Orienteering Australia

Official results for Waggaroos-AWOC Interclub #6

Event informationShow result list by classPress result listUpload routePrint

Name: Waggaroos-AWOC Interclub #6
Organiser: Wagga and Riverina Occasional Orienteers
Date: Sunday 21 July 2019

AWV

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
1Leigh PrivettHard1 (7)57:2611:57

AWV

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
2Matt FlowerHard1 (7)57:40+0:1412:00

AWV

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
3Peter MousleyHard1 (7)1:00:20+2:5412:34

AWV

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
6Tony PerrottHard1 (7)1:10:26+13:0014:40

AWV

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
8Wayne BajenoffHard1 (7)did not finish

AWV

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
2Liz WoodHard2 (5)1:11:41+24:0919:54

AWV

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
3Hugh CameronHard2 (5)1:33:05+45:3325:51

AWV

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
Steve McDougallHard2 (5)did not finish

AWV

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
1Josh RoyModerate (3)43:3614:32

AWV

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
Emma FlowerModerate (3)did not finish

AWV

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
2Nick MousleyEasy (4)20:08+0:5410:35

WRN

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
4Stuart YoungHard1 (7)1:00:42+3:1612:38

WRN

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
5Briohny SeamanHard1 (7)1:03:51+6:2513:18

WRN

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
7Debbie DaveyHard1 (7)1:13:37+16:1115:20

WRN

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
1Alex DaveyHard2 (5)47:3213:12

WRN

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
4Phil Roy, Loren Edmanson and Brandan RoyHard2 (5)1:36:16+48:4426:44

WRN

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
5Bob MooreHard2 (5)2:09:34+1:22:0235:59

WRN

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
Pauline MooreHard2 (5)did not finish

WRN

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
2Dale CleggModerate (3)58:55+15:1919:38

WRN

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
3Wes CampbellModerate (3)1:13:34+29:5824:31

WRN

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
1Tom JanetzkiEasy (4)19:1410:07

WRN

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
3Jarrah Mestan, Julie Gooding and Eltan MestanEasy (4)47:54+28:4025:12

WRN

1 starting competitor
PlacNameClassTimeDiffKm time
4Smith family groupEasy (4)1:25:05+1:05:5144:46

Please report errors in the result list to the organiser.