Orienteering Australia

Start list for City to Bush Foot O & MTBO Highbury

Event informationShow start list by organisationPrint

Name: City to Bush Foot O & MTBO Highbury
Organiser: Tintookies Orienteers
Date: Sunday 2 May 2021

Foot Long Male

6 500 m, 13 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (CST)
Uppill AdrianOH S10:00
Cazzolato BenTJ S10:00
Burnett ColinOH S10:00
Schubert GuyOH S10:00
Kertesz IstvanGO N10:00
Overton MarkWA S10:00
Grivell MaxTT S10:00
Sinickas MichaelWA S10:00
Stephens MitchellYA S10:00
Dobson NigelYA S10:00
Tucker RobertYA S10:00
Cooper SteveYA S10:00
Cazzolato TobyTJ S10:00

Foot Long Female

6 500 m, 5 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (CST)
Oke AnneOH S10:00
Burley GemmaYA S10:00
Lloyd JemimaTT S10:00
Burley LucyYA S10:00
Burley PatsyYA S10:00

Foot Long Group

6 500 m, 3 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (CST)
Arnold ChristineCAS S10:00
Fuhlbohm DamianCAS S10:00
Fuhlbohm FionaCAS S10:00

Foot Medium Male

4 200 m, 7 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (CST)
Sankauskas AlOH S10:00
Lim AylwinTJ S10:00
McMurray DougYA S10:00
Still DuncanTJ S10:00
Lloyd JamesTT S10:00
Cazzolato MarcusTJ S10:00
Smith RobertTT S10:00

Foot Medium Female

4 200 m, 14 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (CST)
Lloyd AnnabelTT S10:00
Such CarolOH S10:00
Bergen DianneOH S10:00
Stephens JacquelineYA S10:00
Jarvis JessicaWA S10:00
Kelly LanTJ S10:00
Henderson LeilaYA S10:00
Rasch MeredithWA S10:00
Still NatalieTJ S10:00
Halmai NikolettGO N10:00
Uppill RobinOH S10:00
Afnan SandraYA S10:00
McComb TeriOH S10:00
Sankauskas ZitaOH S10:00

Foot Medium Group

4 200 m, 4 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (CST)
Penck AnaYA S10:00
Overton LukeWA S10:00
Apollonia VictoriaCAS S10:00
Reid WilanCAS S10:00

Foot Short Male

2 800 m, 1 entered competitor
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (CST)
Cutten PeterWA S10:00

Foot Short Female

2 800 m, 1 entered competitor
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (CST)
Lloyd JuliaTT S10:00

MTBO Long Male

17 100 m, 10 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (CST)
McComb AndrewOH S10:00
Greenhalgh BruceNo club membership10:00
Farizi FarhanCAS S10:00
Waugh HarrisonOH S10:00
Allison JackNo club membership10:00
Allison JohnNE V10:00
Carter LewisTJ S10:00
Mayer PeterYA S10:00
Eglinton SimonCAS S10:00
Williams SteveTJ S10:00

MTBO Long Female

17 100 m, 1 entered competitor
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (CST)
Williams AntheaTJ S10:00

MTBO Medium Male

13 700 m, 2 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (CST)
Casey AngusNo club membership10:00
Casey ShaunNo club membership10:00

MTBO Short Group

9 200 m, 2 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (CST)
Talbot DavidCAS S10:00
Mules HayleyCAS S10:00

EMTBO Long Female

17 100 m, 1 entered competitor
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (CST)
Hughes ElizabethNo club membership10:00

EMTBO Short Male

9 200 m, 1 entered competitor
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (CST)
Bell Allan ChristopheNo club membership10:00