Start list for Metro League #2 - Mitchell Park

Event informationShow start list by organisationPrint

Name: Metro League #2 - Mitchell Park
Organiser: Garingal Orienteers
Date: Sunday 15 April 2018

Div 1

5 000 m, 19 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EST)
Peter AnnettsGaringal Orienteers09:30
Greg BarbourBig Foot Orienteers09:30
Duncan CurrieGaringal Orienteers09:30
Aidan DawsonGaringal Orienteers09:30
James DunlopWestern and Hills Orienteers09:30
Benjamin FehlbergWestern and Hills Orienteers09:30
Aniko Fozo-KerteszGaringal Orienteers09:30
Alastair GeorgeBig Foot Orienteers09:30
Andrew HillWestern and Hills Orienteers09:30
Douglas JaySouthern Highlands Occasional Orienteers09:30
Istvan KerteszGaringal Orienteers09:30
James McQuillanWestern and Hills Orienteers09:30
Dave MeyerSouthern Highlands Occasional Orienteers09:30
Richard MorrisBennelong Northside Orienteers09:30
Angus SheddenSouthern Highlands Occasional Orienteers09:30
Ewan ShinglerBig Foot Orienteers09:30
Mark ShinglerBig Foot Orienteers09:30
Andy SimpsonBig Foot Orienteers09:30
Dean WilliamsonSouthern Highlands Occasional Orienteers09:30

Div 2

3 900 m, 38 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EST)
Kirrilee and Zeenone09:30
John BrayanGaringal Orienteers09:30
Stuart ButlerBennelong Northside Orienteers09:30
Graeme DawsonGaringal Orienteers09:30
Stuart DeaneGaringal Orienteers09:30
Nick DentCentral Coast Orienteers09:30
Shane DoyleUringa Orienteers09:30
Miles EllisBig Foot Orienteers09:30
Maureen FitzpatrickWestern and Hills Orienteers09:30
Peter FozoGaringal Orienteers09:30
Rebecca GeorgeBig Foot Orienteers09:30
Simon GeorgeBig Foot Orienteers09:30
Matt HackettWestern and Hills Orienteers09:30
Nikolett HalmaiGaringal Orienteers09:30
Tony HillGaringal Orienteers09:30
Benny HolmgrenWestern and Hills Orienteers09:30
Peter HopperBennelong Northside Orienteers09:30
Tshinta HopperBennelong Northside Orienteers09:30
Reinaldo HoraWestern and Hills Orienteers09:30
Alex KennedyGaringal Orienteers09:30
Jamie KennedyGaringal Orienteers09:30
Stefan KuehnBennelong Northside Orienteers09:30
Sharon LambertBennelong Northside Orienteers09:30
Juha LehtonenGaringal Orienteers09:30
Finn MackayUringa Orienteers09:30
Helen ParkerWestern and Hills Orienteers09:30
Joanna ParrBig Foot Orienteers09:30
Wayne PepperBennelong Northside Orienteers09:30
Paul PrudhoeCentral Coast Orienteers09:30
Joel PutnamBennelong Northside Orienteers09:30
Michael Ridley-SmithGaringal Orienteers09:30
Brett SewellBennelong Northside Orienteers09:30
Paula ShinglerBig Foot Orienteers09:30
Darren SlatteryBennelong Northside Orienteers09:30
Dan SmithWestern and Hills Orienteers09:30
Michael WarltersUringa Orienteers09:30
Huon Wilson and Noni ChanGaringal Orienteers09:30
Gordon WilsonBennelong Northside Orienteers09:30

Div 3

3 600 m, 36 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EST)
Melissa AnnettsGaringal Orienteers09:30
Terry BluettBennelong Northside Orienteers09:30
Joshua BraidwoodWestern and Hills Orienteers09:30
John BulmanGaringal Orienteers09:30
Niamh CassarWestern and Hills Orienteers09:30
Serena DoyleUringa Orienteers09:30
Stephen DunlopWestern and Hills Orienteers09:30
Jake EvansKnox Grammar School09:30
Natalya FilippovaIllawarra Kareelah Orienteers09:30
Ian FroudeIllawarra Kareelah Orienteers09:30
Riley GraingerGaringal Orienteers09:30
Keith JayIllawarra Kareelah Orienteers09:30
Tania KennedyGaringal Orienteers09:30
Belinda KinneallyWestern and Hills Orienteers09:30
John Le CarpentierSouthern Highlands Occasional Orienteers09:30
Julian LedgerBennelong Northside Orienteers09:30
Iida LehtonenGaringal Orienteers09:30
Angus LeungGaringal Orienteers09:30
Ellis LeungGaringal Orienteers09:30
William LiuKnox Grammar School09:30
Jim MackayUringa Orienteers09:30
Anna Marcuzzinone09:30
Jim MerchantGaringal Orienteers09:30
Bob MorganBennelong Northside Orienteers09:30
Rodney ParkinBennelong Northside Orienteers09:30
Oliver PitmanKnox Grammar School09:30
Sam PitmanKnox Grammar School09:30
Julia PrudhoeCentral Coast Orienteers09:30
Serje RobidouxUringa Orienteers09:30
Jay SeehoWestern and Hills Orienteers09:30
Warwick SelbyGaringal Orienteers09:30
Ruth SheddenSouthern Highlands Occasional Orienteers09:30
Dylan ShermanKnox Grammar School09:30
Peter ThomasonBennelong Northside Orienteers09:30
Larry WeissGaringal Orienteers09:30
Hilary WoodCentral Coast Orienteers09:30

Div 4

3 100 m, 30 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EST)
Cheryl BluettBennelong Northside Orienteers09:30
Kevin CurbyIllawarra Kareelah Orienteers09:30
Colin CurrieGaringal Orienteers09:30
Carolyn DaviesGaringal Orienteers09:30
Rod EckelsGaringal Orienteers09:30
John GilesGaringal Orienteers09:30
Keith GoodeBig Foot Orienteers09:30
Barry HanlonWestern and Hills Orienteers09:30
Phillip HardingBennelong Northside Orienteers09:30
Robert HerkesGaringal Orienteers09:30
Sam Hillnone09:30
Stephen HollowayWestern and Hills Orienteers09:30
Carol JacobsonGaringal Orienteers09:30
Ken JacobsonGaringal Orienteers09:30
Ian JessupGaringal Orienteers09:30
Ron JunghansGaringal Orienteers09:30
Anette LarssonWestern and Hills Orienteers09:30
Amanda MackieBig Foot Orienteers09:30
David McGheeBennelong Northside Orienteers09:30
Ian MillerWestern and Hills Orienteers09:30
Ted MulherinWestern and Hills Orienteers09:30
Johnny PetersenGaringal Orienteers09:30
Michael RoylanceBig Foot Orienteers09:30
Nea ShinglerBig Foot Orienteers09:30
Robert SprySouthern Highlands Occasional Orienteers09:30
Garry StewartSouthern Highlands Occasional Orienteers09:30
Sandra StewartSouthern Highlands Occasional Orienteers09:30
James StuartIllawarra Kareelah Orienteers09:30
Dmitry StukovWestern and Hills Orienteers09:30
Andrew Vesey-WellsWestern and Hills Orienteers09:30

Div 5

2 900 m, 33 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EST)
Ivan and Katya StukovWestern and Hills Orienteers09:30
Justine BrindleyGaringal Orienteers09:30
Elizabeth BulmanGaringal Orienteers09:30
Kristie CarrollSouthern Highlands Occasional Orienteers09:30
Linda ChanWestern and Hills Orienteers09:30
Stephanie ChanWestern and Hills Orienteers09:30
Melanie ChristieUringa Orienteers09:30
Ross DukerGaringal Orienteers09:30
Neville FathersSouthern Highlands Occasional Orienteers09:30
Sue FroudeIllawarra Kareelah Orienteers09:30
Malcolm GledhillWestern and Hills Orienteers09:30
Natalie GraingerGaringal Orienteers09:30
Adrienne KirbyUringa Orienteers09:30
Alex Koch-LowndesKnox Grammar School09:30
Karen LanganWestern and Hills Orienteers09:30
YC LeeGaringal Orienteers09:30
Elizabeth LewisSouthern Highlands Occasional Orienteers09:30
Dave LottyUringa Orienteers09:30
Lyn MalmgronSouthern Highlands Occasional Orienteers09:30
Nerise McQuillanWestern and Hills Orienteers09:30
Peter MeyerSouthern Highlands Occasional Orienteers09:30
Janet MorrisWestern and Hills Orienteers09:30
Robert NewmanGaringal Orienteers09:30
Dick OgilvieUringa Orienteers09:30
Tom O'SullivanKnox Grammar School09:30
Christa SchaferGaringal Orienteers09:30
Dennis SparlingGaringal Orienteers09:30
Oscar SpiersKnox Grammar School09:30
Maria StankovaWestern and Hills Orienteers09:30
Lisa-Jane TaylorGaringal Orienteers09:30
Martine ValaisWestern and Hills Orienteers09:30
Margaret WaughGaringal Orienteers09:30
Lachlan YeldsKnox Grammar School09:30

Easy

2 300 m, 13 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EST)
Eldon and Marilene Stevensonnone09:30
Jacinta and Petra BraidwoodWestern and Hills Orienteers09:30
Zara Asher Derek Tweednone09:30
Barbara JunghansGaringal Orienteers09:30
Vicky LeeGaringal Orienteers09:30
Vicky Lunone09:30
Maggie MackayUringa Orienteers09:30
Linda MandinBennelong Northside Orienteers09:30
Maureen OgilvieUringa Orienteers09:30
Euan SheddenSouthern Highlands Occasional Orienteers09:30
Rory SheddenSouthern Highlands Occasional Orienteers09:30
Becki SteinGaringal Orienteers09:30
Sylvie ValaisWestern and Hills Orienteers09:30

Very Easy

1 200 m, 2 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EST)
Liijn and Eino LehtonenGaringal Orienteers09:30
George and Hamilton KinneallyWestern and Hills Orienteers09:30