Orienteering Australia

Official results for Melbourne PAS Saturday Series 3 - Mullum Mullum

Event informationShow result list by organisationPress result listUpload routePrint

Name: Melbourne PAS Saturday Series 3 - Mullum Mullum
Organiser: Dandenong Ranges Orienteering Club
Date: Saturday 27 April 2019

Course Setter

1 starting competitor
PlacNameOrganisationTimeDiff
1HELEN WALPOLEcompleted

A (60 Min Score)

19 starting competitors
PlacNameOrganisationTimeDiff
1STEVEN O'CONNELL1:00:00
2ANDREW JOHNSTON1:00:00
3PETER MALLEN1:00:00
4JIM GLASPOLE1:00:00
5DEB SUTHERLAND1:00:00
6MANDY BRAND1:00:00
7ISOBEL ROSS1:00:00
8ERIC DAVIDSON1:00:00
9ROBERT HUDSON1:00:00
10RAY HOWE1:00:00
11DALE HOWE1:00:00
12ANGELA HICKS1:00:00
13KATHERINE DENT1:00:00
14MARK BESLEY1:00:00
15MITCHELL BUSZKO1:00:00
16KEN JAMES1:00:00
17MARTIN GODFRED-SPENNING1:00:00
18LLOYD GODFRED-SPENNING1:00:00
19LUKA HALBERT1:00:00

B (45 Min Score)

16 starting competitors
PlacNameOrganisationTimeDiff
1DENISE PIKE1:00:00
2PHIL TORODE1:00:00
3VICTORIA GREENHAN1:00:00
4JOEL CROTHERS1:00:00
5LUCAS KENT1:00:00
6CHRIS KENT1:00:00
7LAURA SPOONER1:00:00
8NICK KOPER1:00:00
9DENNIS MEWS1:00:00
10GREG PALMER1:00:00
11PHILIPPA LOHMEYER-COLLINS1:00:00
12SUE COLLARD1:00:00
13LINCOLN PATERSON1:00:00
14FAMILY GOLDSMITH1:00:00
15BEN BEVERIDGE1:00:00
16JESS BEVERIDGE1:00:00

Power Walkers

35 starting competitors
PlacNameOrganisationTimeDiff
1IAN GREENWOOD1:30:00
2ANDREW HUNTER1:30:00
3GARRY BRODIE1:30:00
4ROSALIND KING1:30:00
5DAVID PRENTICE1:30:00
6LAURIS STIRLING1:30:00
7PETER GROVER1:30:00
8LYN GREEN1:30:00
9ALLAN MILLER1:30:00
10PAT MILLER1:30:00
11BERNIE SHUTTLEWORTH1:30:00
12ABI SALEK-BEARD1:30:00
13NOEL MCVEY1:30:00
14JENNY JOHNSTONE1:30:00
15GREG JOHNSTONE1:30:00
16ANDREA JACKSON1:30:00
17LAUREN JACKSON1:30:00
18HENK DE JONG1:30:00
19DIANNE SHALDERS1:30:00
20MARTINE BARROT1:30:00
21JANE MADDEN1:30:00
22KATHY MADDEN1:30:00
23IAN BAKER1:30:00
24IAN STIRLING1:30:00
25SHARON SHI1:30:00
26EMMA CROTHERS1:30:00
27CHRISTINE PALMER1:30:00
28JULIE WOOD1:30:00
29PETER BLACK1:30:00
30JILL PHILLIPS1:30:00
31NAVIGATORS NEWBURY1:30:00
32MARK PHILLIPS1:30:00
33BENJAMIN PLANT1:30:00
34LEONARDO VECCHIO1:30:00
35ORLANDO VECCHIO1:30:00

Please report errors in the result list to the organiser.