Orienteering Australia

Start list for Saturday Orienteering Series - Mona Vale Public School

Event informationShow start list by organisationPrint

Name: Saturday Orienteering Series - Mona Vale Public School
Organiser: Bold Horizons Event Organiser
Date: Saturday 24 February 2018

Long Line Open

50 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EDT)
Melissa AnnettsGON09:30
Peter AnnettsGON09:30
Greg BarbourBFN09:30
Ross BarrGON09:30
Natalia BeliakovaBFN09:30
Dianne BergenGON09:30
Terry BluettBNN09:30
Jane BolandURN09:30
Elizabeth BulmanGON09:30
Colin BurnettGON09:30
Bryony CoxGON09:30
Barbara DawsonGON09:30
Graeme DawsonGON09:30
Shane DoyleGON09:30
Steve DunlopWHN09:30
Miles EllisBFN09:30
Peter FozoGON09:30
Aniko Fozo-KerteszGON09:30
Nikolett HalmaiGON09:30
Amy HarmerWHN09:30
Andrew HillWHN09:30
Daniel HillGON09:30
Tony HillGON09:30
Carol JacobsonGON09:30
Ken JacobsonGON09:30
Mary Jane MahonyURN09:30
Ian JessupGON09:30
Ron JunghansGON09:30
Ellis LeungGON09:30
Airdrie LongGON09:30
Dave LottyURN09:30
Amanda MackieBFN09:30
Sievi MarcoNo club membership09:30
David McGheeBNN09:30
Ian McKenzieURN09:30
Jim MerchantGON09:30
Ted MulherinWHN09:30
Helen MurphyURN09:30
Terry MurphyURN09:30
Ant NolanURN09:30
Peter OrensteinNo club membership09:30
Johnny PetersenGON09:30
Michelle PovahBNN09:30
Rachel PovahBNN09:30
Mark ShinglerBFN09:30
Paula ShinglerBFN09:30
Andy SimpsonBFN09:30
Peter ThomasonBNN09:30
Toby WilsonGON09:30
Lyn WynneNo club membership09:30

Long Line High School

16 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EDT)
Julia BarbourBFN09:30
Louise BarbourBFN09:30
Niamh CassarNo club membership09:30
Michael ClaydenGON09:30
Serena DoyleGON09:30
Alistair GeorgeBFN09:30
Riley GraingerGON09:30
Georgia JimenezGON09:30
Ethan LeeGON09:30
Jamie LeeGON09:30
Angus LeungGON09:30
Finn MackayURN09:30
Clyde McGheeBNN09:30
Daniel PovahBNN09:30
Jacob PovahBNN09:30
Rowan SilcockGON09:30

Long Line Primary

6 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EDT)
Camille FontanaGON09:30
Cooper HorleyNo club membership09:30
Lachlan IfieldKnox09:30
Saxon McDonellKnox09:30
Hugo PaillasNo club membership09:30
Tim & Portia PaillasNo club membership09:30

Short Line Open

8 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EDT)
Cheryl BluettBNN09:30
John BulmanGON09:30
Gary GloverGON09:30
Barbara JunghansGON09:30
Ellis LeungGON09:30
David McGheeBNN09:30
Ian McKenzieURN09:30
Sue ThomsonGON09:30

Short Line High School

7 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EDT)
Serena DoyleGON09:30
Riley GraingerGON09:30
Ethan LeeGON09:30
Jamie LeeGON09:30
Angus LeungGON09:30
Clyde McGheeBNN09:30
Rowan SilcockGON09:30

Short Line Primary

16 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EDT)
Richard, Annabelle, & Danica BurrowNo club membership09:30
Rhys FitzalanKnox09:30
Alix FontanaNo club membership09:30
Camille FontanaNo club membership09:30
Lachie GraingerGON09:30
Cooper Horley (2nd)No club membership09:30
Cooper HorleyNo club membership09:30
Samantha & Jasmine BurrowNo club membership09:30
Sebastian Lai-SmithKnox09:30
Maggie MackayURN09:30
Lyra SimpsonBFN09:30
Joel SpringerWHN09:30
Ethan WangKnox09:30
Johnny WangKnox09:30
Brandon XuKnox09:30
Justin YanKnox09:30

Score High School

1 entered competitor
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EDT)
Mia EdgarNo club membership09:30

Score Primary

6 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EDT)
Richard, Annabelle, & Danica BurrowNo club membership09:30
Sam EdgarNo club membership09:30
Cooper HorleyNo club membership09:30
Jessica & Hugo PallasNo club membership09:30
Samantha & Jasmine BurrowNo club membership09:30
Tim & Portia PallasNo club membership09:30