Orienteering Australia

Start list for Twilight Series Event 7 - Torrens Linear Prk Athelstone

Event informationShow start list by organisationPrint

Name: Twilight Series Event 7 - Torrens Linear Prk Athelstone
Organiser: Orienteering SA
Date: Friday 13 January 2017

Short

2 500 m, 7 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (CDT)
Steph BaconYA S18:00
Zoe CarterTJ S18:00
Colin DoddOH S18:00
Wendy HeapYA S18:00
Jan HillyardTJ S18:00
David LawTT S18:00
Aaron MaddisonOH S18:00

Medium

3 800 m, 36 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (CDT)
Bridget AndersenOH S18:00
Sue BamentOH S18:00
Laura BellYA S18:00
Cameron CareenCR S18:00
Peter CuttenWA S18:00
Erica DimentTT S18:00
Jeff DinningOH S18:00
Brodie Dobson-keeffeYA S18:00
David DuffieldWA S18:00
Pam DuffieldWA S18:00
Robert DuffieldWA S18:00
Keren FaulknerOH S18:00
Simon GilbieTJ S18:00
Cameron GreenYA S18:00
Jarrod HarknessWA S18:00
Sophie HayYA S18:00
Christy JohnCR S18:00
Rochelle JohnsonYA S18:00
Neil JonesYA S18:00
John LyonTT S18:00
Dave NicholsonYA S18:00
Ruth NicholsonYA S18:00
Ethan PenckYA S18:00
Nathan PorterYA S18:00
Ella RobinsonWA S18:00
Vicki SpillaneTT S18:00
Anne StasinowskyCR S18:00
Ken ThompsonTT S18:00
Frank TomasWA S18:00
Ellie TurnerYA S18:00
Kate TurnerYA S18:00
Finlay TwiningYA S18:00
Adrian UppillOH S18:00
Robin UppillOH S18:00
Olivera WatermanWA S18:00
Allison WhittakerTT S18:00

Long

6 100 m, 15 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (CDT)
Thomas BrazierOH S18:00
Ben CazzolatoTJ S18:00
Toby CazzolatoTJ S18:00
Craig ColwellOH S18:00
Nicholas CongediOH S18:00
Trevor DimentTT S18:00
Chris FranklinTJ S18:00
David GeorgeTT S18:00
Will KennedyWA S18:00
Andrew MogridgeWA S18:00
Stefano RausOH S18:00
Tania SheldonTT S18:00
Anton SteketeeYA S18:00
Simon UppillOH S18:00
Nadia VelaitisYA S18:00

Scatter Male

12 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (CDT)
Morris AllenCR S18:00
Lewis CarterTJ S18:00
Steve CooperYA S18:00
Robin EnglishWA S18:00
Andrew KennedyWA S18:00
Peter KreminskiWA S18:00
Doug McMurrayYA S18:00
Trent McTnerneyOH S18:00
John NieuwenhovenTT S18:00
George ReevesTT S18:00
Greg RowberryWA S18:00
David TilbrookOH S18:00

Scatter Female

3 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (CDT)
Evelyn ColwellOH S18:00
Abigail GeorgeTT S18:00
Joanna GeorgeTT S18:00