Orienteering Australia

Official results for 2021 - Aust 3 Days - Family Relay Entry only

Event informationShow result list by classShow result list by organisationHide team lineupsPress result listPrint

Name: 2021 - Aust 3 Days - Family Relay Entry only
Organisers: Bennelong Northside Orienteers / Central Coast Orienteers / Goldseekers Orienteers / Orienteering NSW
Date: Friday 2 April 2021

Family, leg 3

41 starting competitors
PlacNameTeamTimeDiff
1Andrew WisniewskiBig Foot Orienteers Wis/Sacha/Oliver2:11
2Elye DentRed Roos Dent6:44
3Tony WoolfordBush n Beach Orienteering Club Woolford17:15
4Erika EnderbyNewcastle Orienteering Club Enderby7:19
4Savanna SweeneyWestern and Hills Orienteers Sweeney17:19
6Cathy McCombAustralopers Orienteering Club McComb8:24
7Paula ShinglerBig Foot Orienteers Shingler8:26
8Eddie StonerAustralopers Orienteering Club Stoner9:09
9Chris StocksBushflyers Stocks9:55
10Robert HembrowOnkaparinga Hills Orienteering Hembrow11:12
11Jo HobsonBushflyers Hobson11:38
12Alex TarrYarra Valley Orienteering Club Madden12:13
13Alex DaveyWagga and Riverina Occasional Davey12:43
14Zaf Bluett-JonesAbominable O-Men Bluett Jones12:55
15Helen O'CallaghanBush n Beach Orienteering Club Woolford213:29
16Anne ArthurMelbourne Forest Racers Arthur15:08
17Evan RussellSunshine Orienteers Club Russell17:14
18Owen RadajewskiParawanga Orienteers Radajewski17:25
19Shay SweeneyWestern and Hills Orienteers Sweeney218:14
20Eric SmythSunshine Orienteers Club Smyth21:00
21Dylan BryantEnoggeroos Bryant21:16
22Oliver FreemanBig Foot Orienteers Freeman21:54
23Eoin RotheryRed Roos Rothery22:06
24Marina IskhakovaRed Roos Iskhakova22:20
25Ruth SheddenSouthern Highlands Orienteers Shedden22:39
26Istvan KerteszGaringal Orienteers Kertesz23:01
27Natalie SmithParawanga Orienteers Hogg/Smith23:19
28Kate MarschallTintookies Orienteers Marschall23:26
29Adam HorleyGaringal Orienteers Horley23:47
30Finn MackayUringa Orienteers Mackay24:44
31Andy SimpsonBig Foot Orienteers Simpson24:45
32Emmanuelle ConvertWestern and Hills Orienteers de Remy de Courcelles24:47
33Glenn BurgessNewcastle Orienteering Club Burgess25:46
34Geoff TodkillNewcastle Orienteering Club Todkill25:52
35Joseph GarbelliniEnoggeroos Garbellini26:18
36Mick CooperAustralopers Orienteering Club Cooper28:31
37Neo KozmaBayside Kangaroos Orienteers Kozma31:49
38Margaret PeelNewcastle Orienteering Club Peel32:11
Timothy McConaghyGaringal Orienteers McConaghy-3:15
Ruhi AfnanYalanga Orienteers Afnanmispunched
Louise BarbourBig Foot Orienteers Barbourmispunched

Please report errors in the result list to the organiser.