Orienteering Australia

Start list for Twilight Series Event 8 - Kingston Park - Marino

Event informationShow start list by classPrint

Name: Twilight Series Event 8 - Kingston Park - Marino
Organiser: Orienteering SA
Date: Friday 20 January 2017

CR S

6 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameClassCourse lengthStart time (CDT)
Marta GarciaMedium (41)4 500 m18:00
Vince RoseMedium (41)4 500 m18:00
Ann StasinouskyMedium (41)4 500 m18:00
Christy StasinouskyMedium (41)4 500 m18:00
Ezanee CooperLong (12)5 800 m18:00
Morris AllenScatter Male (11) m18:00

GS N

1 entered competitor
Bib numberPunching card numberNameClassCourse lengthStart time (CDT)
Thomas CarterLong (12)5 800 m18:00

OH S

24 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameClassCourse lengthStart time (CDT)
Daniel BurdenShort (17)2 800 m18:00
Lucas BurdenShort (17)2 800 m18:00
Rachel BurdenShort (17)2 800 m18:00
Skye JonesShort (17)2 800 m18:00
Leanne OsborneShort (17)2 800 m18:00
Louise PetherickShort (17)2 800 m18:00
Charlie StuchberyShort (17)2 800 m18:00
Paul StuchberyShort (17)2 800 m18:00
Peta StuchberyShort (17)2 800 m18:00
Simon BurdenMedium (41)4 500 m18:00
Dion ByasMedium (41)4 500 m18:00
Ned ByasMedium (41)4 500 m18:00
Leith SodenMedium (41)4 500 m18:00
Zara SodenMedium (41)4 500 m18:00
Adrian UppillMedium (41)4 500 m18:00
Robin UppillMedium (41)4 500 m18:00
Esther van der LindenMedium (41)4 500 m18:00
Josh van der LindenMedium (41)4 500 m18:00
Martin van der LindenMedium (41)4 500 m18:00
Zara van der LindenMedium (41)4 500 m18:00
Craig ColwellLong (12)5 800 m18:00
Lachlan McCarthyLong (12)5 800 m18:00
Trent McInernyScatter Male (11) m18:00
Evelyn ColwellScatter Female (4) m18:00

TJ S

12 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameClassCourse lengthStart time (CDT)
Zoe CarterShort (17)2 800 m18:00
Carol HomesShort (17)2 800 m18:00
Grace HomesShort (17)2 800 m18:00
Sophia HomesShort (17)2 800 m18:00
Stephen CavanaghMedium (41)4 500 m18:00
Ben CazzolotoMedium (41)4 500 m18:00
Toby CazzolotoMedium (41)4 500 m18:00
Alwin LimMedium (41)4 500 m18:00
Mark HomesLong (12)5 800 m18:00
Richard BorrelliScatter Male (11) m18:00
Lewis CarterScatter Male (11) m18:00
Simon GilbieScatter Male (11) m18:00

TT S

15 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameClassCourse lengthStart time (CDT)
Andrew BerboonMedium (41)4 500 m18:00
Charlotte BraderMedium (41)4 500 m18:00
Erica DimentMedium (41)4 500 m18:00
Ben van der LindenMedium (41)4 500 m18:00
Paul van der LindenMedium (41)4 500 m18:00
Sam van der LindenMedium (41)4 500 m18:00
Alison WhittakerMedium (41)4 500 m18:00
Trevor DimentLong (12)5 800 m18:00
Antonio GarciaLong (12)5 800 m18:00
David GeorgeLong (12)5 800 m18:00
Jack MarschallScatter Male (11) m18:00
John NieuwenhovenScatter Male (11) m18:00
George ReevesScatter Male (11) m18:00
Abigail GeorgeScatter Female (4) m18:00
Joanna GeorgeScatter Female (4) m18:00

WA S

16 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameClassCourse lengthStart time (CDT)
Dorothy CasanovaShort (17)2 800 m18:00
Jim CasanovaShort (17)2 800 m18:00
Robyn CuttenShort (17)2 800 m18:00
Peter CuttenMedium (41)4 500 m18:00
David DuffieldMedium (41)4 500 m18:00
Pam DuffieldMedium (41)4 500 m18:00
Robert DuffieldMedium (41)4 500 m18:00
Dalice KentMedium (41)4 500 m18:00
Paul MorganMedium (41)4 500 m18:00
Frank TomasMedium (41)4 500 m18:00
Rachael UptonMedium (41)4 500 m18:00
Tyson HillyardLong (12)5 800 m18:00
Amber TomasLong (12)5 800 m18:00
Andrew KennedyScatter Male (11) m18:00
Peter KreminskiScatter Male (11) m18:00
Jenny CasanovaScatter Female (4) m18:00

YA S

11 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameClassCourse lengthStart time (CDT)
Steph BaconShort (17)2 800 m18:00
Cameron GreenMedium (41)4 500 m18:00
Wendy HeapMedium (41)4 500 m18:00
Rachel MoonMedium (41)4 500 m18:00
Dave NicolsonMedium (41)4 500 m18:00
Ruth NicolsonMedium (41)4 500 m18:00
Nathan PorterMedium (41)4 500 m18:00
Josephine SmernikMedium (41)4 500 m18:00
Alyce HeapLong (12)5 800 m18:00
Finlay TwiningLong (12)5 800 m18:00
Ron SmernikScatter Male (11) m18:00