Orienteering Australia

Start list for Twilight Series Event 7 - Torrens Linear Park, Paradise

Event informationShow start list by organisationPrint

Name: Twilight Series Event 7 - Torrens Linear Park, Paradise
Organiser: Orienteering SA
Date: Friday 12 January 2018

Short

7 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (CDT)
Tristan BettermanCR S18:00
Zoe CarterTJ S18:00
Robyn CuttenWA S18:00
Abbie FaulknerTJ S18:00
Erica NormanTT S18:00
Ana PenckYA S18:00
Helen SmithTT S18:00

Medium

31 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (CDT)
Remi AfnanYA S18:00
Sandra AfnanYA S18:00
Luke AshmanCR S18:00
Peter AshmanCR S18:00
Charlie AylingCR S18:00
Genelle AylingCR S18:00
Rubee AylingCR S18:00
Geoff BennettTT S18:00
Archer BettisonCR S18:00
Callum BettisonCR S18:00
Craig BettisonCR S18:00
Joel BettisonCR S18:00
Olive BettisonCR S18:00
Lachie BrooksCR S18:00
Hermione BurgoyneCR S18:00
Judith BurgoyneCR S18:00
Peter CuttenWA S18:00
Erica DimentTT S18:00
Trevor DimentTT S18:00
Keren FaulknerTJ S18:00
Simon GilbieTJ S18:00
Cameron GreenYA S18:00
Eliza GrivellTT S18:00
Peter KreminskiWA S18:00
Dave NicholsonYA S18:00
Ruth NicholsonYA S18:00
Kate PearceTT S18:00
Mike RoundTT S18:00
Ken ThompsonTT S18:00
Adrian UppillOH S18:00
Robin UppillOH S18:00

Long

15 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (CDT)
Ruhi AfnanYA S18:00
Ben CazzolatoTJ S18:00
Craig ColwellOH S18:00
Steve CooperYA S18:00
David GeorgeTT S18:00
Brittany MarchCR S18:00
Georgette MarchCR S18:00
Bennett MaxwellCR S18:00
Luca MaxwellCR S18:00
Meredith NormanTJ S18:00
Ethan PenckYA S18:00
John SodenOH S18:00
Leith SodenOH S18:00
Emily SorensenTT S18:00
Rob TuckerYA S18:00

Scatter Male

13 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (CDT)
Clive ArthurTT S18:00
Lewis CarterTJ S18:00
Toby CazzolatoTJ S18:00
Max GrivellTT S18:00
Craig HeapYA S18:00
John LyonTT S18:00
Doug McMurrayYA S18:00
Andrew MogridgeCR S18:00
John NieuwenhovenTT S18:00
Des NormanTJ S18:00
George ReevesTT S18:00
Greg RowberryWA S18:00
Sam WattCR S18:00

Scatter Female

9 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (CDT)
Marian ArthurTT S18:00
Evelyn ColwellOH S18:00
Joanna GeorgeTT S18:00
Wendy HeapYA S18:00
Sarah LimTJ S18:00
John LyonTT S18:00
Ann NolanTJ S18:00
Tanya SchneyderCR S18:00
Sam WattCR S18:00