Orienteering Australia

Start list for Coningham - Southern Local #1

Event informationShow start list by organisationPrint

Name: Coningham - Southern Local #1
Organiser: Australopers
Date: Sunday 21 February 2021

Long

5 325 m, 28 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EDT)
Cathy McCombAustralopers09:55:19
Jett McCombAustralopers09:59:20
Zali McCombAustralopers10:01:18
Liana StubbsAustralopers10:03:18
Julian RoscoeAustralopers10:05:20
James ScottAustralopers10:07:24
Alison StubbsAustralopers10:09:20
Jemery DayAustralopers10:11:20
Xavier ScottAustralopers10:13:26
Ross KellyAustralopers10:15:43
Matthew CohenAustralopers10:17:18
Lucy HawthorneAustralopers10:23:20
Tara PowellAustralopers10:25:19
Gayle WestAustralopers10:27:19
Owen MulcahyAustralopers10:31:19
Lachlan CherryCasuals Tas10:33:19
Mark WestAustralopers10:35:48
Ainsley ScottAustralopers10:39:28
Paul EnkelaarAustralopers10:42:33
Keith HewittAustralopers10:45:34
Niko StonerAustralopers10:53:18
Anthony StonerAustralopers10:55:20
Bernard WalkerAustralopers11:01:07
Greg HawthorneAustralopers11:03:55
Hugh FitzgeraldAustralopers11:14:17
Liz CanningAustralopers11:16:25
Charles DragarAustralopers11:26:58
Kirsten FairfaxAustralopers11:54:24

Medium

4 375 m, 35 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EDT)
Beverley MillerAustralopers09:53:42
Terry CavanaghAustralopers10:03:20
Dane CavanaghAustralopers10:09:18
Lindsay PenderAustralopers10:11:23
Hamish AllenCasuals TAS10:13:33
Sue HancockAustralopers10:15:23
Chanchal FoxenAustralopers10:17:22
Jane CatchpoleAustralopers10:19:22
Elizabeth BicevskisAustralopers10:21:18
Bert ElsonAustralopers10:23:17
Jan HardyAustralopers10:25:21
Django RichardsonCasuals Tas10:27:20
Renny DuckettAustralopers10:29:41
Sandi PowellAustralopers10:31:21
Geoff PowellAustralopers10:33:22
Mike CalderAustralopers10:35:21
Jenny SheridanAustralopers10:40:00
Kate LucasAustralopers10:41:15
Peter SmartAustralopers10:44:46
Graham SargisonAustralopers10:49:38
Martin BicevskisAustralopers10:51:19
Eddie StonerAustralopers10:55:18
Charlie GrovesAustralopers10:57:18
Wayne GriggsAustralopers10:58:20
Helena GriggsAustralopers10:59:58
Matt GrovesAustralopers11:01:35
Sally WayteAustralopers11:02:16
Valerie WayteAustralopers11:03:14
Sara BrainAustralopers11:04:21
Robyn ChapmanAustralopers11:05:18
Rosie RutledgeAustralopers11:06:18
Sandra DíazAustralopers11:28:35
Mandy McIntyreAustralopers11:32:04
Hugh GiblinAustralopers11:32:05
Rohan WolfeCasuals TAS11:50:25

Short

2 150 m, 17 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EDT)
Peter ShawAustralopers09:50:40
Rodney MillerAustralopers09:53:38
Andrew KoerbinAustralopers10:07:18
Krissy WardAustralopers10:13:19
Ryan WattsCasuals TAS10:15:18
Sally SalierAustralopers10:19:27
Elliot McIvorCasuals TAS10:27:24
Janet BushAustralopers10:30:20
Karen WalterCasuals TAS10:38:18
Will EnkelaarAustralopers10:39:03
Emily WalterAustralopers10:40:30
Kim EnkelaarAustralopers10:46:18
Esta BirdahicAustralopers10:51:43
Sarah WhitmoreAustralopers11:04:53
Rachel GriggsAustralopers11:14:42
Chloe Clifford-GriggsAustralopers11:15:40
Neil HawthorneAustralopers12:02:08

Novice

1 625 m, 7 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EDT)
Adalyn ScottAustralopers10:02:00
Amy ThurlingAustralopers10:29:18
Melissa ThurlingAustralopers10:29:20
Lucas DiazCasuals TAS10:44:02
Abigail HewittAustralopers10:55:48
George LeonardCasuals TAS11:21:40
Sidney Hawthorne WaltersCasuals TAS12:09:12