Orienteering Australia

Start list for SHOO Highlands Forest Series #2 - Beyond Rocklea, Belanglo S F

Event informationShow start list by organisationPrint

Name: SHOO Highlands Forest Series #2 - Beyond Rocklea, Belanglo S F
Organiser: Southern Highlands Orienteers
Date: Sunday 29 April 2018

M V Easy

1 600 m, 3 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EST)
Max&Povah DaddyBN11:00
Connor DentRRA11:00
Hayden DentRRA11:00

W V Easy

1 600 m, 1 entered competitor
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EST)
Ailie CarrollSH11:00

M Easy

2 100 m, 10 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EST)
Nat CarrollSH11:00
Elye DentRRA11:00
Palmer FamilyNo club membership11:00
Scobie FamilyIK11:00
Family PervanogluNo club membership11:00
Carol&Don RankinNo club membership11:00
Euan SheddenSH11:00
Rory SheddenSH11:00
Ellis SquiresNo club membership11:00
Zara,Asher,Derek TweedNo club membership11:00

W Easy

2 100 m, 4 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EST)
Laura HillNo club membership11:00
Nikki,Tamlin,Liz HorneNo club membership11:00
Michele JacksonNo club membership11:00
Elizabeth LewisSH11:00

M Moderate

3 000 m, 4 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EST)
Nathan ArdenIK11:00
Andrew MevisrenNo club membership11:00
Darren&Tahlia MexsomNo club membership11:00
Kylee&Christopher MexsomNo club membership11:00

W Moderate

3 000 m, 6 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EST)
Dianne&Sally HillNo club membership11:00
Lyn MalmgronSH11:00
Maureen OgilvieUR11:00
Vicky RobertGO11:00
Luca SquiresSH11:00
Zee WeedNo club membership11:00

M S Hard

3 400 m, 11 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EST)
Michael HalmyBN11:00
John HodsdonSH11:00
Dave LottyUR11:00
Graeme McLeodBF11:00
Ian MeyerSH11:00
Peter MeyerSH11:00
Titus MurraySH11:00
Dick OgilvieUR11:00
Robert SprySH11:00
David SquiresSH11:00
Michael&Marika ThomsonNo club membership11:00

W S Hard

3 400 m, 4 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EST)
Melanie ChristieUR11:00
Anna FalkNo club membership11:00
Natalie McMullenNo club membership11:00
Rachael PovahBN11:00

M L Hard

4 500 m, 13 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EST)
Steve DunlopWH11:00
Douglas JaySH11:00
Sean&Mariana LiamNo club membership11:00
Jim MackayUR11:00
Bob MorganBN11:00
Rodney ParkinBN11:00
Johnny PetersonGO11:00
Michael RoylanceBF11:00
Darren SlatteryBN11:00
Peter ThomasonBN11:00
Stephan WagnerSH11:00
Eric WainwrightRRA11:00
Gordon WilsonBN11:00

W L Hard

4 500 m, 5 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EST)
Sue AttreedNo club membership11:00
Kathie DentNo club membership11:00
Maureen FitzpatrickWH11:00
Tova GallagherNo club membership11:00
Kirrilee RussellNo club membership11:00

W XL Hard

5 900 m, 2 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EST)
Rebecca BoydSH11:00
Ruth SheddenSH11:00

M XL Hard

5 900 m, 10 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EST)
Peter AnnettsGO11:00
Robert BradleyWH11:00
Martin DentRRA11:00
Sam HillNo club membership11:00
John Le CarpentierSH11:00
Robert PrenticeNC11:00
Drew PullenNo club membership11:00
Angus SheddenSH11:00
Andrew SlatteryRRA11:00
Michael WarltersUR11:00