Orienteering Australia

Start list for Melbourne PAS Eastern Summer Series 19 - Blackburn Lake

Event informationShow start list by classShow start list by organisationPrint

Name: Melbourne PAS Eastern Summer Series 19 - Blackburn Lake
Organiser: Yarra Valley Orienteering Club
Date: Wednesday 22 February 2017

C (Scatter)

58 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EDT)
RILEY ANASTASIDandenong Ranges Orienteering Club19:00
HAMISH ANDERSONOrienteering Victoria19:00
THOMAS ANDRONISOrienteering Victoria19:00
LAURENCE ARMSTRONGOrienteering Victoria19:00
MASON ARTHURMelbourne Forest Racers19:00
HARRY CREEKOrienteering Victoria19:00
PETER DALWOODDandenong Ranges Orienteering Club19:00
WARWICK DAVISTuckonie Orienteering Club19:00
TIM DENTYarra Valley Orienteering Club19:00
ANDREW DI BATTISTAOrienteering Victoria19:00
PRUE DOBBINBayside Kangaroos Orienteers19:00
DEBBIE DODDDandenong Ranges Orienteering Club19:00
SIMON EVANSOrienteering Victoria19:00
JOHN FITZGERALDOrienteering Victoria19:00
EMMA GATESOrienteering Victoria19:00
LIAM GREEROrienteering Victoria19:00
JAMES GUNASEGARAMOrienteering Victoria19:00
MURRAY HANNABayside Kangaroos Orienteers19:00
TIM HATLEYBayside Kangaroos Orienteers19:00
FINN HORANOrienteering Victoria19:00
DALE HOWEDandenong Ranges Orienteering Club19:00
LACHLAN JAFFREYOrienteering Victoria19:00
MARK JAFFREYOrienteering Victoria19:00
JAN KAUTSKYOrienteering Victoria19:00
TIM KEEPOrienteering Victoria19:00
MATTHEW KINGBayside Kangaroos Orienteers19:00
VANESSA KINGBayside Kangaroos Orienteers19:00
SEAN LARKINOrienteering Victoria19:00
THOMAS LEEOrienteering Victoria19:00
PETER MALONEYNillumbik Emus Orienteering Club19:00
LACHLAN MCKEITHOrienteering Victoria19:00
ANGUS MCRAEOrienteering Victoria19:00
STUART MCWILLIAMDandenong Ranges Orienteering Club19:00
JOHN MEEKINGYarra Valley Orienteering Club19:00
LIBBY MEEKINGYarra Valley Orienteering Club19:00
DENNIS MEWSBayside Kangaroos Orienteers19:00
BARRY MOORENillumbik Emus Orienteering Club19:00
ZAYNE PASHALIARISOrienteering Victoria19:00
DENISE PIKEDandenong Ranges Orienteering Club19:00
DAVID PRENTICENillumbik Emus Orienteering Club19:00
MARCUS REDMANOrienteering Victoria19:00
BRETT REEDOrienteering Victoria19:00
DAVID RODGERSOrienteering Victoria19:00
HENRY ROLFEOrienteering Victoria19:00
REG SAUNDERSDandenong Ranges Orienteering Club19:00
ASHA STEERDandenong Ranges Orienteering Club19:00
JANINE STEERDandenong Ranges Orienteering Club19:00
DEB SUTHERLANDBayside Kangaroos Orienteers19:00
GREG TAMBLYNBayside Kangaroos Orienteers19:00
HADYN TANGMelbourne Forest Racers19:00
LANCE THOMASOrienteering Victoria19:00
WILL THOMASOrienteering Victoria19:00
MATTHEW USATOFFOrienteering Victoria19:00
TED VAN GELDERMALSENYarra Valley Orienteering Club19:00
COLIN WANGOrienteering Victoria19:00
TOMMY WEIOrienteering Victoria19:00
JOHN WEYMOUTHOrienteering Victoria19:00
GORDON WILSONBayside Kangaroos Orienteers19:00