Orienteering Australia

Start list for City Beach North (Metro Series 2)

Event informationShow start list by organisationPrint

Name: City Beach North (Metro Series 2)
Organiser: Wullundigong Orienteers of the West
Date: Sunday 9 October 2016

Long

8 000 m, 11 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (WST)
Brian AustinWullundigong Orienteers of the West09:00
Sten ClaessensKulgun Orienteers09:00
Bryce CrageBibbulmun Orienteers09:00
Ian FinnieWullundigong Orienteers of the West09:00
Graeme HarrisWullundigong Orienteers of the West09:00
Matt Henderson- -09:00
Bernhard KlingseisenKulgun Orienteers09:00
Nick LethbridgeWullundigong Orienteers of the West09:00
Calum McLeod- -09:00
Ricky ThackrayBibbulmun Orienteers09:00
Ondrej Vesely- -09:00

Medium

5 000 m, 39 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (WST)
Liz Addison- -09:00
Anne AustinWullundigong Orienteers of the West09:00
Carol BrownlieWullundigong Orienteers of the West09:00
Ken BrownlieWullundigong Orienteers of the West09:00
Mary ConroyLOST09:00
Alan CoxLOST09:00
Moreen CoxLOST09:00
Nick DaleNedlands09:00
Ben Dalton- -09:00
Ian DaltonKulgun Orienteers09:00
Ken DaltonWullundigong Orienteers of the West09:00
Daniel EvesBibbulmun Orienteers09:00
Tyler EvesBibbulmun Orienteers09:00
Callum + 2 Gauntlett- -09:00
Cedric Gros- -09:00
Peter Hill- -09:00
Mike HoweLOST09:00
Debra LethbridgeWullundigong Orienteers of the West09:00
Ron MarcusWullundigong Orienteers of the West09:00
Andrew MartinWullundigong Orienteers of the West09:00
Kellie MartinWullundigong Orienteers of the West09:00
Oliver MartinWullundigong Orienteers of the West09:00
Richard MatthewsLOST09:00
Ken Maxfield- -09:00
Zaga McCarreyApplecross09:00
Daisy McCauleyWullundigong Orienteers of the West09:00
Rosalie McCauleyWullundigong Orienteers of the West09:00
Sharon McFarlaneOrienteering Association of WA09:00
Peter + 3 Mee- -09:00
Russel MontgomeryCarlisle09:00
Andre MorkelLOST09:00
Alice Mrazek-Scriven- -09:00
Emily + Seb Poole + Buzynski- -09:00
Robyn Rennie- -09:00
Amanda RintoulLOST09:00
Noel SchoknechtLOST09:00
Phil + Janice Smith- -09:00
Roger + Suzanne Weber- -09:00
Rob WestBibbulmun Orienteers09:00

Short

3 000 m, 25 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (WST)
Janet Applegate- -09:00
Sarah Barblett- -09:00
Heike BehrbohmKulgun Orienteers09:00
Archie + 3 Brownlie- -09:00
Lara DaleNedlands09:00
Zali DaleNedlands09:00
Tui Dufty- -09:00
Andrea EvesBibbulmun Orienteers09:00
Mason EvesBibbulmun Orienteers09:00
Nicolette + Isobel Finnie- -09:00
Toni FrankBibbulmun Orienteers09:00
Jane HardyWullundigong Orienteers of the West09:00
Ruby + Ruth Henderson + Kinal- -09:00
Felicity Ivivon- -09:00
Selena + Ian Kille- -09:00
Riley McFarlaneBibbulmun Orienteers09:00
Tristan + Karen Merritt + Staudte- -09:00
Cal Pullin- -09:00
Melinda RichardsWullundigong Orienteers of the West09:00
Sarah RichardsWullundigong Orienteers of the West09:00
Shaun RichardsWullundigong Orienteers of the West09:00
Ryan + 2 Scriven- -09:00
Natasha SpargBibbulmun Orienteers09:00
Lois WestBibbulmun Orienteers09:00
Don YoungBibbulmun Orienteers09:00