Orienteering Australia

Start list for Saturday Orienteering Series - Killarney Heights High School

Event informationShow start list by classPrint

Name: Saturday Orienteering Series - Killarney Heights High School
Organiser: Bold Horizons Event Organiser
Date: Saturday 10 February 2018

AOA

1 entered competitor
Bib numberPunching card numberNameClassStart time (EDT)
Grant BluettLong Line Open (49)09:30

AOA

1 entered competitor
Bib numberPunching card numberNameClassStart time (EDT)
Shannon JonesLong Line Open (49)09:30

BFN

15 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameClassStart time (EDT)
Greg BarbourLong Line Open (49)09:30
Natalia BeliakovaLong Line Open (49)09:30
Miles EllisLong Line Open (49)09:30
Amanda MackieLong Line Open (49)09:30
Paul MarshLong Line Open (49)09:30
Tracy MarshLong Line Open (49)09:30
Mark ShinglerLong Line Open (49)09:30
Andrew WisniewskiLong Line Open (49)09:30
Louise BarbourLong Line High School (12)09:30
Nea ShinglerLong Line High School (12)09:30
Julia BarbourLong Line Primary (3)09:30
Brian ThorpeLong Line Primary (3)09:30
Miya EllisShort Line Primary (17)09:30
Jamie, Zaf, Kari, & BanjoShort Line Primary (17)09:30
Brian ThorpeShort Line Primary (17)09:30

BNN

7 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameClassStart time (EDT)
Terry BluettLong Line Open (49)09:30
Stefan KuehnLong Line Open (49)09:30
Brett SewellLong Line Open (49)09:30
Peter ThomasonLong Line Open (49)09:30
Cheryl BluettShort Line Open (9)09:30
Stefan KuehnShort Line Open (9)09:30
Gwen SewellScore Open (5)09:30

BNN

1 entered competitor
Bib numberPunching card numberNameClassStart time (EDT)
Abigail McGheeShort Line Primary (17)09:30

GON

33 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameClassStart time (EDT)
Melissa AnnettsLong Line Open (49)09:30
Peter AnnettsLong Line Open (49)09:30
David BrayLong Line Open (49)09:30
Elizabeth BulmanLong Line Open (49)09:30
John BulmanLong Line Open (49)09:30
Y C LeeLong Line Open (49)09:30
Colin CurrieLong Line Open (49)09:30
Peter FozoLong Line Open (49)09:30
Aniko Fozo-KerteszLong Line Open (49)09:30
Natalie GraingerLong Line Open (49)09:30
Barbara HillLong Line Open (49)09:30
Daniel HillLong Line Open (49)09:30
Tony HillLong Line Open (49)09:30
Ron JunghansLong Line Open (49)09:30
Ellis LeungLong Line Open (49)09:30
Wendy McConaghyLong Line Open (49)09:30
Johnny PetersenLong Line Open (49)09:30
Hester SladeLong Line Open (49)09:30
Margaret WaughLong Line Open (49)09:30
Huon WilsonLong Line Open (49)09:30
Toby WilsonLong Line Open (49)09:30
Michael ClaydenLong Line High School (12)09:30
Ellen CurrieLong Line High School (12)09:30
Riley GraingerLong Line High School (12)09:30
Joanna HillLong Line High School (12)09:30
Ethan LeeLong Line High School (12)09:30
Jamie LeeLong Line High School (12)09:30
Tim McConaghyLong Line Primary (3)09:30
David BrayShort Line Open (9)09:30
Barbara JunghansShort Line Open (9)09:30
Ellis LeungShort Line Open (9)09:30
Sue ThomsonShort Line Open (9)09:30
Georgia JimenezShort Line High School (3)09:30

Knox

1 entered competitor
Bib numberPunching card numberNameClassStart time (EDT)
Sebastian Lai-SmithShort Line Primary (17)09:30

Knox

1 entered competitor
Bib numberPunching card numberNameClassStart time (EDT)
Rhys FitzalanShort Line Primary (17)09:30

Knox

1 entered competitor
Bib numberPunching card numberNameClassStart time (EDT)
Ethan WangShort Line Primary (17)09:30

Knox

1 entered competitor
Bib numberPunching card numberNameClassStart time (EDT)
Justin YanShort Line Primary (17)09:30

Knox

1 entered competitor
Bib numberPunching card numberNameClassStart time (EDT)
Lachlan IfieldShort Line Primary (17)09:30

Knox

1 entered competitor
Bib numberPunching card numberNameClassStart time (EDT)
Saxon McDonellShort Line Primary (17)09:30

Knox

1 entered competitor
Bib numberPunching card numberNameClassStart time (EDT)
Johnny WangShort Line Primary (17)09:30

No club membership

21 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameClassStart time (EDT)
Jane BolandLong Line Open (49)09:30
David McGheeLong Line Open (49)09:30
Daniel PorepLong Line Open (49)09:30
Lilian PorepLong Line Open (49)09:30
Konsta VanhanenLong Line Open (49)09:30
Rowan SilcockLong Line High School (12)09:30
JS & Camille FontanaShort Line Open (9)09:30
Rhonda LoweShort Line Open (9)09:30
Alex ViardotShort Line Open (9)09:30
Tracey Wilson & Alix FontanaShort Line Primary (17)09:30
William Madigan & Rebecca RosenbergShort Line Primary (17)09:30
Aiman AlameddShort Line Primary (17)09:30
Xavier HarvardShort Line Primary (17)09:30
Evan & Tessa MarrieShort Line Primary (17)09:30
Tracey Wilson & Alix FontanaScore Open (5)09:30
Annie Ireland, Ben, & Leila AliScore Open (5)09:30
JS & Camille FontanaScore Open (5)09:30
Aaron CassisScore Open (5)09:30
Ashton SammonsScore High School (1)09:30
Candice, Michael, Ben, & Amelie GibsonScore Primary (4)09:30
Xavier HarvardScore Primary (4)09:30

SHN

1 entered competitor
Bib numberPunching card numberNameClassStart time (EDT)
Tuve MoellerLong Line Open (49)09:30

URN

11 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameClassStart time (EDT)
Shane DoyleLong Line Open (49)09:30
Dave LottyLong Line Open (49)09:30
Ian McKenzieLong Line Open (49)09:30
Helen MurphyLong Line Open (49)09:30
Terry MurphyLong Line Open (49)09:30
Ant NolanLong Line Open (49)09:30
Serena DoyleLong Line High School (12)09:30
Finn MackayLong Line High School (12)09:30
Serena DoyleShort Line High School (3)09:30
Will NolanShort Line High School (3)09:30
Jonathan NolanShort Line Primary (17)09:30

WHN

5 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameClassStart time (EDT)
Andrew HillLong Line Open (49)09:30
Ted MulherinLong Line Open (49)09:30
Niamh CassarLong Line High School (12)09:30
Justine de RemyScore Primary (4)09:30
Lucas JacobsenScore Primary (4)09:30