Orienteering Australia

Start list for Saturday Orienteering Series - Duffys Forest

Event informationShow start list by organisationPrint

Name: Saturday Orienteering Series - Duffys Forest
Organiser: Bold Horizons Event Organiser
Date: Saturday 10 March 2018

Long Line Open

41 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EDT)
Melissa AnnettsGON09:30
Peter AnnettsGON09:30
Natalia BeliakovaBFN09:30
Dianne BergenGON09:30
Cheryl BluettBNN09:30
Terry BluettBNN09:30
David BrayGON09:30
Colin BurnettGON09:30
Brian ClelandURN09:30
Ross DukerGON09:30
Miles EllisBFN09:30
Peter FozoGON09:30
Aniko Fozo-KerteszGON09:30
Nickolett HalmaiGON09:30
Michael HalmyBNN09:30
Ben HanleyNo club membership09:30
Peter HanleyNo club membership09:30
Amy HarmerWHN09:30
Aaron HillNo club membership09:30
Andrew HillWHN09:30
Barbara HillGON09:30
Tony HillGON09:30
Kirsten HorleyNo club membership09:30
Mary Jane MahonyURN09:30
Ian JessupGON09:30
Ron JunghansGON09:30
Istvan KerteszGON09:30
Ellis LeungGON09:30
Amanda MackieBFN09:30
Hamish MackieBFN09:30
Peter McConaghyGON09:30
Lorna McGheeBNN09:30
Jim MerchantGON09:30
Ted MulherinWHN09:30
Keith PovahBNN09:30
Michelle PovahBNN09:30
Mark ShinglerBFN09:30
Paula ShinglerBFN09:30
David StanleyGON09:30
Andrew WisniewskiBFN09:30
Lyn WynneNo club membership09:30

Long Line High School

16 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EDT)
Julia BarbourBFN09:30
Louise BarbourBFN09:30
Niamh CassarWHN09:30
Michael ClaydenGON09:30
Riley GraingerGON09:30
Joanna HillGON09:30
Georgia JimenezGON09:30
Ethan LeeGON09:30
Jamie LeeGON09:30
Andra LeungGON09:30
Angus LeungGON09:30
Finn MackayURN09:30
Tim McConaghyGON09:30
Clyde McGheeBNN09:30
Daniel PovahURN09:30
Jacob PovahBNN09:30

Long Line Primary

9 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EDT)
Sophie BallNo club membership09:30
Jeremy DeaneGON09:30
Cooper HorleyNo club membership09:30
Lachlan IfieldKnox09:30
Ben McConaghyGON09:30
Saxon McDonellKnox09:30
Abigail McGheeBNN09:30
Finlay MitchellNo club membership09:30
Hugo PaillasNo club membership09:30

Short Line Open

8 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EDT)
David BrayGON09:30
John BulmanGON09:30
Miles EllisBFN09:30
Ben HanleyNo club membership09:30
Kirsten HorleyNo club membership09:30
Barbara JunghansGON09:30
Shileen LeeGON09:30
Ellis LeungGON09:30

Short Line High School

2 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EDT)
Niamh CassarWHN09:30
Nea ShinglerBFN09:30

Short Line Primary

11 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EDT)
Rhys FitzalanKnox09:30
Lachie GraingerGON09:30
Cooper HorleyNo club membership09:30
Sebastian Lai-SmithKnox09:30
Nicola McConaghyGON09:30
Oliver MitchellNo club membership09:30
Nick StanleyNo club membership09:30
Ethan WangKnox09:30
Johnny WangKnox09:30
Brandon XuKnox09:30
Justin YanKnox09:30

Score Open

3 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EDT)
Kirsten HorleyNo club membership09:30
David StanleyGON09:30
Paul & Yvette MihelicNo club membership09:30

Score Primary

7 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EDT)
Harry DomanNo club membership09:30
Cooper HorleyNo club membership09:30
Finlay MitchellNo club membership09:30
Oliver MitchellNo club membership09:30
Hugo PaillasNo club membership09:30
Portia PaillasNo club membership09:30
Nick StanleyGON09:30