Orienteering Australia

Start list for Melbourne PAS Eastern Summer Series 19 - Blackburn Lake

Event informationShow start list by classShow start list by organisationPrint

Name: Melbourne PAS Eastern Summer Series 19 - Blackburn Lake
Organiser: Yarra Valley Orienteering Club
Date: Wednesday 22 February 2017

Power Walkers

45 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EDT)
GWENNYTH BAKERBayside Kangaroos Orienteers19:00
NELLIE BENNETTOrienteering Victoria19:00
PETER BLACKYarra Valley Orienteering Club19:00
LEN BUDGEBayside Kangaroos Orienteers19:00
BARRY CROSSBayside Kangaroos Orienteers19:00
BELINDA DALEYarra Valley Orienteering Club19:00
HENK DE JONGBayside Kangaroos Orienteers19:00
JACKIE DEMPSTERYarra Valley Orienteering Club19:00
JOHN DEMPSTERYarra Valley Orienteering Club19:00
KATHERINE DENTYarra Valley Orienteering Club19:00
RON FREDERICKNillumbik Emus Orienteering Club19:00
MARGI FREEMANTLEYarra Valley Orienteering Club19:00
LYN GREENYarra Valley Orienteering Club19:00
LYN GREENWOODDandenong Ranges Orienteering Club19:00
ANDREW HARDYOrienteering Victoria19:00
VERITY HARINGOrienteering Victoria19:00
MICHAEL HAYWARDNillumbik Emus Orienteering Club19:00
ANNIE HOLLAWAYBayside Kangaroos Orienteers19:00
MICHAEL HUBBERTBayside Kangaroos Orienteers19:00
SCHON HUDSONNillumbik Emus Orienteering Club19:00
PHILIP HUTTONBayside Kangaroos Orienteers19:00
HELEN KERLEYDandenong Ranges Orienteering Club19:00
JENNY KINGOrienteering Victoria19:00
JOSEPH LOOrienteering Victoria19:00
ALLAN MILLERDandenong Ranges Orienteering Club19:00
PAT MILLERDandenong Ranges Orienteering Club19:00
IAN MORGANBayside Kangaroos Orienteers19:00
PETER MUMMERYOrienteering Victoria19:00
NAVIGATORS NEWBURYOrienteering Victoria19:00
ELI NIALLOrienteering Victoria19:00
SUZANNE OCALLAGHANVictorian ARDF Group19:00
KAY RASIDIBayside Kangaroos Orienteers19:00
GREY SCOUTSOrienteering Victoria19:00
RED SCOUTSOrienteering Victoria19:00
TAWNY SCOUTSOrienteering Victoria19:00
WHITE SCOUTSOrienteering Victoria19:00
DIANNE SHALDERSVictorian ARDF Group19:00
ROGER SLADEBayside Kangaroos Orienteers19:00
CARL STEMPDandenong Ranges Orienteering Club19:00
DAVE STILLWELLOrienteering Victoria19:00
IAN STIRLINGNillumbik Emus Orienteering Club19:00
BEV TREASEBayside Kangaroos Orienteers19:00
MERV TREASEBayside Kangaroos Orienteers19:00
STEVE UNKNOWNOrienteering Victoria19:00
ILZE YEATESDandenong Ranges Orienteering Club19:00