Orienteering Australia

Official results for Night Nav - Sunshine Beach

Event informationShow result list by classPress result listUpload routePrint

Name: Night Nav - Sunshine Beach
Organiser: Sunshine Orienteers Club
Date: Tuesday 11 February 2020

maprun

1 starting competitor
PlacNameClassScorePenaltyTime
1Oskar Booth40 min Score (26)1140039:57

maprun

1 starting competitor
PlacNameClassScorePenaltyTime
2Oskar Booth40 min Score (26)10203040:02

maprun

1 starting competitor
PlacNameClassScorePenaltyTime
3Eric Smyth40 min Score (26)92012043:55

maprun

1 starting competitor
PlacNameClassScorePenaltyTime
4John Wevers40 min Score (26)880039:38

maprun

1 starting competitor
PlacNameClassScorePenaltyTime
5Tim Price40 min Score (26)840039:24

maprun

1 starting competitor
PlacNameClassScorePenaltyTime
6Jeremy Tibbits40 min Score (26)8303040:43

maprun

1 starting competitor
PlacNameClassScorePenaltyTime
7Michael Schafer40 min Score (26)750037:37

maprun

1 starting competitor
PlacNameClassScorePenaltyTime
8Mark Denham40 min Score (26)740036:25

maprun

1 starting competitor
PlacNameClassScorePenaltyTime
9Kim Beckinsale40 min Score (26)7406041:15

maprun

1 starting competitor
PlacNameClassScorePenaltyTime
10Kirstin Pradelle40 min Score (26)6903040:50

maprun

1 starting competitor
PlacNameClassScorePenaltyTime
11Janelle Schafer40 min Score (26)630036:35

maprun

1 starting competitor
PlacNameClassScorePenaltyTime
12Mark  Petrie 40 min Score (26)620037:07

maprun

1 starting competitor
PlacNameClassScorePenaltyTime
13Jan Leverton 40 min Score (26)620039:17

maprun

1 starting competitor
PlacNameClassScorePenaltyTime
14Rubin Smyth40 min Score (26)59018045:19

maprun

1 starting competitor
PlacNameClassScorePenaltyTime
15Ben Jobson40 min Score (26)570037:39

maprun

1 starting competitor
PlacNameClassScorePenaltyTime
16Alexia Broome40 min Score (26)540039:07

maprun

1 starting competitor
PlacNameClassScorePenaltyTime
17Janelle Hooper40 min Score (26)420038:27

maprun

1 starting competitor
PlacNameClassScorePenaltyTime
18Tracey Wyatt40 min Score (26)330039:18

maprun

1 starting competitor
PlacNameClassScorePenaltyTime
19Taria Smyth40 min Score (26)27012043:16

maprun

1 starting competitor
PlacNameClassScorePenaltyTime
20Ulla Heikkila40 min Score (26)2506041:54

maprun

1 starting competitor
PlacNameClassScorePenaltyTime
21Alyson Webster40 min Score (26)2206041:47

maprun

1 starting competitor
PlacNameClassScorePenaltyTime
22Iain Duncan40 min Score (26)20015044:48

maprun

1 starting competitor
PlacNameClassScorePenaltyTime
23Rachel Mecham40 min Score (26)17021046:15

maprun

1 starting competitor
PlacNameClassScorePenaltyTime
24Kathryn Petrie40 min Score (26)3009:46

maprun

1 starting competitor
PlacNameClassScorePenaltyTime
25Christina Fiducioso40 min Score (26)-141025502:04:19

maprun

1 starting competitor
PlacNameClassScorePenaltyTime
26Courtney Goodacre40 min Score (26)-144025502:04:16

Please report errors in the result list to the organiser.