Orienteering Australia

Start list for Local Event - Lane Cove National Park

Event informationShow start list by organisationPrint

Name: Local Event - Lane Cove National Park
Organiser: Bennelong Northside Orienteers
Date: Sunday 21 September 2014

Very easy

1 300 m, 6 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EST)
406162Clementine Gleeson Cook and Rachael BowaNo club09:47:11
406141Glenn, Ilmam, Khadijah, Atsha and MuhamadOkänd09:48:48
409758Brady KoprivaUringa Orienteers09:52:43
44159Jamie MarshBig Foot Orienteers10:07:34
44159Ariadna IskhkovaBennelong Northside Orienteers10:32:59
406685Cathy and Emily McGregorGaringal Orienteers11:15:56

Easy

2 300 m, 9 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EST)
1602101Jana GorchokovaNo club09:59:48
2037133Daniel PovahBennelong Northside Orienteers10:04:06
406143Jill WoodruffGaringal Orienteers10:18:29
7003160Bryony CoxBig Foot Orienteers10:23:38
406691Zoe JuddNo club10:44:02
406687Gary, Kyle and Ryan McGregorGaringal Orienteers11:15:51
406156Saskia Ridley-SmithNo club11:17:34
1602053Alex BraudeNo club11:25:37
406686McWilliams No club11:36:38

Short Mod

3 800 m, 20 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EST)
346019Aco StamenkovskiOkänd09:37:47
2037082Martin SladeGaringal Orienteers09:47:35
2037083Hester SladeGaringal Orienteers09:47:37
2041042Margaret Waugh and Henry FosterNorth Epping09:49:44
9002506Ewan ShinglerBig Foot Orienteers09:54:02
406150Neil SchaferEpping09:59:04
1602142Rebecca GeorgeBig Foot Orienteers10:03:30
2037121Michelle PovahBennelong Northside Orienteers10:05:18
9101317Serena DoyleUringa Orienteers10:21:32
7003159Tim CoxBig Foot Orienteers10:23:29
2035665Keith GoodeBig Foot Orienteers10:39:26
2053981Cheryl DaviesBennelong Northside Orienteers10:50:35
1931323Tania KennedyGaringal Orienteers10:57:04
406679Shaun HollowayNo club10:58:51
2033911Stephen HollowayLA11:00:05
2024103Tom KennedyBig Foot Orienteers11:00:37
2024101Alex KennedyBig Foot Orienteers11:01:38
331932Sandy KernoKerno11:11:01
2037716Angela MurrayUringa Orienteers11:14:02
2026319Darren SlatteryBennelong Northside Orienteers11:48:19

Long Mod

5 200 m, 28 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EST)
430805Matt HackettLA09:45:48
2026316Jim ForbesGaringal Orienteers09:45:57
2024102Peter AnnettsGaringal Orienteers09:49:10
1602132Brook MartinGaringal Orienteers09:52:32
2025156Mark ShinglerBig Foot Orienteers09:53:36
364438Rod EckelsGaringal Orienteers09:54:28
9200774Matt WestwoodUringa Orienteers09:55:57
2026301Paula ShinglerBig Foot Orienteers09:57:51
402494Simon GeorgeBig Foot Orienteers10:00:54
2048077Warwick SelbyGaringal Orienteers10:01:29
2026307Joanna ParrBig Foot Orienteers10:02:19
9200649Alice WestwoodUringa Orienteers10:02:52
9101024Alastair GeorgeBig Foot Orienteers10:03:36
1602104Andrew HillLA10:10:17
2037114Elizabeth BulmanGaringal Orienteers10:10:59
2036851Ross BarrGaringal Orienteers10:12:34
1602053Michael FreeBig Foot Orienteers10:13:21
2026311Peter ThomasonBennelong Northside Orienteers10:22:33
1250780Jayne SalesBig Foot Orienteers10:23:08
503593Andrew BrownNo club10:25:37
1399382Michael Ridley-SmithBig Foot Orienteers10:31:10
2037731Stuart DeaneBig Foot Orienteers10:38:11
1399374Fedor IskhakovBennelong Northside Orienteers10:46:06
406688Brett SewellBennelong Northside Orienteers10:51:33
938040Eoin RotheryBig Foot Orienteers10:59:32
553550Cath ChalmersBig Foot Orienteers11:04:18
402401Andy GrahamBig Foot Orienteers11:06:20
2037085Stefan KuehnGaringal Orienteers11:24:02