Official results for Melbourne PAS Wednesday Summer Series 1 - Mullauna

Event informationShow result list by organisationPress result listUpload routePrint

Name: Melbourne PAS Wednesday Summer Series 1 - Mullauna
Organiser: Dandenong Ranges Orienteering Club
Date: Wednesday 10 October 2018

Course Setter

1 starting competitor
PlacNameOrganisationTimeDiff
1IAN GREENWOODcompleted

A (Scatter)

13 starting competitors
PlacNameOrganisationTimeDiff
1ANDREW HESTER1:00:00
2IAN DAVIES1:00:00
3ANDREW BAKER1:00:00
4PAUL MONKS1:00:00
5BRYAN ACKERLY1:00:00
6STEVEN O'CONNELL1:00:00
7ALICIA DYMOWSKI1:00:00
8MATTHEW GROVER1:00:00
9PHIL GIDDINGS1:00:00
10RICK BAILES1:00:00
11HELEN WALPOLE1:00:00
12HUGH WILSON1:00:00
13JIM GLASPOLE1:00:00

B (Scatter)

15 starting competitors
PlacNameOrganisationTimeDiff
1BRUCE PATERSON1:00:00
2JAY KERLEY1:00:00
3VICTORIA GREENHAN1:00:00
4PETER MALLEN1:00:00
5TED VAN GELDERMALSEN1:00:00
6PETER DALWOOD1:00:00
7MERV TREASE1:00:00
8GEOFF HUDSON1:00:00
9ROGER SLADE1:00:00
10KEN JAMES1:00:00
11LAURIS STIRLING1:00:00
12MANDY BRAND1:00:00
13DENISE PIKE1:00:00
14STUART MCWILLIAM1:00:00
15PHILIP HUTTON1:00:00

C (Scatter)

19 starting competitors
PlacNameOrganisationTimeDiff
1MARTIN STEER1:00:00
2IAN DODD1:00:00
3JANINE STEER1:00:00
4ANDREW PERKINS1:00:00
5GORDON WILSON1:00:00
6DAVID KNIGHT1:00:00
7RAY HOWE1:00:00
8GRAHAM MAGOR1:00:00
9LEAH SMITH1:00:00
10JAKE CAMERON1:00:00
11ERIC DAVIDSON1:00:00
12DALE HOWE1:00:00
13MARK BESLEY1:00:00
14GREG TAMBLYN1:00:00
15PRUE DOBBIN1:00:00
16ELAINE BUSZKO1:00:00
17PETER MALONEY1:00:00
18REG SAUNDERS1:00:00
19KEVIN MORRIS1:00:00

D (Scatter)

6 starting competitors
PlacNameOrganisationTimeDiff
1BRETT REED1:00:00
2EWEN TEMPLETON1:00:00
3MURRAY HANNA1:00:00
4DEBBIE DODD1:00:00
5LIBBY MEEKING1:00:00
6PAM KING1:00:00

E (Scatter)

3 starting competitors
PlacNameOrganisationTimeDiff
1MARGI FREEMANTLE1:00:00
2DANIEL EDMONDS1:00:00
3JULIE BODIN1:00:00

Power Walkers

32 starting competitors
PlacNameOrganisationTimeDiff
1DAVE STILLWELL1:05:00
2ELIZABETH HATLEY1:05:00
3ANDREW HUNTER1:05:00
4SANDY BURGOYNE1:05:00
5PETER GROVER1:05:00
6MARK HAMMOND1:05:00
7HANS DAMEN1:05:00
8TIM HATLEY1:05:00
9LYN GREEN1:05:00
10ANNIE HOLLAWAY1:05:00
11BARRY CROSS1:05:00
12BERNIE SHUTTLEWORTH1:05:00
13PETER COLE1:05:00
14NOEL MCVEY1:05:00
15IAN STIRLING1:05:00
16SCHON HUDSON1:05:00
17LEN BUDGE1:05:00
18TRINDY WATKINLIA1:05:00
19CHRISTINE PALMER1:05:00
20PAUL MAIN1:05:00
21JULIE MAIN1:05:00
22BEV TREASE1:05:00
23GWENNYTH BAKER1:05:00
24KELLY LANE1:05:00
25DIANNE SHALDERS1:05:00
26HENK DE JONG1:05:00
27ALLAN MILLER1:05:00
28MICHAEL HUBBERT1:05:00
29DEREK GREEN1:05:00
30PAT MILLER1:05:00
31NAVIGATORS NEWBURY1:05:00
32KEITH ANKER1:05:00

Please report errors in the result list to the organiser.