Orienteering Australia

Start list for Twilight Series Event 2 - Glenelg

Event informationShow start list by classPrint

Name: Twilight Series Event 2 - Glenelg
Organiser: Orienteering SA
Date: Friday 24 November 2017

CR S

26 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameClassCourse lengthStart time (CDT)
Dion ByasShort (17)2 300 m18:00
Ned ByasShort (17)2 300 m18:00
Andrew CranleyShort (17)2 300 m18:00
Emma CranleyShort (17)2 300 m18:00
Jasmine CranleyShort (17)2 300 m18:00
Keira CranleyShort (17)2 300 m18:00
Ashley LarssonShort (17)2 300 m18:00
Tanya LarssonShort (17)2 300 m18:00
Tia AgostinettoMedium (32)3 900 m18:00
Venice AgostinettoMedium (32)3 900 m18:00
Callum BettisonMedium (32)3 900 m18:00
Craig BettisonMedium (32)3 900 m18:00
Joel BettisonMedium (32)3 900 m18:00
Thomas BrazierMedium (32)3 900 m18:00
Joshua DixMedium (32)3 900 m18:00
Grace HomesMedium (32)3 900 m18:00
Mark HomesMedium (32)3 900 m18:00
Sophia HomesMedium (32)3 900 m18:00
Alex HughMedium (32)3 900 m18:00
Tania SheldonMedium (32)3 900 m18:00
Bron StratfordMedium (32)3 900 m18:00
Ramsay StratfordMedium (32)3 900 m18:00
Ezanee CooperLong (14)4 800 m18:00
Artemiy HussnainLong (14)4 800 m18:00
Mel CrawleyScatter Male (16) m18:00
Bryn McComnScatter Male (16) m18:00

OH S

20 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameClassCourse lengthStart time (CDT)
Daniel BurdenShort (17)2 300 m18:00
Colin DoddShort (17)2 300 m18:00
Matilda FogartyShort (17)2 300 m18:00
Aaron MaddisonShort (17)2 300 m18:00
Rachel BurdenMedium (32)3 900 m18:00
Simon BurdenMedium (32)3 900 m18:00
Jeff DinningMedium (32)3 900 m18:00
Abbie FaulknerMedium (32)3 900 m18:00
Finn FogartyMedium (32)3 900 m18:00
Sandra McKeanMedium (32)3 900 m18:00
Carol SuchMedium (32)3 900 m18:00
Robin UppillMedium (32)3 900 m18:00
Craig ColwellLong (14)4 800 m18:00
Evelyn ColwellLong (14)4 800 m18:00
Angus HainesLong (14)4 800 m18:00
Leith SodenLong (14)4 800 m18:00
Zara SodenLong (14)4 800 m18:00
David TilbrookScatter Male (16) m18:00
Simon UppillScatter Male (16) m18:00
Bridget AndersonScatter Female (4) m18:00

OL OC

1 entered competitor
Bib numberPunching card numberNameClassCourse lengthStart time (CDT)
Andrew McCombScatter Male (16) m18:00

TJ S

8 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameClassCourse lengthStart time (CDT)
Jan HillyardShort (17)2 300 m18:00
Meredith NormanMedium (32)3 900 m18:00
Des NormanLong (14)4 800 m18:00
Lewis CarterScatter Male (16) m18:00
Toby CazzolatoScatter Male (16) m18:00
Simon GilbieScatter Male (16) m18:00
Rohan JacksonScatter Male (16) m18:00
Ann NolanScatter Female (4) m18:00

TT S

10 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameClassCourse lengthStart time (CDT)
Ken ThompsonShort (17)2 300 m18:00
Eliza GrivellMedium (32)3 900 m18:00
John LyonMedium (32)3 900 m18:00
Kate MarschallMedium (32)3 900 m18:00
David GeorgeLong (14)4 800 m18:00
Antonio GarciaScatter Male (16) m18:00
Max GrivellScatter Male (16) m18:00
Jack MarschallScatter Male (16) m18:00
John NiewenhovenScatter Male (16) m18:00
Joanna GeorgeScatter Female (4) m18:00

UG Q

1 entered competitor
Bib numberPunching card numberNameClassCourse lengthStart time (CDT)
Noelene AndersonShort (17)2 300 m18:00

WA S

7 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameClassCourse lengthStart time (CDT)
Robyn CuttenShort (17)2 300 m18:00
Olivera WatermanShort (17)2 300 m18:00
Peter CuttenMedium (32)3 900 m18:00
Andrew WatermanMedium (32)3 900 m18:00
Peter KreminskiScatter Male (16) m18:00
Greg RowberryScatter Male (16) m18:00
Jenny CasanovaScatter Female (4) m18:00

YA S

10 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameClassCourse lengthStart time (CDT)
Alyce HeapMedium (32)3 900 m18:00
Dave NicolsonMedium (32)3 900 m18:00
Ruth NicolsonMedium (32)3 900 m18:00
Gerry VelaitisMedium (32)3 900 m18:00
Dante AfnanLong (14)4 800 m18:00
Sandra AfnanLong (14)4 800 m18:00
Steve CooperLong (14)4 800 m18:00
Ethan PenckLong (14)4 800 m18:00
Rob TuckerLong (14)4 800 m18:00
Remi AfnanScatter Male (16) m18:00