Orienteering Australia

Start list for Snap Sprint Series #3 - Lochiel Park Eco Village

Event informationShow start list by organisationPrint

Name: Snap Sprint Series #3 - Lochiel Park Eco Village
Organiser: SA Arrows
Date: Friday 16 February 2018

W Open Long

3 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (CDT)
Jenny CasanovaWA S18:30
Meredith NormanTJ S18:30
Emily SorensenTT S18:30

M Open Long

7 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (CDT)
Dante AfnanYA S18:30
Thomas CarterCR S18:30
Angus HainesOH S18:30
Rory McCombNo club membership18:30
Brett MerchantNo club membership18:30
John NieuwenhovenTT S18:30
Simon UppillOH S18:30

W Vet Long

5 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (CDT)
Sandra AfnanYA S18:30
Evelyn ColwellOH S18:30
Erica DimentTT S18:30
Sandra McKeanOH S18:30
Zara SodenOH S18:30

M Vet Long

15 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (CDT)
Ruhi AfnanYA S18:30
Frank BurdenOH S18:30
Simon BurdenOH S18:30
Lewis CarterTJ S18:30
Ben CazzolatoTJ S18:30
Craig ColwellOH S18:30
Steve CooperYA S18:30
Trevor DimentTT S18:30
David GeorgeTT S18:30
Ian GrivellTT S18:30
Andrew KennedyWA S18:30
Desmond NormanTJ S18:30
George ReevesTT S18:30
Greg RowberryWA S18:30
Robert SmithTT S18:30

W Jun Long

4 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (CDT)
Zoe CarterTJ S18:30
Joanna GeorgeTT S18:30
Jemima LloydTT S18:30
Ana PenckYA S18:30

M Jun Long

6 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (CDT)
Remi AfnanYA S18:30
Toby CazzolatoTJ S18:30
Finn FogartyOH S18:30
Max GrivellTT S18:30
Ethan PenckYA S18:30
Leith SodenOH S18:30

W Open Short

2 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (CDT)
Olivia SprodTT S18:30
Jacqueline StephensYA S18:30

M Open Short

1 entered competitor
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (CDT)
James LloydTT S18:30

W Vet Short

3 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (CDT)
Marian ArthurTT S18:30
Rachel BurdenOH S18:30
Robyn CuttenWA S18:30

M Vet Short

7 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (CDT)
Clive ArthurTT S18:30
Peter CuttenWA S18:30
Jeffrey DinningOH S18:30
Colin DoddOH S18:30
Ken ThompsonTT S18:30
David TilbrookOH S18:30
Frank TomasWA S18:30

W Jun Short

2 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (CDT)
Lucinda FogartyOH S18:30
Matilda FogartyOH S18:30

M Jun Short

2 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (CDT)
Daniel BurdenOH S18:30
Mitchell StephensYA S18:30

Group Short

2 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (CDT)
Clara MerchantTJ S18:30
Troy MerchantTJ S18:30

. Easy

5 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (CDT)
David LawTT S18:30
Annabel LloydTT S18:30
Julia LloydTT S18:30
Andrea MerchantTJ S18:30
Ella MerchantTJ S18:30