Orienteering Australia

Start list for Rock Oyster OY #8

Event informationShow start list by organisationPrint

Name: Rock Oyster OY #8
Organiser: Tintookies Orienteers
Date: Sunday 20 August 2017

W10A

2 000 m, 1 entered competitor
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (CST)
2084705Annabel LloydTT S10:00:08

W14A

3 200 m, 3 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (CST)
2099385Eliza GrivellTT S09:54:19
9102050Jemima LloydTT S10:38:08
437269Ana PenckYA S10:41:58

W20A

4 900 m, 4 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (CST)
9005346Meredith NormanTJ S09:47:11
9201053Joanna GeorgeTT S10:19:40
9201051Abigail GeorgeTT S10:23:38
2046699Emily SorensenTT S11:09:45

W21AS

4 900 m, 1 entered competitor
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (CST)
1396886Fern HillyardWA S11:24:52

WOB

3 200 m, 2 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (CST)
449467Olivera WatermanWA S10:33:47
2099374Jacqueline StephensYA S11:55:22

W35A

5 900 m, 1 entered competitor
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (CST)
4612621Sarah GilbertCR S10:37:49

W45A

4 900 m, 4 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (CST)
1395956Susan GeorgeTT S10:21:41
2099390Evelyn ColwellOH S10:37:47
1392401Robin UppillOH S10:53:40
405708Erica DimentTT S11:13:21

W45AS

3 400 m, 1 entered competitor
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (CST)
1395960Jill CongediOH S10:13:46

W55A

3 400 m, 1 entered competitor
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (CST)
2056609Meredith RaschWA S10:37:51

W55+AS

3 400 m, 2 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (CST)
407976Ruth NicolsonYA S10:36:15
405726Zita SankauskasOH S10:57:54

W65A

3 400 m, 1 entered competitor
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (CST)
407960Marian ArthurTT S10:06:42

W75A

3 400 m, 1 entered competitor
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (CST)
407985Helen SmithTT S10:53:44

M12A

2 400 m, 2 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (CST)
405746Mitchell MorcomTJ S10:59:47
405745Daniel MorcomTJ S11:03:52

M14A

4 200 m, 3 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (CST)
2056604Jack MarschallTT S10:13:45
7130204Oscar JohnstonTJ S10:49:53
8273645Toby CazzolatoTJ S11:18:10

M16A

5 900 m, 2 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (CST)
9201365Remi AfnanYA S09:52:27
2056607Ethan PenckYA S10:27:45

M20A

7 900 m, 1 entered competitor
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (CST)
449464Nicholas CongediOH S10:18:33

M21A

11 100 m, 2 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (CST)
1395955Simon UppillOH S10:19:19
2013205Bridget AndersonOH S10:21:39

M21AS

5 900 m, 3 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (CST)
9561007Desmond NormanTJ S09:49:16
9101996Tyson HillyardWA S10:11:38
2099387Ian GrivellTT S11:14:42

MOB

4 200 m, 1 entered competitor
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (CST)
9102049James LloydTT S10:39:48

M35A

11 100 m, 1 entered competitor
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (CST)
1392409Andrew KennedyWA S09:50:47

M45A

7 900 m, 4 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (CST)
405641Chris ReimerTE S09:47:46
352038Steve CooperYA S10:37:45
1398395Greg MorcomTJ S11:01:48
8641487Ruhi AfnanYA S11:09:44

M45AS

4 900 m, 1 entered competitor
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (CST)
352017Robert KrieslTT S10:09:34

M55A

4 900 m, 8 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (CST)
2056610Mark OvertonWA S10:35:44
407975Dave NicolsonYA S10:39:47
2082214Lewis CarterTJ S10:43:48
1395959Adrian UppillOH S10:47:44
405731Craig ColwellOH S10:51:43
9101323David GeorgeTT S10:58:03
405730Trevor DimentTT S10:59:46
2065558Aylwin LimTJ S11:03:48

M55+AS

3 400 m, 2 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (CST)
405736Ken ThompsonTT S10:09:38
1395957Jeffrey DinningOH S10:11:51

M65A

4 900 m, 6 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (CST)
405602Robin EnglishWA S09:48:52
204228Clive ArthurTT S10:17:42
2046655Andrew WatermanWA S10:33:45
2086750Frank BurdenOH S10:41:59
2080255Robert SmithTT S10:45:45
352009Robert TuckerYA S10:49:44

M75A

3 400 m, 4 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (CST)
437265George ReevesTT S09:35:25
407968Frank TomasWA S10:27:48
9101691Peter KreminskiWA S10:31:53
407914John LyonTT S11:15:13

2M

7 900 m, 1 entered competitor
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (CST)
405608Brodie AplinCR S10:50:07

6M

4 200 m, 2 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (CST)
405645Doug JohnstonTJ S10:47:45
2056612Barrie OrmsbyCR S11:03:47

8F

2 400 m, 3 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (CST)
44228Janet HillyardTJ S10:07:06
405644Fiona MorcomTJ S11:01:49
352020Ann NolanTJ S11:23:00

4G

4 900 m, 5 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (CST)
405604Marjo BaanCR S10:15:30
405604Annette OianCR S10:15:30
405609Lochy DavidsonCR S11:01:41
405609Sam DavidsonCR S11:01:41
405609Molly Nichols-PavyCR S11:01:41

7G

3 200 m, 4 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (CST)
405606Chris MilnerCR S10:21:44
405606Jill MilnerCR S10:21:44
405627Christopher FinchCR S11:10:16
405627Kathleen FinchCR S11:10:16

9G

2 000 m, 2 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (CST)
405635Remi AfnanYA S11:38:20
405635Max StandingYA S11:38:20