Orienteering Australia

Official results for 2021 - Aust 3 Days - Family Relay Entry only

Event informationShow result list by classShow result list by organisationHide team lineupsPress result listPrint

Name: 2021 - Aust 3 Days - Family Relay Entry only
Organisers: Bennelong Northside Orienteers / Central Coast Orienteers / Goldseekers Orienteers / Orienteering NSW
Date: Friday 2 April 2021

Family, leg 1

41 starting competitors
PlacNameTeamTimeDiff
1Paul GarbelliniEnoggeroos Garbellini7:11
2Aoife RotheryRed Roos Rothery7:57
3Maggie MackayUringa Orienteers Mackay8:18
4Rory SheddenSouthern Highlands Orienteers Shedden8:21
5Ariadna IskhakovaRed Roos Iskhakova8:31
6Deirdre SharkeyParawanga Orienteers Radajewski9:38
7Ryan StocksBushflyers Stocks15:29
8Nea ShinglerBig Foot Orienteers Shingler16:10
9Bruce ArthurMelbourne Forest Racers Arthur17:08
10Shannon JonesAbominable O-Men Bluett Jones17:21
11Sam WoolfordBush n Beach Orienteering Club Woolford117:52
12Briohny SeamanWagga and Riverina Occasional Davey18:26
13Niko StonerAustralopers Orienteering Club Stoner18:35
14Jack MarschallTintookies Orienteers Marschall18:36
15Mikayla CooperAustralopers Orienteering Club Cooper18:37
16Cooper HorleyGaringal Orienteers Horley18:44
17Andy HoggParawanga Orienteers Hogg/Smith18:51
18Dante AfnanYalanga Orienteers Afnan19:18
19Mark FreemanBig Foot Orienteers Freeman20:19
20Oscar WoolfordBush n Beach Orienteering Club Woolford220:20
21Jonathan McCombAustralopers Orienteering Club McComb20:31
22Steven TodkillNewcastle Orienteering Club Todkill20:42
23Justine HobsonBushflyers Hobson20:49
24Rubin SmythSunshine Orienteers Club Smyth21:02
25Selwyn SweeneyWestern and Hills Orienteers Sweeney121:18
26Aniko Fozo-KerteszGaringal Orienteers Kertesz21:35
27Mikayla EnderbyNewcastle Orienteering Club Enderby22:42
28Miles BryantEnoggeroos Bryant22:46
29Caitlin MaddenYarra Valley Orienteering Club Madden25:02
30Clinton RussellSunshine Orienteers Club Russell25:03
31Robert HembrowOnkaparinga Hills Orienteering Hembrow27:02
32Lyra SimpsonBig Foot Orienteers Simpson27:16
33Martin KozmaBayside Kangaroos Orienteers Kozma27:18
34Claire BurgessNewcastle Orienteering Club Burgess27:47
35Saffron SweeneyWestern and Hills Orienteers Sweeney230:26
36Julia BarbourBig Foot Orienteers Barbour30:31
37Geoff PeelNewcastle Orienteering Club Peel34:25
38Oliver McFarlaneBig Foot Orienteers Wis/Sacha/Oliver55:41
39Wendy McConaghyGaringal Orienteers McConaghy1:37:13
Martin DentRed Roos Dentmispunched
Vivien de Remy de CourcellesWestern and Hills Orienteers de Remy de Courcellesmispunched

Please report errors in the result list to the organiser.