9)25:27

1 starting competitor
PlacNameClassScorePenaltyTime
Marcelle DroulersShort Line Open (9)mispunched

1 starting competitor
PlacNameClassScorePenaltyTime
4Chelsea OlbrichShort Line High School (6)46:43

1 starting competitor
PlacNameClassScorePenaltyTime
1Paris TuroczyShort Line Primary (7)26:08

1 starting competitor
PlacNameClassScorePenaltyTime
3Stephanie and Damien GraingerShort Line Primary (7)40:35

1 starting competitor
PlacNameClassScorePenaltyTime
5Claire DuffShort Line Primary (7)46:48

1 starting competitor
PlacNameClassScorePenaltyTime
6Sira CrockerShort Line Primary (7)1:01:04

1 starting competitor
PlacNameClassScorePenaltyTime
7Zachariah JonesShort Line Primary (7)1:17:01

1 starting competitor
PlacNameClassScorePenaltyTime
Maliha SaidShort Line Primary (7)did not finish

1 starting competitor
PlacNameClassScorePenaltyTime
1Mikko TuroczyScore High School (1)32045:42

1 starting competitor
PlacNameClassScorePenaltyTime
1William RevillScore Primary (6)35025:02

1 starting competitor
PlacNameClassScorePenaltyTime
2Sera CrockerScore Primary (6)35033:40

1 starting competitor
PlacNameClassScorePenaltyTime
5Sam TalbotScore Primary (6)12049:46

1 starting competitor
PlacNameClassScorePenaltyTime
6Alex TulbotScore Primary (6)11049:45

BFN

1 starting competitor
PlacNameClassScorePenaltyTime
9Andrew WisniewskiLong Line Open (21)44:46

BFN

1 starting competitor
PlacNameClassScorePenaltyTime
11Saacha DonaldsonLong Line Open (21)48:41

BNN

1 starting competitor
PlacNameClassScorePenaltyTime
3Darren SlatteryLong Line Open (21)37:48

BNN

1 starting competitor
PlacNameClassScorePenaltyTime
6Wayne PepperLong Line Open (21)41:39

BNN

1 starting competitor
PlacNameClassScorePenaltyTime
2Curtis PepperShort Line Primary (7)30:46

GON

1 starting competitor
PlacNameClassScorePenaltyTime
2Peter AnnettsLong Line Open (21)31:04

GON

1 starting competitor
PlacNameClassScorePenaltyTime
5Colin BurnettLong Line Open (21)41:30

GON

1 starting competitor
PlacNameClassScorePenaltyTime
12Dianne BergenLong Line Open (21)53:42

GON

1 starting competitor
PlacNameClassScorePenaltyTime
13Lynda CalderLong Line Open (21)54:04

GON

1 starting competitor
PlacNameClassScorePenaltyTime
14YC LeeLong Line Open (21)1:16:15

GON

1 starting competitor
PlacNameClassScorePenaltyTime
18Ross DukerLong Line Open (21)1:38:28

GON

1 starting competitor
PlacNameClassScorePenaltyTime
Sue ThomsonLong Line Open (21)mispunched

GON

1 starting competitor
PlacNameClassScorePenaltyTime
2Riley GraingerLong Line High School (6)28:36

GON

1 starting competitor
PlacNameClassScorePenaltyTime
5Wil ThomasLong Line High School (6)54:46

GON

1 starting competitor
PlacNameClassScorePenaltyTime
4Sam ThomasShort Line Open (9)58:24

GON

1 starting competitor
PlacNameClassScorePenaltyTime
Becki SteinShort Line Open (9)mispunched

GON

1 starting competitor
PlacNameClassScorePenaltyTime
5Anthony WuShort Line High School (6)1:01:21

GON

1 starting competitor
PlacNameClassScorePenaltyTime
6Matthew TangShort Line High School (6)1:02:16

NCN

1 starting competitor
PlacNameClassScorePenaltyTime
1Alvin CraigLong Line High School (6)23:50

NCN

1 starting competitor
PlacNameClassScorePenaltyTime
1Alvin CraigShort Line High School (6)15:41

SHN

1 starting competitor
PlacNameClassScorePenaltyTime
3Lyn MalmgronShort Line Open (9)58:19

URN

1 starting competitor
PlacNameClassScorePenaltyTime
4Serena DoyleLong Line High School (6)39:51

URN

1 starting competitor
PlacNameClassScorePenaltyTime
2Serena DoyleShort Line High School (6)25:53

WHN

1 starting competitor
PlacNameClassScorePenaltyTime
1James McQuillanLong Line Open (21)30:24

WHN

1 starting competitor
PlacNameClassScorePenaltyTime
7Joshua BraidwoodLong Line Open (21)42:38

WHN

1 starting competitor
PlacNameClassScorePenaltyTime
10Gill SpringerLong Line Open (21)47:19

WHN

1 starting competitor
PlacNameClassScorePenaltyTime
15Malcolm GledhillLong Line Open (21)1:20:09

WHN

1 starting competitor
PlacNameClassScorePenaltyTime
16Janet MorrisLong Line Open (21)1:26:38

WHN

1 starting competitor
PlacNameClassScorePenaltyTime
17Barry HanlonLong Line Open (21)1:28:45

WHN

1 starting competitor
PlacNameClassScorePenaltyTime
Karen LanganLong Line Open (21)mispunched

WHN

1 starting competitor
PlacNameClassScorePenaltyTime
3Niamh CassarLong Line High School (6)35:47

WHN

1 starting competitor
PlacNameClassScorePenaltyTime
2Linda ChanShort Line Open (9)57:04

WHN

1 starting competitor
PlacNameClassScorePenaltyTime
5Jemery ChanShort Line Open (9)58:33

WHN

1 starting competitor
PlacNameClassScorePenaltyTime
6Barry PearceShort Line Open (9)1:21:41

WHN

1 starting competitor
PlacNameClassScorePenaltyTime
7Marion GledhillShort Line Open (9)1:59:27

WHN

1 starting competitor
PlacNameClassScorePenaltyTime
3Stephanie ChanShort Line High School (6)29:48

WHN

1 starting competitor
PlacNameClassScorePenaltyTime
4Ezra OosterhoffShort Line Primary (7)44:43

WHN

1 starting competitor
PlacNameClassScorePenaltyTime
3Joel SpringerScore Primary (6)32026:43

WHN

1 starting competitor
PlacNameClassScorePenaltyTime
4Connor MorrisonScore Primary (6)20059:51

Please report errors in the result list to the organiser.