Orienteering Australia

Start list for Melbourne PAS Eastern Summer Series 10 - Highbury Hill

Event informationShow start list by organisationPrint

Name: Melbourne PAS Eastern Summer Series 10 - Highbury Hill
Organiser: Bayside Kangaroos Orienteers
Date: Wednesday 20 December 2017

Course Setter

1 entered competitor
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EDT)
MARTIN KOZMA19:00

A (Scatter)

20 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EDT)
BRYAN ACKERLY19:00
RICK BAILES19:00
ANDREW BAKER19:00
PETER BROOKS19:00
MICHAEL DARDIS19:00
ALICIA DYMOWSKI19:00
CHRIS GODFRED-SPENNING19:00
MATT HERITAGE19:00
PETER HOBBS19:00
ANDREW HUNTER19:00
KEN JAMES19:00
GEOFFREY MCLEAN19:00
PAUL MONKS19:00
COLIN PEARCE19:00
DAVID PRENTICE19:00
SIMON RYAN19:00
VIC SEDUNARY19:00
BLAIR TREWIN19:00
HELEN WALPOLE19:00
HUGH WILSON19:00

B (Scatter)

17 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EDT)
NEALE BANKS19:00
PETER DALWOOD19:00
IAN DAVIES19:00
IAN GREENWOOD19:00
TIM HATLEY19:00
GEOFF HUDSON19:00
VANESSA KING19:00
NICK MADDOCK19:00
PETER MALLEN19:00
STEVEN O'CONNELL19:00
BRUCE PATERSON19:00
DENISE PIKE19:00
JAMES ROBERTSON19:00
ROGER SLADE19:00
LANITA STEER19:00
LAURIS STIRLING19:00
MERV TREASE19:00

C (Scatter)

16 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EDT)
ERIN BRODIE19:00
ERIC DAVIDSON19:00
RYAN DAVIES19:00
KATHERINE DENT19:00
PRUE DOBBIN19:00
ROBERT HUDSON19:00
JAY KERLEY19:00
DAVID KNIGHT19:00
GEOFF LAW19:00
PETER MALONEY19:00
CLAIRE MARTIN19:00
DENNIS MEWS19:00
ANDREW PERKINS19:00
REG SAUNDERS19:00
JANINE STEER19:00
GREG TAMBLYN19:00

D (Scatter)

11 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EDT)
SARAH DAVIES19:00
HENK DE JONG19:00
DEBBIE DODD19:00
MURRAY HANNA19:00
ABBY JACKSON19:00
CAROLYN JACKSON19:00
MATTHEW KING19:00
PAM KING19:00
DIANNE SHALDERS19:00
SUZY SPEIRS19:00
EWEN TEMPLETON19:00

E (Scatter)

2 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EDT)
MELANIE BAHLO19:00
PETER YEATES19:00

Power Walkers

31 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EDT)
GEOFF ADAMS19:00
KEITH ANKER19:00
GWENNYTH BAKER19:00
MARK BESLEY19:00
GARRY BRODIE19:00
SANDY BURGOYNE19:00
BEV ESMORE19:00
RON FREDERICK19:00
PETER GROVER19:00
STAN GURMAN19:00
SUE GURMAN19:00
MARK HAMMOND19:00
MICHAEL HUBBERT19:00
HELEN KERLEY19:00
JANET KING19:00
ROSALIND KING19:00
KELLY LANE19:00
NOEL MCVEY19:00
ALLAN MILLER19:00
PAT MILLER19:00
MURIEL NEILSON19:00
NAVIGATORS NEWBURY19:00
SUZANNE O'CALLAGHAN19:00
CHRISTINE PALMER19:00
KAY RASIDI19:00
DAVE STILLWELL19:00
MICHAEL STILLWELL19:00
IAN STIRLING19:00
PHIL TORODE19:00
BEV TREASE19:00
ILZE YEATES19:00