Official results for Melbourne PAS Eastern Summer Series 22 - Maroondah Triangle

Event informationShow result list by classShow result list by organisationPress result listUpload routePrint

Name: Melbourne PAS Eastern Summer Series 22 - Maroondah Triangle
Organiser: Dandenong Ranges Orienteering Club
Date: Wednesday 15 March 2017

Classes: Show all | CS | A | B | C | D | E | PW

B (Scatter)

64 starting competitors
PlacNameOrganisationTimeDiff
1PETER MALLENNillumbik Emus Orienteering Club1:00:00
2BRODY MCCARTHYYarra Valley Orienteering Club1:00:00
3CORMAC MCCARTHYYarra Valley Orienteering Club1:00:00
4CHARLIE LINES-PERRIERBayside Kangaroos Orienteers1:00:00
5HADYN TANGMelbourne Forest Racers1:00:00
6JAY KERLEYDandenong Ranges Orienteering Club1:00:00
7PETER DALWOODDandenong Ranges Orienteering Club1:00:00
8THOMAS BRADDYOrienteering Victoria1:00:00
9MIHIN PERERAOrienteering Victoria1:00:00
10NICK MADDOCKDandenong Ranges Orienteering Club1:00:00
11EDWARD CALDWELLBayside Kangaroos Orienteers1:00:00
12ROGER SLADEBayside Kangaroos Orienteers1:00:00
13LAURENCE ARMSTRONGOrienteering Victoria1:00:00
14DAVID KNIGHTBayside Kangaroos Orienteers1:00:00
15MARCUS REDMANOrienteering Victoria1:00:00
16ANGUS MCRAEOrienteering Victoria1:00:00
17RAYMOND SIRLYNOrienteering Victoria1:00:00
18JOHN FITZGERALDOrienteering Victoria1:00:00
19GRAHAM LEARYBayside Kangaroos Orienteers1:00:00
20JANINE STEERDandenong Ranges Orienteering Club1:00:00
21ANGUS SANDERSOrienteering Victoria1:00:00
22ALEX SUTHERLANDOrienteering Victoria1:00:00
23LEO ROUBOSOrienteering Victoria1:00:00
24DEBBIE DODDDandenong Ranges Orienteering Club1:00:00
25DOMINIC PAYMANOrienteering Victoria1:00:00
26TIM HATLEYBayside Kangaroos Orienteers1:00:00
27JENNY CHAPMANBayside Kangaroos Orienteers1:00:00
28LACHLAN TINGATEOrienteering Victoria1:00:00
29PETER YEATESDandenong Ranges Orienteering Club1:00:00
30RAY WATSONDandenong Ranges Orienteering Club1:00:00
31ALEX YAPOrienteering Victoria1:00:00
32JEAN-PAUL MARTINIOrienteering Victoria1:00:00
33LANITA STEERDandenong Ranges Orienteering Club1:00:00
34MARGI FREEMANTLEYarra Valley Orienteering Club1:00:00
35EMMA GATESOrienteering Victoria1:00:00
36MARK JAFFREYOrienteering Victoria1:00:00
37PETER KARAPALIDISOrienteering Victoria1:00:00
38PETER KARAPALIDISOrienteering Victoria1:00:00
39HAMISH SZEGIOrienteering Victoria1:00:00
40IAN LIOrienteering Victoria1:00:00
41GREG TAMBLYNBayside Kangaroos Orienteers1:00:00
42RILEY ANASTASIDandenong Ranges Orienteering Club1:00:00
43ASHA STEERDandenong Ranges Orienteering Club1:00:00
44ADEN WILMSHURSTOrienteering Victoria1:00:00
45JOCELYN WATTSYarra Valley Orienteering Club1:00:00
46JANET KINGBayside Kangaroos Orienteers1:00:00
47JUSTIN BOOTHOrienteering Victoria1:00:00
48CHRIS BUIOrienteering Victoria1:00:00
49JOHNNY HILLOrienteering Victoria1:00:00
50ANDREW DI BATTISTAOrienteering Victoria1:00:00
51LACHLAN MCKEITHOrienteering Victoria1:00:00
52EWEN TEMPLETONBayside Kangaroos Orienteers1:00:00
53DANIEL SWAINOrienteering Victoria1:00:00
54SUZY SPEIRSDandenong Ranges Orienteering Club1:00:00
55JENELLE TEMPLETONBayside Kangaroos Orienteers1:00:00
56LACHLAN JAFFREYOrienteering Victoria1:00:00
57PETER MALONEYNillumbik Emus Orienteering Club1:00:00
58HAMISH MCDONALDVictorian ARDF Group1:00:00
59MAX KAISEROrienteering Victoria1:00:00
60LIAM GREEROrienteering Victoria1:00:00
61ZAYNE PASHALIARISOrienteering Victoria1:00:00
62CHRISTIAN HACHMANNOrienteering Victoria1:00:00
63JOSHUA PETEROrienteering Victoria1:00:00
64HARRY CREEKOrienteering Victoria1:00:00

Please report errors in the result list to the organiser.