Orienteering Australia

Start list for ACT Street Series: Watson

Event informationShow start list by organisationPrint

Name: ACT Street Series: Watson
Organiser: Orienteering ACT
Date: Monday 12 April 2021

A: Men

11 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EST)
Chris AndersenNo club membership17:40
Peter AntcliffNo club membership17:40
Tim CochranePO-A17:40
Graham FifieldNo club membership17:40
Giles LambNo club membership17:40
Jonathan MillerNo club membership17:40
Andrew SlatteryRR-A17:40
Anthony SlatyerPO-A17:40
Brendan WilsonBS-A17:40
Joseph WilsonBS-A17:40
Zac ZahariasNo club membership17:40

A: Women

4 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EST)
Judith ColmanNo club membership17:40
Amelia CookNo club membership17:40
Shannon JonesAO-A17:40
Amelia WaltonNo club membership17:40

B: Men

4 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EST)
Leroy DickieNo club membership17:40
James HeyesNo club membership17:40
Greg LaneNo club membership17:40
Greg WilsonBS-A17:40

B: Women

4 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EST)
Melissa ClarkeNo club membership17:40
Carol HardingBS-A17:40
Elizabeth HumphriesNo club membership17:40
Mary SietsmaNo club membership17:40

B: Teams

4 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EST)
Kez DickieNo club membership17:40
Brigitta HembrowNo club membership17:40
Robert HembrowNo club membership17:40
Sam SiddinsNo club membership17:40

C: Men

6 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EST)
Nikolaus ElzPO-A17:40
Garry FryNo club membership17:40
Michael MitchellNo club membership17:40
John SuominenWE-A17:40
Ewen ThompsonNo club membership17:40
Jim WhiteNo club membership17:40

C: Women

4 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EST)
Lynwen ConnickBS-A17:40
Elizabeth DunbarPO-A17:40
Carol MastersNo club membership17:40
Louise RoseNo club membership17:40

C: Teams

7 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EST)
Carla Allmich-CairaNo club membership17:40
Patrick BethuneNo club membership17:40
Samuel BethuneNo club membership17:40
Hamish BonehamNo club membership17:40
Gary CairaNo club membership17:40
Dan HoyNo club membership17:40
Sara RocoleyNo club membership17:40

D: Men

4 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EST)
Narasimha Rao BandiPO-A17:40
A JeffreyNo club membership17:40
Peter PalmerNo club membership17:40
John SpoonerNo club membership17:40

D: Women

2 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EST)
Parissa PoulisNo club membership17:40
Jennifer WebbNo club membership17:40

D: Teams

4 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EST)
Alysha McNeeNo club membership17:40
Raynie McNeeNo club membership17:40
Julia RaineNo club membership17:40
Rosie Waddell-WoodNo club membership17:40

PowerWalk: Men

7 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EST)
Bruce BarnettBS-A17:40
Lawrie BrownPO-A17:40
Michael BurtNo club membership17:40
Keith FifieldNo club membership17:40
Jon GlanthNo club membership17:40
Daniel GreenNo club membership17:40
John HardingPO-A17:40

PowerWalk: Women

4 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EST)
Sara CheneryNo club membership17:40
Michelle CochranePO-A17:40
Susan FordNo club membership17:40
Pat MiethkePO-A17:40

PowerWalk: Teams

8 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EST)
Kathleen BarrettNo club membership17:40
Samara CarrollNo club membership17:40
Edith GrayNo club membership17:40
Alexandra McAndrewNo club membership17:40
Jeff PoppleNo club membership17:40
Michael PoppleNo club membership17:40
Millie RomeiNo club membership17:40
Lorraine TomlinsNo club membership17:40