Orienteering Australia

Official results for SOS Hills District - Castle Hill

Event informationShow result list by classPress result listUpload routePrint

Name: SOS Hills District - Castle Hill
Organiser: Bold Horizons Event Organiser
Date: Saturday 15 June 2019

1 starting competitor
PlacNameClassScorePenaltyTime
6Sarah RighettiLong Line Open (34)26:25

1 starting competitor
PlacNameClassScorePenaltyTime
9James RighettiLong Line Open (34)28:49

1 starting competitor
PlacNameClassScorePenaltyTime
11Milan, Melisa TuroczyLong Line Open (34)31:10

1 starting competitor
PlacNameClassScorePenaltyTime
15Michael FreeLong Line Open (34)33:40

1 starting competitor
PlacNameClassScorePenaltyTime
10Mikko TuroczyLong Line High School (13)33:16

1 starting competitor
PlacNameClassScorePenaltyTime
1Huon, Scott GrovesLong Line Primary (1)27:32

1 starting competitor
PlacNameClassScorePenaltyTime
Christian SimovicShort Line Open (14)mispunched

1 starting competitor
PlacNameClassScorePenaltyTime
5Chelsea OlbrichShort Line High School (8)39:43

1 starting competitor
PlacNameClassScorePenaltyTime
6Anthony WuShort Line High School (8)44:05

1 starting competitor
PlacNameClassScorePenaltyTime
1Stephanie & Jamien GraingerShort Line Primary (10)28:16

1 starting competitor
PlacNameClassScorePenaltyTime
3Paris TuroczyShort Line Primary (10)35:36

1 starting competitor
PlacNameClassScorePenaltyTime
4Rosie & Anna StokesShort Line Primary (10)38:21

1 starting competitor
PlacNameClassScorePenaltyTime
5Samantha & Alex JonesShort Line Primary (10)42:22

1 starting competitor
PlacNameClassScorePenaltyTime
8 WarhurstShort Line Primary (10)52:23

1 starting competitor
PlacNameClassScorePenaltyTime
9Joel HooimeyerShort Line Primary (10)1:06:58

1 starting competitor
PlacNameClassScorePenaltyTime
1Angela DarbyScore Primary (3)35026:56

1 starting competitor
PlacNameClassScorePenaltyTime
2Sam & Alex TalbotScore Primary (3)32032:46

BFN

1 starting competitor
PlacNameClassScorePenaltyTime
13Andrew WisniewskiLong Line Open (34)32:17

BFN

1 starting competitor
PlacNameClassScorePenaltyTime
Keith GoodeLong Line Open (34)mispunched

GON

1 starting competitor
PlacNameClassScorePenaltyTime
1Toby WilsonLong Line Open (34)21:33

GON

1 starting competitor
PlacNameClassScorePenaltyTime
3Barbara HillLong Line Open (34)23:59

GON

1 starting competitor
PlacNameClassScorePenaltyTime
5Peter AnnettsLong Line Open (34)25:56

GON

1 starting competitor
PlacNameClassScorePenaltyTime
7Colin BurnettLong Line Open (34)27:50

GON

1 starting competitor
PlacNameClassScorePenaltyTime
12Melissa JosephLong Line Open (34)31:39

GON

1 starting competitor
PlacNameClassScorePenaltyTime
19Jill WoodruffLong Line Open (34)40:07

GON

1 starting competitor
PlacNameClassScorePenaltyTime
22Dianne BergenLong Line Open (34)42:15

GON

1 starting competitor
PlacNameClassScorePenaltyTime
25Lee LoweLong Line Open (34)48:52

GON

1 starting competitor
PlacNameClassScorePenaltyTime
27Kwok Wai WangLong Line Open (34)50:03

GON

1 starting competitor
PlacNameClassScorePenaltyTime
29Dennis SparlingLong Line Open (34)57:06

GON

1 starting competitor
PlacNameClassScorePenaltyTime
31Sue ThomsonLong Line Open (34)1:03:38

GON

1 starting competitor
PlacNameClassScorePenaltyTime
33Ross DukerLong Line Open (34)1:14:26

GON

1 starting competitor
PlacNameClassScorePenaltyTime
2Riley GraingerLong Line High School (13)22:37

GON

1 starting competitor
PlacNameClassScorePenaltyTime
6Ethan LeeLong Line High School (13)28:03

GON

1 starting competitor
PlacNameClassScorePenaltyTime
8Jamie LeeLong Line High School (13)29:12

GON

1 starting competitor
PlacNameClassScorePenaltyTime
12Kieran JosephLong Line High School (13)41:16

GON

1 starting competitor
PlacNameClassScorePenaltyTime
13Aidan PehLong Line High School (13)1:19:57

GON

1 starting competitor
PlacNameClassScorePenaltyTime
4Airdrie LongShort Line Open (14)27:27

GON

1 starting competitor
PlacNameClassScorePenaltyTime
5Lee LoweShort Line Open (14)27:44

GON

1 starting competitor
PlacNameClassScorePenaltyTime
6Kwok Wai WangShort Line Open (14)30:36

GON

1 starting competitor
PlacNameClassScorePenaltyTime
9Ross DukerShort Line Open (14)35:03

GON

1 starting competitor
PlacNameClassScorePenaltyTime
11Becki SteinShort Line Open (14)53:57

GON

1 starting competitor
PlacNameClassScorePenaltyTime
2Riley GraingerShort Line High School (8)13:04

GON

1 starting competitor
PlacNameClassScorePenaltyTime
Antony ChenShort Line High School (8)mispunched

GON

1 starting competitor
PlacNameClassScorePenaltyTime
Mingzheng XieShort Line High School (8)mispunched

GON

1 starting competitor
PlacNameClassScorePenaltyTime
7Joanna DarbyShort Line Primary (10)45:17

NCN

1 starting competitor
PlacNameClassScorePenaltyTime
1Alvin CraigLong Line High School (13)19:56

NCN

1 starting competitor
PlacNameClassScorePenaltyTime
1Alvin CraigShort Line High School (8)11:49

SHN

1 starting competitor
PlacNameClassScorePenaltyTime
7Lyn MalmgronShort Line Open (14)32:46

URN

1 starting competitor
PlacNameClassScorePenaltyTime
4Shane DoyleLong Line Open (34)24:57

URN

1 starting competitor
PlacNameClassScorePenaltyTime
21Helen MurphyLong Line Open (34)41:41

URN

1 starting competitor
PlacNameClassScorePenaltyTime
26Terry MurphyLong Line Open (34)49:38

URN

1 starting competitor
PlacNameClassScorePenaltyTime
6Serena DoyleLong Line High School (13)28:03

URN

1 starting competitor
PlacNameClassScorePenaltyTime
1Terry MurphyShort Line Open (14)24:44

URN

1 starting competitor
PlacNameClassScorePenaltyTime
3Helen MurphyShort Line Open (14)26:58

URN

1 starting competitor
PlacNameClassScorePenaltyTime
3Serena DoyleShort Line High School (8)18:01

WHN

1 starting competitor
PlacNameClassScorePenaltyTime
2James McQuillanLong Line Open (34)22:13

WHN

1 starting competitor
PlacNameClassScorePenaltyTime
7Vivien De Remy De CourallesLong Line Open (34)27:50

WHN

1 starting competitor
PlacNameClassScorePenaltyTime
10Paul SweeneyLong Line Open (34)30:45

WHN

1 starting competitor
PlacNameClassScorePenaltyTime
14Joshua BraidwoodLong Line Open (34)32:42

WHN

1 starting competitor
PlacNameClassScorePenaltyTime
16Karen LanganLong Line Open (34)37:32

WHN

1 starting competitor
PlacNameClassScorePenaltyTime
17Linda ChanLong Line Open (34)37:47

WHN

1 starting competitor
PlacNameClassScorePenaltyTime
18Steve DunlopLong Line Open (34)37:49

WHN

1 starting competitor
PlacNameClassScorePenaltyTime
20Ian MillerLong Line Open (34)40:26

WHN

1 starting competitor
PlacNameClassScorePenaltyTime
23Malcolm GledhillLong Line Open (34)47:22

WHN

1 starting competitor
PlacNameClassScorePenaltyTime
24Steve HollowayLong Line Open (34)47:41

WHN

1 starting competitor
PlacNameClassScorePenaltyTime
28Constance ValaisLong Line Open (34)51:12

WHN

1 starting competitor
PlacNameClassScorePenaltyTime
30Janet MorrisLong Line Open (34)1:00:47

WHN

1 starting competitor
PlacNameClassScorePenaltyTime
32Barry HanlonLong Line Open (34)1:05:24

WHN

1 starting competitor
PlacNameClassScorePenaltyTime
3Seth SweeneyLong Line High School (13)23:17

WHN

1 starting competitor
PlacNameClassScorePenaltyTime
4Selwyn SweeneyLong Line High School (13)23:30

WHN

1 starting competitor
PlacNameClassScorePenaltyTime
5Niamh CassarLong Line High School (13)25:29

WHN

1 starting competitor
PlacNameClassScorePenaltyTime
9Aurelie ValaisLong Line High School (13)32:46

WHN

1 starting competitor
PlacNameClassScorePenaltyTime
11Martine ValaisLong Line High School (13)35:37

WHN

1 starting competitor
PlacNameClassScorePenaltyTime
2Saffron SweeneyShort Line Open (14)26:55

WHN

1 starting competitor
PlacNameClassScorePenaltyTime
8Robyn DunlopShort Line Open (14)34:59

WHN

1 starting competitor
PlacNameClassScorePenaltyTime
10Barry PearceShort Line Open (14)48:14

WHN

1 starting competitor
PlacNameClassScorePenaltyTime
Vivien De Remy De CourallesShort Line Open (14)mispunched

WHN

1 starting competitor
PlacNameClassScorePenaltyTime
Ian MillerShort Line Open (14)mispunched

WHN

1 starting competitor
PlacNameClassScorePenaltyTime
4Jacinta BraidwoodShort Line High School (8)37:43

WHN

1 starting competitor
PlacNameClassScorePenaltyTime
2Ezra OosterhoffShort Line Primary (10)30:13

WHN

1 starting competitor
PlacNameClassScorePenaltyTime
6Savanna SweeneyShort Line Primary (10)43:17

WHN

1 starting competitor
PlacNameClassScorePenaltyTime
10Justine De Remy De CourallesShort Line Primary (10)1:07:20

WHN

1 starting competitor
PlacNameClassScorePenaltyTime
3Shay SweeneyScore Primary (3)9020:52

Please report errors in the result list to the organiser.